Jestem transwestyta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Jestem transwestyta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Jestem transwestyta

Witam jestem facetem,ktory odczuwa potrzebe przeistaczania sie w zenska osobe.Pierwszy raz w damskie ciuszki przebralem sie majac 13lat,z czasem doszlo malowanie ust i paznokci.Gdy przebieram sie i przeistaczam w zenska osobe przybieram zenskie imie i zapominam ze wczesniej funckjonowalem jako facet.Obecnie mam 38lat i nadal lubie przeistaczac sie w zenska osobe,coraz czesciej pojawiaja sie mysli w mej glowie,wyborazenie ze zmieniono  mi plec na kobieca.Co wy o tym myslicie,dokad mnie takie cos doprowadzi?

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Jestem transwestyta

Do zmiany plci, jesli masz wystarczajaco kasy na operacje. Chyab ze wolisz zostac pomiedzy, jak drag queens.

Moim zdaniem, jesli masz taka potrzebe, dobrze sie z tym czujesz,  a nikomu to krzywdy nie robi, to nie powinienes miec z tego powodu wyrzutow sumienia. Orientacja seksualna nie powinna byc czyms, co jest potepiane albo wysmiewane.

3

Jesli masz taka potrzebe, dobrze sie z tym czujesz,  to nie powinienes miec z tego powodu wyrzutow sumienia - zgadzam się na 100% !

Reklama

4

Mama Emigrantka napisał/a:

Do zmiany plci, jesli masz wystarczajaco kasy na operacje. Chyab ze wolisz zostac pomiedzy, jak drag queens.

Moim zdaniem, jesli masz taka potrzebe, dobrze sie z tym czujesz,  a nikomu to krzywdy nie robi, to nie powinienes miec z tego powodu wyrzutow sumienia. Orientacja seksualna nie powinna byc czyms, co jest potepiane albo wysmiewane.

Moim zdaniem, tu nie o orientację chodzi, tylko o tożsamość płciową, często jest to mylone. Autor nie pisał, jaka płeć go pociąga, tylko w jakiej skórze się dobrze czuje.
Ale i tak popieram wypowiedź smile Nikomu nic do tego. Jedyne co to ja bym się bała zmiany płci, gdybym miała dzieci, jak zaregują, ale myślę, że nawet w takiej trudnej sytuacji rozmowa, ewentualnie jakiś psycholog powinien pomóc. Wszystko lepsze, niż bycie do końca życia nieszczęśliwym.

Co ma być to bedzie, a jak już bedzie to trzeba sie z tym zmierzyć - powiedział Hagrid.
J.K. Rowling - Harry Potter i Czara Ognia

5

człowieku weź ty idź do psychologa , jesteś męzczyzną to nim bądź !

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Jestem transwestyta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016