Szansa na umówienie się na randkę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szansa na umówienie się na randkę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Szansa na umówienie się na randkę

Witam,
Czy Waszym zdaniem jest szansa na poznanie tutaj kogoś i umówienie się na randkę? Czytam na forum rózne wypowiedzi, sporo osób jest samychi wnioskuje, ze pisza tu fajni, ciekawi ludzie. Nie wychodzi mi poznanie kogoś w realu - coraz trudniej poznać singielke inaczej niż przez neta. Próbowałem na innych portalach, ale tam są dziwni ludzie albo tacy co udają kogoś kim nie są.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

Podobno ten portal nie jest randkowy, a poza tym to moim zdaniem szkoda czasu tutaj kogoś szukać bo po pikselach na monitorze ciężko się na kimś poznać. A przynajmniej trzeba poświecić sporo czasu, co potem może się okazać rozczarowaniem, dlatego najlepiej w rzeczywistości. Dobry humor, otwartość na ludzi, wyłączone ego i jedziesz z tematem. Będziesz zaskoczony jak zaczynając rozmowę żartem w sklepie z profesjonalnej ekspedientki zrobi się pełna poczucia humoru wyluzowana i inteligentna fajna babka.

3

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

Szansę zawsze są. wink Próbuj. smile

4

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

Tez jestem singielka wink i tez mi to poznawanie nie wychodzi ...w realu nie ma bardzo jak a na necie tak jak mowisz czasem trafia sie na dziwne osoby albo poprostu ciezko jest sie dopasowac do innych ... Pzdr.:) i zycze powodzenia w nowych znajomosciach smile

5

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

Moim zdaniem dobry pomysł. Z jednym ale, tu są ludzie z całej Polski a nawet zagranicy.

6

Odp: Szansa na umówienie się na randkę
Jacenty89 napisał/a:

Moim zdaniem dobry pomysł. Z jednym ale, tu są ludzie z całej Polski a nawet zagranicy.

Powiem Ci, ze poza praca nic mnie nie trzyma tu gdzie mieszkam. Prace i miejsce zamieszkania zawsze mozna zmienic

7

Odp: Szansa na umówienie się na randkę
Margz napisał/a:
Jacenty89 napisał/a:

Moim zdaniem dobry pomysł. Z jednym ale, tu są ludzie z całej Polski a nawet zagranicy.

Powiem Ci, ze poza praca nic mnie nie trzyma tu gdzie mieszkam. Prace i miejsce zamieszkania zawsze mozna zmienic

Mam podobnie. wink Teraz właśnie kombinuję ze zmianą miejsca zamieszkania, także chłopie próbuj, ja nie ukrywam, że próbuję tu na forum, zrobić to o czym myślisz. wink A na forum trochę ludzi się poznało choćby ostatnio parą zostali i się ujawnili Krejzolka82 i Naprędce. wink

8

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

Biorąc pod uwagę fakt, że na forum aż roi się od wolnych kobiet poszukujących partnera- szanse na randkę są bardzo duże, inna sprawa jak się do tego zabierzesz smile

9

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

Jak się zabiorę to już powiem na priv do potencjalnej kandydatki. Najpierw musiałbym wiedzieć do kogo mogę uderzyć - kto jest wolny i zainteresowany taka randką.

10

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

W czym problem ? Wystarczy uważnie śledzić wątki i wybierasz "ofiary" smile

11

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

Jedną już nawet kiedyś namierzyłeś. wink Powodzenia. smile

12

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

Niby na tym forum jest tyle samotnych osób a jak przyjdzie co do czego to ta samotność w mig znika i nikt nie ma czasu wink
Min mam na myśli to jak ktoś wyjdzie z inicjatywą jakiegoś wyjazdu dla singli czy też po moich własnych obserwacjach, no ale cóż chcesz to próbuj może ci się uda.

13

Odp: Szansa na umówienie się na randkę
Margz napisał/a:

Czy Waszym zdaniem jest szansa na poznanie tutaj kogoś i umówienie się na randkę?.

Oczywiście. Moje wszechwidzące oko zauważyło kilka takich prób tutaj. Ale nie zdradzę, kto kogo podrywa.
Nie będę płoszyć "polujących". big_smile

14 Ostatnio edytowany przez czarna lilia (2017-08-20 19:12:42)

Odp: Szansa na umówienie się na randkę

ludzie poznaja sie w rozny sposob i w różnych miejscach sama sie  kiedys spotykalam  z kims  poznanym przy pilnowaniu czatu na jednej ze stronek .Moze jednak latwiej by Ci bylo na portalach randkowych w koncu od tego wlasnie sa.

15

Odp: Szansa na umówienie się na randkę
Margz napisał/a:
Jacenty89 napisał/a:

Moim zdaniem dobry pomysł. Z jednym ale, tu są ludzie z całej Polski a nawet zagranicy.

Powiem Ci, ze poza praca nic mnie nie trzyma tu gdzie mieszkam. Prace i miejsce zamieszkania zawsze mozna zmienic

Tak, tyle że w początkowej fazie się do miejsca zamieszkania tej drugiej osoby nie przeprowadzisz. A spotkania na odległość, gdzie Was dzieli 400-500 km to trudna sprawa.

16 Ostatnio edytowany przez rinho91 (2017-08-20 22:10:31)

Odp: Szansa na umówienie się na randkę
AloneWolf90 napisał/a:

<...> ja nie ukrywam, że próbuję tu na forum, zrobić to o czym myślisz. wink)

Wilczek, może jednak wakacyjny wyjazd singli jest dla Ciebie?^^

17

Odp: Szansa na umówienie się na randkę
rinho91 napisał/a:
AloneWolf90 napisał/a:

<...> ja nie ukrywam, że próbuję tu na forum, zrobić to o czym myślisz. wink)

Wilczek, może jednak wakacyjny wyjazd singli jest dla Ciebie?^^

Jest, ale nie chcę jechać do Torunia, mam zbyt świeże (niecały miesiąc) i trochę bolesne wspomnienia, musi jeszcze trochę czasu upłynąć bym chciał tam wrócić. wink Poza tym jak się uda z pracą to we wrześniu będę zajęty zmianą miejsca zamieszkania. smile

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szansa na umówienie się na randkę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024