Chamstwo na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Chamstwo na portalach randkowych

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 161 ]

Temat: Chamstwo na portalach randkowych

Cześć,
Kieruje  swój  post do użytkowników portali randkowych, którzy mieli z czymś takim do czynienia.  Mam tu na myśli wyjątkowo chamskie  zaczepki  płci  męskiej.   Sam profil jak to niektórzy  mówią rzuca się w oczy z powodu  ciekawych zainteresowań jak na kobietę niespotykanych  i z powodu oryginalnych , ładnych zdjęć- ale nie wyuzdanych, nie wulgarnych.  Pierwsza  sytuacja  : jakiś facet wchodzi  na profil 
i pierwsza  wiadomość jaką wysyła jest pełna  wulgaryzmów ,  hejtuje  cały profil  "niby" żartując. Druga sytuacja , ktoś inny. Wysyła nie zbyt ciekawą wiadomość typu  "co tam" i jak nie dostanie odpowiedzi  to od razu wyzywa.
Skąd to się bierze? Takich wiadomości   na tle innych, fajnych ,dostałam  kilka  . Jak reagujecie  na coś takiego? Milczeniem? A czy milcząc nie powodujemy tego, że taki agresor  jest bardziej pewny siebie i atakuje  inne kobiety? Jak w ogóle facet nie znając kobiety  może ją od razu obrażać ? Jakoś  na ulicy takich odważnych gierojów nie ma.To jest jakiś nowy sposób  na podryw?  Jak sobie radzicie  kobietki  z takim czymś?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chamstwo na portalach randkowych

Kiedyś odpisywałam, potem już nie. Szkoda nerwów i czasu.

gg 48623644

3

Jest takie powiedzonko "Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Zazwyczaj na takich portalach jest takie fajne narzędzie jak "zablokuj użytkownika"... i tego przycisku bym wtedy szukał wink

See, madness, as you know, is like gravity: all it takes is a little push!

Here I Am - 4329923
Reklama

Chyba raz czy dwa próbowałam odpowiedzieć, ale wtedy zalewała mnie fala jeszcze większych pomyj. Lepiej i zdrowiej dla nas samych jest zignorować taką wiadomość. Po prostu.

5

Moja znajoma miała 100 maili o sexie dziennie. A ja spotykałem tam same kłamczuchy.

Reklama

6

alien_isolation napisał/a:

.To jest jakiś nowy sposób  na podryw? ?

PUA, czyli pick-up artist - doradzają facetom, żeby obrażać kobiety od samego początku, bo kobiety przyzwyczajone są do adoracji, więc jak ją jakiś obraża, to jest to dla niej rzekomo nowość i wyzwanie big_smile

doradzam obojętność, albo lepiej blokadę użytkownika - wtedy dasz mu do zrozumienia, że to nie jest fajne zachowanie, to moze przy kolejnej kobiecie już zastanowi się zanim coś napisze.

7

alien_isolation napisał/a:

Jak w ogóle facet nie znając kobiety  może ją od razu obrażać ? Jakoś  na ulicy takich odważnych gierojów nie ma.

Kozak w necie, Pi$da w świecie. Z takimi nie warto dyskutować, pewnie są przegrywami życiowymi i próbują się wyżyć na wszystkich kobietach, bo żadna ich nie chce, a w realu nie mają odwagi.

8

brightflashinglights napisał/a:

Chyba raz czy dwa próbowałam odpowiedzieć, ale wtedy zalewała mnie fala jeszcze większych pomyj. Lepiej i zdrowiej dla nas samych jest zignorować taką wiadomość. Po prostu.

