Nowa praca - trudna adaptacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Nowa praca - trudna adaptacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Nowa praca - trudna adaptacja

Od półtora tygodnia jestem w nowej pracy. Zmiana raczej diametralna - z administracji publicznej do prywatnej firmy zajmującej się IT. Problem dotyczy tego, że jestem przytłoczona adaptacją do nowych obowiązków. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że będę mieć mentora przez 3 miesiące, który wprowadzi mnie i przyuczy. Pierwszego dnia dowiedziałam się, że moja mentorka jest w ciąży i idzie na zwolnienie od nowego miesiąca i mam przejąć jej obowiązki. Nie dość, że wszystko jest dla mnie zupełnie nowe - zakres obowiązków, specyfika branży, znajomość programów - to pogrąża mnie ta presja czasu. Tempo przeszkalania jest nieziemskie. Zauważyłam, że dziewczyna większość rzeczy robi intuicyjnie - coś jest tak, nawet nie wiadomo skąd. Słucham uważnie, robię notatki, przysiadam w domu do tego. Ale wszystko zaczyna mi się już mieszać, plątać, nie jestem niczego pewna. Jestem zestresowana i przerażona, mam przeczucie że nie dam sobie rady i nie wiem czy sobie nie odpuścić tej pracy sad Mam do siebie pretensje, że podjęłam decyzję by iść do tej pracy, chociaż z poprzedniej zrezygnowałam z powodu mobbingu. Czuję się najgłupszym człowiekiem na świecie, chociaż wcześniej dawałam sobie radę z nowymi obowiązkami. W domu ryczę, że nie ułożę już sobie życia i jest to kara za chęć zmian... Jak u Was wyglądały pierwsze dni w pracy?

nie mam jak dawniej matowych oczu
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowa praca - trudna adaptacja

Spokojnie, pracujesz tam dopiero półtora tygodnia. Nie możesz od siebie wymagać, by po takim czasie wszystko ogarniać. To Ty sama twierdzisz, że nie dajesz rady, czy mówią Ci wprost, że za wolno się uczysz?

"Kto chce się kiedyś nauczyć latać, musi się najpierw nauczyć stać, chodzić, biegać, skakać, wspinać i tańczyć."
REGULAMIN Forum Netkobiety.pl

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Nowa praca - trudna adaptacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016