Dać sobie spokój czy jak? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Dać sobie spokój czy jak?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dać sobie spokój czy jak?

3 tyg temu na imprezie na mieście poznałem bardzo fajną dziewczynę (lat 20..).
Spodobaliśmy się sobie, ona nieśmiała do tego stopnia, że jej kuzynki, z którymi była razem ją na mnie wręcz wpychały.
Potańczyliśmy, poźniej soczek, rozmowa, bezproblemowo dostałem nr i to tyle na ten wieczór.
Na następny dzień kilka sms i 1,5h rozmowa przez telefon.
Mieszka na wsi, na której jest tragedia z zasięgiem, odpisuje nawet po kilku godzinach.
Twierdzi, że bardzo rzadko korzysta z telefonu.
Zaproponowałem spotkanie, ale powiedziała, że może za 2-3 dni, zadzwoniłem za 2 dni i nie odebrała więc dałem sobie spokój. Wiem, szybko odpuściłem choć zależało mi na niej bo naprawdę mega mi się podobała i świetnie nam się rozmawiało. Przez telefon mówiła, że ma nadzieję, że jeszcze będziemy rozmawiać i nie może doczekać sie spotkania itd.

Minęły te prawie 3 tyg i przedwczoraj pomyślałem sobie, a napiszę jeszcze raz. Napisałem co słychać tak badawczo i po kilku godzinach odpisała, że o myślała, że już sie nie odezwie, bo przypadkiem usunela moj nr i takie tam blabla i że mieliśmy się spotkać i co? Zaproponowałem oczywiście zaraz, że może jutro ale znowu coś - nie ma jej rzekomo w mieście do środy. Dlaczego to wszystko?
Bo dziś widziałem ją na mieście w klubie z tymi koleżankami, widziały mnie, obserwowały, gadały coś na ucho i się śmiały. A miało jej nie być do środy i wcześniej nie odebrała telefonu. Poczułem się jak pies, w szoku jestem, że tak się dałem zrobić. Ale to wszystko mało. Po wszystkim sms: Widziałam Cię wink
O co jej chodzi? Jest zainteresowana czy nie? Robi sobie jaja? Wiem, że młodziutka i nie wie czego chce no ale? Musicie mnie w tym uświadomić bo przegrywam ze swoim rozumem, taka małolata a robi ze mną co chce ;/

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dać sobie spokój czy jak?

Napisałabym, że może i dotychczasowa przeszkoda w spotkaniu się nie wyklucza waszej relacji; że moze faktycznie nie miała czasu (ja z moim obecnym chłopakiem zanimi byliśmy parą, rzedko widywaliśmy się tzn ja głównie nie mogłam, w sumie to nie bylam pewna czy chcę potem już tak) Ale ta sytuacja z koleżankami... To jednak udowodniło że mogła ściemniać coś, jeszcze te śmieszki  z koleżankami nie było zbyt dojrzałe.Więc myśle że ona ma luźna podejście, co jest niestety częste z ludźmi poznanymi na imprezie... Myślę, że najlepiej jak teraz będziesz do niej pisał luźno, niezobowiązująco, jak już. Nie ma co się starać na sile, a co bedzie to bedzie, a jak nie będzie to nie

3

Moja odpowiedź na postawiony problem: Czy jak.

A tak serio, to pewnie jest nieśmiała i boi się spotkać z Tobą "sam na sam". Nawiązuj kontakt stopniowo i daj jej tyle czasu ile ona go potrzebuje. Jeśli nie chcesz czekać, to znajdź sobie inną.

Sapere Aude
Reklama

4

Możliwe ze jest nieśmiała, albo zgrywa niedostępna.

5

A ja uważam, że prowadzi grę z Tobą... tylko nie wiem po co? nie odezwałabym się do niej, tylko poczekała czy sama da znać, zainteresuje się... Nie podoba mi sie, że okłamała Ciebie, że nie będzie jej w mieście, a tu nagle się pojawia na imprezie, podejrzane....

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Dać sobie spokój czy jak?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016