Oj znam to, dlatego lepiej ignorować i nie odpisywać. Ale to tez nie dobre, bo potem mężczyźni się żalą, że na sympatiach siedzą same księżniczki co nie raczą odpisać, albo tak nam się miło rozmawiało, a ona nagle umilkła. Sama nie wie czego chce, albo podbudowała swje ego - bo dawała nadzieję, bo przecież rozmawiała! Jakby nie chciała, to by nie rozmawiała hmm

gg 48623644

9

rossanka napisał/a:

Oj znam to, dlatego lepiej ignorować i nie odpisywać. Ale to tez nie dobre, bo potem mężczyźni się żalą, że na sympatiach siedzą same księżniczki co nie raczą odpisać, albo tak nam się miło rozmawiało, a ona nagle umilkła. Sama nie wie czego chce, albo podbudowała swje ego - bo dawała nadzieję, bo przecież rozmawiała! Jakby nie chciała, to by nie rozmawiała hmm

Hie hie... a kolega ze studiów mawiał "miej wyj#bane a będzie Ci dane" wink

PUA... Patałachy, Uważaj, Atakują tongue

Serio ktoś za to płaci?

See, madness, as you know, is like gravity: all it takes is a little push!

Here I Am - 4329923

10

Harvey napisał/a:
rossanka napisał/a:

Hie hie... a kolega ze studiów mawiał "miej wyj#bane a będzie Ci dane" wink

PUA... Patałachy, Uważaj, Atakują tongue

Serio ktoś za to płaci?

Płaci, płaci. Ale to nawet nie głupie, bo jak ktoś chce się zapisać na portal tylko dla żartu (typu 15 letni gimnazjalista), to mu szkoda kasy.
To akurat jest na plus, tak sądzę.

Twój kolega - możliwe, że ma rację, a przynajmniej tak się mówi.

gg 48623644

11

Kobiety też hejtują jak im się nie odpowie lub odpowie niezgodnie z ich oczekiwaniami ;p big_smile Ja powiem, że jeżeli chodzi o techniki ;p to chyba dobrym sposobem na zwrócenie uwagi na siebie jest "olanie laski" big_smile
Ostatnio miałem pogadankę z pewną kobietą - wysłała później swoje foto no i można powiedzieć anioł wink (ale nie uwierzyłem, że to ona chociaż z drugiej strony może i ona xD) . Na początku rozmowy powiedziała, że ją "olewałem jak jakiegoś śmiecia" ^^, ewidentnie wkurzona była tongue Wcześniej przed wysłaniem fotki   rzuciła jeszcze jednym śmiechowym tekstem ahahaha
A jeżeli chodzi o "co tam" "jak tam" i same emoty na początek to też standard w przypadku pań smile Chociaż zdarzają się też takie dziewczyny które normalnie zaczną konwersację ale to są odosobnione przypadki.

Pseudo: WuWuś big_smile

12

Nie wiem ja kto robicie, że otrzymujecie na portalach randkowych wiadomosci nawet kiepskiej jakości. Osobiście jestem na jednym z największych zarejestrowany już 3 lata, a odzew na moje już kilkaset wysłanych emaili nie przekroczył 1%.
Myślę, że nie ma co rozgraniczać się tutaj na płeć- kobiety na portalach często i gęsto są równie ohydne w zachowaniu co mężczyźni. Dlatego takie wiadomosci najlepiej ignorować i nie przejmować się nimi.

13

Bo kolego Przegraniec niczym się nie wyróżniliście. smile

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

14

Nie dostawałam zbyt wiele tego rodzaju wiadomości. Odpisałam chyba tylko raz, bo akurat miałam w głowie dobrą ripostę wink W żadnym przypadku ci ludzie już się więcej nie odezwali, więc w zasadzie nie traktuje tego jako problemu. Brak tego rodzaju reakcji na ulicy przypisuje słynnemu ,,kozak w necie, pizda w świecie", o czym już tu wspomniano.
Nie sądzę, aby milczenie sprawiało, że ta druga strona poczuje się w jakiś sposób zwycięzcą. Skoro zaczepia, to pewnie oczekuje reakcji, a milczenie na pewno jest
wkurzające, ale trochę też zbijające z tropu.

