Czy to nie za wcześniej na sex?? Pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy to nie za wcześniej na sex?? Pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czy to nie za wcześniej na sex?? Pomocy

Witam kobietki,
Chciałabym, abyście mi doradziły i spojrzały na moją sytuację trzeźwym okiem.
Historia zaczęła się 4 miesiące temu.. poznałam chłopaka który na początku wydał mi się bardzo fajny wręcz idealny zgadzał się z moimi poglądami dużo rozmawialiśmy również patrzył  bardzo ale to bardzo poważnie na życie zupełnie tak jak ja, a i najważniejsze był również po długim związku i trudnym rozstaniu.
Po jakimś czasie czułam że Pan P co raz bardziej się angażuje w naszą znajomość... czułam też że on się boi tego co może być miedzy nami bo bał się że nic z tego nie wyniknie... do sedna zaczął mnie odstraszać od siebie (celowo ponieważ się bał) ale ja mimo to dalej trwałam w tej znajomości. Zdecydowałam że dam mu ostatnią szansę i pojedziemy za granicę razem pomyślałam że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
Decyzja moja co do wyjazdu okazała się w same sedno. Było cudownie idealnie... dbał o mnie, otwierał mi drzwi i przepuszczał mnie w nich, robił śniadanie do łóżka, zabierał na spacery czy budził cudownym słodkim buziakiem. Pewnej nocy było bardzo bardzo gorąco miedzy nami ale powiedziałam że to dla mnie za wcześnie a Pan P to USZANOWAŁ czym mnie mile zaskoczył.
Rzecz w tym że mój partner miał wiele kobiet.... w sensie seksualnym ale stwierdził że pociągam go ponieważ jestem niedostępna i inna niż wszystkie kobiety które były w jego życiu... po czym wyznał mi miłość. Stwierdził że mnie kocha powiedział mi to na dobranoc szepcząc do ucha i następnego dnia również sytuacja się powtórzyła.

Moje pytanie do was brzmi czy w takiej sytuacji zdecydowałyście się na sex?
Szczerze mam ochotę na to by się zbliżyć z nim... z tym że boje się tego że stracę zainteresowanie w jego oczach a jest to facet na którym zaczyna mi zależeć.
Proszę o poradę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to nie za wcześniej na sex?? Pomocy

Bosz... sajesz sie omamic banalnymi gestami - serio facet uwiódł cię tym, że drzwi przed tobą otwiera?

Chcesz wiedziec, czy mu zalezy na tobie, czy na seksie z tobą? Przyjrzyj się jak traktuje INNE kobiety - ekspedientki w sklepie, kobiety w kolejce - czy w stosunku do nich tez jest uprzejmy czy to jedynie gierka zarezerwowana dla ciebie?

Jak zachowuje sie kiedy zle sie czujesz?  Jak zachowuje sie kiedy robisz cos nie po jego mysli?

Kawke do lozka to moze podac kazdy...

3

Odp: Czy to nie za wcześniej na sex?? Pomocy
Kobieta Niezależna napisał/a:

Szczerze mam ochotę na to by się zbliżyć z nim...


Jesteście dorośli. Skoro chcesz z nim uprawiać seks i on chce, to chyba nie ma problemu? smile

Kobieta Niezależna napisał/a:

z tym że boje się tego że stracę zainteresowanie w jego oczach a jest to facet na którym zaczyna mi zależeć.
Proszę o poradę.

Jeśli stracisz zainteresowanie w jego oczach to znaczy, że facet jest niedojrzały.

4

Odp: Czy to nie za wcześniej na sex?? Pomocy

Przespij sie z nim skoro masz ochote ale bez zbednych nadziei ze to milosc. Potem sama zobaczysz czy chodzilo o milosc czy nie. My mozemy tylko mniemac wrozbitami nie jestesmy

5

Odp: Czy to nie za wcześniej na sex?? Pomocy

Dojrzali emocjonalnie ludzie uprawiają seks gdy mają na to ochotę.

Ty zaś jakąś grę prowadzisz... "Posekszę się z nim, pod warunkiem, że on nie straci mną zainteresowania".

Szczerze Ci powiem, że dowiesz się o tym, czy jemu zależało tylko na seksie, jak się z nim pobzykasz. Wtedy się dowiesz. Ale pewnie jesteś z tych dziewczyn, które uważają, że jak się oddadzą chłopakowi to coś tracą. Wg mnie tracisz coś, bo nie uprawiasz seksu. Twój wybór.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy to nie za wcześniej na sex?? Pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024