Depilacja brazylijska oraz depilacja pach u kosmetyczki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Depilacja brazylijska oraz depilacja pach u kosmetyczki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Depilacja brazylijska oraz depilacja pach u kosmetyczki

Kochani, wyjeżdżam we wrześniu na wakacje. To tylko tydzień, ale przyznam, że nie chciałabym zabierać ze sobą golarki, więc myślałam, czy by nie iść do kosmetyczki na depilację bikini. Nogi i ręce umiem w domu zrobić woskiem, ale te miejsca trudniej dostępne- bikini i pachy są o wiele gorsze, więc zawsze je golę jednorazówką, ale na wakacjach musiałabym to robić co dzień a nie ukrywam, że wolałabym tego nie robić. Znalazłam salon, gdzie depilacja woskiem pach kosztuje 25 zł a bikini brazylijskie 60zł
Ma tu ktoś jakieś doświadczenia z tym związane? W jakich pozycjach- że tak to ujmę- pani kosmetyczka wyrywa włosy?
Czy bikini brazylijskie obejmuje też szparę międzypośladkową? Bo sam narząd damski bez włosów a szpara między pośladkami z włosami to strasznie słabo wygląda, ale nie wiem, co oferują salony
Co uważacie dziewczyny?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Depilacja brazylijska oraz depilacja pach u kosmetyczki

Dziękuję, to jest interesujące

3

Odp: Depilacja brazylijska oraz depilacja pach u kosmetyczki
Ackee napisał/a:

Dziękuję, to jest interesujące

A tak konkretniej?

4

Odp: Depilacja brazylijska oraz depilacja pach u kosmetyczki

Ja mialam depilacje brazylijska jakies 2 miesiace temu i juz mam z glowy owlosienie na bikini (a robilam laserem Vectus w Gdansku). Sobie sprawdzcie na Google.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Depilacja brazylijska oraz depilacja pach u kosmetyczki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024