były powraca w snach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » były powraca w snach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: były powraca w snach

Witam. To ja tak to ja ;-) to wątek specjalnie dla mojej znajomej z akademika bo mi marudzi wink
Przejdę do konkretów. Moja dobra koleżanka była z chłopakiem jakiś rok i trochę, rozstali się bo odwinął nr jakiś, zdradził czy coś. Od czasu ich rozstania ten chłopak śni się całej rodzinie mojej koleżanki.  tu pytanie co to oznacza? Śni się, że żałuje itd...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: były powraca w snach

To najpewniej oznacza, że cała rodzina jakoś intensywnie o tym myśli, nawet jeśli tylko podświadomie. Rzadko zdarza się człowiek, który ma umiejętność celowego i świadomego wchodzenia do czyichś snów wink

3

Odp: były powraca w snach

Zgadzam się z poprzedniczką.Znaczy to tylko to, że wszyscy o nim myślą.Jeśli intensywnie o czymś myślisz przed snem to jest szansa,że Ci się to przyśni.Ja przynajmniej tak mam smile Możesz uspokoić kolezankę:)

4

Odp: były powraca w snach

Popierm, za dużo myśli i za dużo zapewne rozmów na temat danej jednostki... Też tak mam wink

5

Odp: były powraca w snach

chcialabym umiec wtedy wylaczac myslenie ;D

6

Odp: były powraca w snach

Wiele z nas chcialaby umiec wylaczyc myslenie. Albo przynajmniej moc zmienic temat mysli, jak program w tv. Odnosnie watku: prawdopodobnie chlopak byl calkiem fajny i wszystkim szkoda, ze sie skonczylo.

7 Ostatnio edytowany przez Sky-high-etris (2010-02-27 15:40:39)

Odp: były powraca w snach

a co powiecie na to ?
1- co dzień podgląda ją na nk i innym portalu
2- dodał zdjęcia u niej w pokoju robione przez nią (przerabiane też przez nią)
3- była ze znajomymi na imprezie po czym każdy z nich dodał z nią zdjęcia z tej imprezy i każdą osobę podejrzał na nk po kilkanaście razy. Pisała ze swoją przyjaciółką kmentarze, którą on ma w znajomych na nk i co dodany nowy komentarz to odwiedzał je obie.
4- była ze mną w sklepie, akurat wchodziliśmy, on wychodził ze swoją aktualną panna, patrzył się na nas jakby miał zabić. Nie zdążyliśmy dojść do kasy, pojawił się poraz drugi czego mało ustał za nami.

Po mojemu to wygląda tak: Chce do niej zagadać ale nie wie jak ewentualnie się boi bo wie, że u niej jest skreślony i myśli że jest z kimś (to jego teoria) ona tak nie uważa i nie ma nikogo. Gdziekolwiek się spotkają on robi zdziwienie i takie zaskoczenie jakby coś jego kuło w serducho. Ogólnie wydaje mi się, że mu nadal na niej zależy, bo: nie wchodził by po kilkanaście razy na jej profile, nie poszedł by drugi raz do tego samego sklepu (nie wydaje mi się żeby coś zapomniał kupić i akurat przypadkiem ustał za nami w kasie). I nie robił by zdziwienia na jej widok. Myślę, że robi wszystko by ją zobaczyć.

Piszę zdziwienia bo nie wiem jak to określić :-)

Natomiast ona myśli, że on kocha tamtą i jest szczęśliwy. Chce o nim zapomnieć ale nie może bo ciągle on ją spotyka, jak nie na mieście to na tych kontach.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » były powraca w snach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024