CO MAM ROBIĆ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: CO MAM ROBIĆ?

Witajcie.
Rozstałam się miesiąc temu z facetem, po 1,5 roku cudownego związku... Bardzo go kocham. Mieszkaliśmy razem. Jednak on zerwał z dnia na dzień i przestał się do mnie odzywać. Winę za rozpad związku zwalił na mnie... Chociaż nic takiego nie zrobilam, poprostu stwierdził, że ma dość kłótni i narzekań (których wcale aż tak dużo nie było). Powiedzial, że mnie nie kocha i już nie widzi szans na przyszłość dla tego związku.

Mija prawie miesiąc. Cały czas, codziennie i bez przerwy pisałam do niego i prosilam o to, żeby dał nam szansę. Był nieugięty. W końcu stwierdziłam, że muszę stanąć na nogi i się pogodzić z rozstaniem. Założyłam aplikację Tinder i spotkałam się z jednym chłopakiem przez nią. Porozmawialiśmy ze sobą, a na koniec spotkania pocałowaliśmy się. Pisaliśmy ze sobą o tym wieczorze na facebooku, jednak ani ja ani ten chłopak nie mieliśmy żadnych poważnych zamiarów do siebie. Przelotny pocałunek,nic więcej. Chciałam tylko jakoś sobie wmowić, że to koniec z byłym.

Okazało się, że mój ex caly czas miał dostęp do mojego facebooka. Czytał co piszę z ludźmi, widział jak sobie radzę, dowiedział się też o tym nieszczęsnym spotkaniu i pocałunku. Zaczął do mnie pisać, dzwonić, wyzywać. Powiedział, że mnie kochał nadal, ale ja to zniszczyłam, że zachowałam się jak zwykła "szma.." itd... Ja tak bardzo chciałam do niego wrócić, każdego dnia go prosiłam o powrót, a on to olewał. Powiedział, że nic do mnie nie czuje, a teraz mi pisze, że mnie kochał i że mi tego nie wybaczy co się stało!!!!

A ja nadal go kocham. Nadal chcę z nim być. CO JA MAM ROBIĆ?!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: CO MAM ROBIĆ?

Droga Autorko, ja bym sobie dała spokój. Nie jesteś 1. i ostatnia, która się przejechała. Facet nie ma do Ciebie szacunku skoro tak się odzywa, a poza tym co to za śledzenie na fb? czytanie prywatnej korespondencji ?
Wiem, że z boku łatwo się doradza, ale zmieniłabym hasła wszędzie, zaczęła nowe życie .Twój facet nie jest normalny. Ja już nie wchodzę w coś co jest dziwne, wiem z doświadczenia, że nie warto naprawdę.

3

Odp: CO MAM ROBIĆ?

Daj sobie spokój z tym baranem. Jest jak pies ogrodnika, sam nie chce i nikomu nie da. Jesteś warta o wiele więcej i stać Cię na lepszego faceta!

Odp: CO MAM ROBIĆ?

http://www.netkobiety.pl/t105998.html
Mam deja vu.

5

Odp: CO MAM ROBIĆ?
santapietruszka napisał/a:

http://www.netkobiety.pl/t105998.html
Mam deja vu.

big_smile

6

Odp: CO MAM ROBIĆ?
nnatallia napisał/a:

CO JA MAM ROBIĆ?!

Przede wszystkim nie opisywać tej samej historii w tym samym czasie z 8 różnych kont. W związku z tym, że nagminnie łamałaś regulamin oraz nie szanowałaś czasu użytkowników, wszystkie Twoje konta zostają zablokowane. Pozdrawiam, Cslady

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024