tabletka ,,po'' - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: tabletka ,,po''

Hej, doszlo u mnie do takiej sytuacji. Biore tabletki anty od ponad roku, w ostatnim miesiacu bralam je dosyc nieregularnie, kilka godzin pozniej niz zwykle. Przedwczoraj zapomnialam wziac tabletke, wczoraj wzielam 2 na raz. Wczoraj doszlo tez do stosunku, zabezpieczalismy sie dodatkowo prezerwatywa, niestety pekla ona w trakcie, ale nie bylo wytrysku. Dzisiaj ginekolog przepisal mi tabletke ,,po'', wzielam ja okolo 20 godzin po stosunku. Jakie jest ryzyko ciazy wg Was? Pozdrawiam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletka ,,po''

Proszę Was o odpowiedzi, jestem strasznie spanikowana.

3

zapytaj lekarza

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez anna111 (2017-08-09 18:58:28)

tabletka po działa do 74 h , a inna do 5 dni. zależy jaka wzielas. raczej nikle ryzyko zajścia w ciaze.
skuteczność jest prawie 98 %. Ale zapytaj Pania doktor albo poczytaj w internecie

5

Hey
Z powodu zasunięciu się prezerwatywy zarzylam w 12 dniu cyklu po 17 godzinach escapelle. Jak na przekór byłam w trakcie zapalenia oskrzeli na antybiotyku( klacid). Od potencjalnego zapłodnienia minęło już 9 dni a od 4 mam zawroty głowy, osłabienie i czasami wymiotuje nawet w nocy. Nie mam bólów piersi jeśli już to podbrzusza i męczą mnie straszne gazy. Dzisiaj ublekarza rodzinnego zrobiłam test z moczu i wyszedł negatywny chociaż lekarz podkreślił ze to jeszcze za wcześnie. Boje się . Nie wiem kiedy mogę wykonać test aby był wiarygodny . Przy pierwszej ciazy nawet po trzech tygodniach wyszedł negatywny co okazało się ze jednak byłam w ciazy. Czy tak długo mogą wystąpić takie efekty po tabletce ? Lekarz póki co zwala na stres, ale to mnie jakoś nie do końca przekonuje. Czy to możliwe aby w pierwszym tygodniu potencjalnej ciazy już wystąpiły takie objawy?

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016