15

balin napisał/a:

A czym niby można się wyróżnić, żeby doznać zaszczytu rozmowy z kobietą?

16

Przegraniec napisał/a:
balin napisał/a:

Czytaj wątek. smile

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

17

Przegraniec napisał/a:
balin napisał/a:

To zabrzmiało tak, jakbyś uważał kobiety za księżniczki.  Potraktuj je jak po prostu drugiego  człowieka,  a nie obiekt do podrywau na portalu. Jak będzie nić porozumienia to już jet dużo jak na początek.

gg 48623644

18

rossanka napisał/a:
Przegraniec napisał/a:
balin napisał/a:

To zabrzmiało tak, jakbyś uważał kobiety za księżniczki.  Potraktuj je jak po prostu drugiego  człowieka,  a nie obiekt do podrywau na portalu. Jak będzie nić porozumienia to już jet dużo jak na początek.

A jak mam niby nie uważać kobiet na portalach za księżniczki jak żadna nawet szansy nie daje i nie odpisuje.
Co do wypowiedzi balina,która moim zdanie jest wyjątkowo nie trafiona to nawet nie będę komentował. Z góry zakładasz, że nie mam powodzenia na portalu, gdyż wysyłam wiadomości o treści i jakości podobnej do tych, które otrzymała autorka tematu. Poczułem się urażony w tym momencie jakoby byłbym kimś gorszym ;(

19

Ja w takich sytuacjach raczej nie reaguję. Wprawdzie ostatnio niezbyt często mi się to zdarza, jednak na początku miałam takie sytuacje i na początku starałam się reagować, odpisywałam, wdawałam się w głupie dyskusje, jednak zauważyłam, że nic z nich nie wynika, a ja się tylko denerwuję i niepotrzebnie tracę czas. Dlatego teraz radzę tego typu zaczepki ignorować, moim zdaniem to nie jest kwestia dawania na to przyzwolenia, wręcz przeciwnie. Jakby tak wszystkie dziewczyny w ten sposób reagowały, to faceci chyba nauczyliby się, że coś takiego nie ma sensu. A jak można z kimś popisać, to tacy faceci może właśnie z tego będą zadowoleni, że będą mogli się pokłócić. Zdaję sobie sprawę, że tego typu zaczepki potrafią być męczące, mnie to męczyło, dlatego zmieniłam portal na płatny i zauważyłam dużą różnicę między darmowymi portalami a mydwoje, na którym ludzie zakładają konta, płacą abonament, bo chcą kogoś poznać, a nie z kimś się pokłócić. Ale tak jak pisałam na początku, moim zdaniem najlepiej olewać tego typu wiadomości, zaczepki, bo szkoda naszych nerwów...

20

Przegraniec napisał/a:
rossanka napisał/a:
Przegraniec napisał/a:

A jak mam niby nie uważać kobiet na portalach za księżniczki jak żadna nawet szansy nie daje i nie odpisuje.
Co do wypowiedzi balina,która moim zdanie jest wyjątkowo nie trafiona to nawet nie będę komentował. Z góry zakładasz, że nie mam powodzenia na portalu, gdyż wysyłam wiadomości o treści i jakości podobnej do tych, które otrzymała autorka tematu. Poczułem się urażony w tym momencie jakoby byłbym kimś gorszym ;(

Napisz mniej więcej co piszesz do tych kobiet, a zobaczymy co i jak.
Co do kobiet , które nir odpisują - ani jedna nie odpisała? To fizycznie niemożliwe.

gg 48623644

21

Ja nie odpisuję osobom, które nie mają nic w opisie, albo takim, ktorzy mają zdięcia profilowe, po ktorych zobaczeniu pierwsza mysl to "wtf??"

Nic tu nie ma ;P

22

Iceni napisał/a:

po ktorych zobaczeniu pierwsza mysl to "wtf??"

To znaczy?

gg 48623644

23

rossanka napisał/a:
Iceni napisał/a:

To znaczy?

