antyperspiranty - blokery potu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » antyperspiranty - blokery potu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: antyperspiranty - blokery potu

--> Używacie w/w blokerów (typu etiaxil pachy/stopy)? Doświadczyłyście, słyszałyście czy ich stosowanie (dłuższe) może mieć negatywny wpływ na zdrowie?


--> Zwykłe antyperspiranty czasami nie dają rady, więc używam blokera, ale zastanawiam się czy nie "dostarczam" sobie za dużo chemii.
Czy znacie jakiś środek pomiędzy, taki bardziej zbliżony do "naturalnego"?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: antyperspiranty - blokery potu

Nie uzywam antyperspirantow wlasnie z powodu chemii w nich zawartych. To juz chyba wolalabym fundowac sobie botoks.

Nauczylam sie dobierac ubrania tak, zeby unikac tkanin ryzykownych - takich, co zwiekszaja pocenie sie i takich, ktore ciemnieja pod wplywem wilgoci i mam w nosie czy mam wilgotne pachy, czy nie tongue

Uzywam natomiast dobrych dezodorantow, ktore hamuja nieprzyjemny zapach na wiele DNI, a nie godzin, wiec teoretycznie moge sie nie myc i przez trzy dni i nie smierdziec big_smile 
Za to mam bardzo slony pot i w upalne dni przy duzym wysilku na ciemnych ubraniach pozostaja biale slady - co mnie deprymuje nawet bardziej niz mokre plamy od potu bo te moga wyschnac, a sol z koszulki nie zniknie tongue

No ale antyperspirantom mowie nie tongue

3

Odp: antyperspiranty - blokery potu
Iceni napisał/a:

Uzywam natomiast dobrych dezodorantow, ktore hamuja nieprzyjemny zapach na wiele DNI, a nie godzin, wiec teoretycznie moge sie nie myc i przez trzy dni i nie smierdziec big_smile ...
No ale antyperspirantom mowie nie tongue

Hamują zapach na wiele dni.. to brzmi groźniej niż bloker wink Masz na myśli dezodorant typu np. Nivea (spray zamiast kulki)?

Szukam czegoś pośredniego między zwykłym "kulkowcem", a w/w blokerem.

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-08-24 12:44:42)

Odp: antyperspiranty - blokery potu

Nie, to preparat (krem o konsystencji sudocremu) na bazie wyciagow ziolowych i cynku. Moze byc stosowany rowniez u dzieci.

http://www.trustcosmetics.com/pix/paxs.jpg

Wersja niebieska jest do pach, wersja  zielona do stop.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » antyperspiranty - blokery potu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024