rozstanie a brak erekcji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » rozstanie a brak erekcji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: rozstanie a brak erekcji

dowiedzialem sie 3 m-ce temu ze zona uklada sobie zycie z innym mezczyzna od prawie roku. Bardzo to przezylem. Teraz zauwazylem ze mam klopoty z erekcja choc wczesniej nigdy nie mialem. Prawda jest tez to ze od 7 lat zyjac w separacji nie mialem tez kobiety staralem sie byc wierny zonie a terz mam za swoje. Czy to sie moze unormowac i po czasie wroce do pelnej sprawnosci

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rozstanie a brak erekcji

A czemu przez 7 lat nie dbałeś o strefę sexualną?

https://youtu.be/uE1uubeaNfo
Wierność jest aktem nadziei, a trwała miłość aktem wierności.
https://youtu.be/I_O37cE1j64

3

Odp: rozstanie a brak erekcji

No wlasnie nie dbalem . Zdrada to dla mnie cos okropnego, ja nigdy bym nie wybaczyl zdrady czuje jak ona mocno boli  stad nigdy tez nie zdradzilem zony  i nie mogl bym zyc z ta swiadomoszia ze zdradzilem, Liczylem ze separacja sprawi ze przemyslimy nasze zycie ze zona wroci. Okazalo sie ze zona od roku uklada sobie zycie z mezczyzna a ja dowiedzialem sie teraz w maju o tym. Bardzo to przezylem i nie moge sie jakos z tym pogodzic. Teraz zaluje ze zaniedbalem swa sfere seksualna ,ze jej nie zdradzilem. Sam nie wiem teraz dlaczego tak myslalem tak tkwilem w tym postanowieniu .Teraz zauwazylem ze mam klopoty z erekcja,i o ile kiedys lubilem i pragnolem sie kochac tak teraz  gdzies to wszystko ulecialo.Gdzies w myslach pragne tego ale tylko w myslach, czuje jak cos we mnie pelko

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » rozstanie a brak erekcji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016