To znaczy facetów eksponujacych swoją gołą klatę, zdjęcia, na których widać pół twarzy, czyli głownie czoło, zdjęcia sprzed 20 lat (:lol:) lub z dziwnymi gadżetami ( na przykład zdarzylo mi się zobaczyć na zdjęciu faceta w stroju powiedzmy hm... rekreacyjno-działkowym z jakąś bronią myśliwską) tongue

Nic tu nie ma ;P

24

Iceni napisał/a:
rossanka napisał/a:
Iceni napisał/a:

To znaczy?

To znaczy facetów eksponujacych swoją gołą klatę, zdjęcia, na których widać pół twarzy, czyli głownie czoło, zdjęcia sprzed 20 lat (:lol:) lub z dziwnymi gadżetami ( na przykład zdarzylo mi się zobaczyć na zdjęciu faceta w stroju powiedzmy hm... rekreacyjno-działkowym z jakąś bronią myśliwską) tongue

A ha, tak myślałam, ze chodziło o zdjęcia z gołą klatą.
Ja zaś nie lubiłam przy samochodach i motorach , jakieś Bmw plus czarne okulary.
AAA , raz na zdjęciu był facet z dzieckiem, na oko 2-3 lata.
Nawet napisał do mnie, to odpisałam. Ale spytałam go, czy to jego dziecko, bo miał w profilu kawaler, bez dzieci.
A on mi na to, że nie, przecież on dzieci nie ma. A ja na to: to czyje dziecko trzyma na kolanach?
A on, ze to siostry hmm, bo przecież on swoich nie ma.
Do dziś nie wiem, co to miało znaczyć.

gg 48623644

25

Niektóre poradniki uwodzenia kobiet radzą, by facet wrzucał fotki z czyimis dziecmi, bo w ten sposób wysyła się do kobiety sygnał, że jest się rodzinnym, opiekuńczym i swietnym materiałem na ojca xD

26

Do tych kobiet pisałem najprostszymi słowami jakie potrafiłem znaleźć. Czyli przykładowo dziewczę miało napisane na profilu, że lubi czytać książki (banał, ale jeżeli ma którakolwie kcoś wpisane to najczęściej tego typu ogólniki), więc ślę wiadomość z zapytaniem jakie ksiązki gatunkowo lubi czytać najbardziej, jaka jest jej ulubiona. Oczywiście czasem odpowiednia wiadomosć tworzy się w mojej głowie po obejrzeniu zdjęć, na których widać jakiś szczegół nakierowywujący mnie na to co lubi czy gdzie się dobrze czuje itp. Jeśli natomiast ani na zdjęciach ani w opisie nie ma dosłownie nic to szła wiadomość typu "Witaj. Bardzo chętnie Cię poznam. Napisz mi coś o sobie, proszę. W odpowiedzi odwdzięczę się tym samym, chociaż trochę możesz dowiedzieć się już z opisu. Pozdrawiam" I tak, pomimo że napisałem ponad 100 wiadomości to żadna nie odpisała, jest to możliwe jak najbardziej.
Tydzień temu usunąłem konto, poddałem się i już nie szukam dla siebie partnerki czy nawet koleżanki. Jednak 3 lata ciągłych odrzuceń to trochę za dużo jak dla mnie.

27

Zawsze jestem zszokowana takimi wiadomościami, gdyż kontaktują się ze mną mężczyźni około czterdziestki - nie potrafię zrozumieć, że człowiek w tym wieku może być na tak niskim poziomie. Nadawcy oczywiście nie odpisuję.
Po otrzymaniu wulgarnej i chamskiej informacji napisałam do administracji portalu z prośbą o reakcję, odpisano mi, że nie ingerują w treść wiadomości prywatnych.
Ale jest duży plus - można zaraz na samym początku odsiać nieudane egzemplarze!!!

28

Jaka jest treść tych wiadomości?

Pseudo: WuWuś big_smile

29

Wiadomość - pisownia oryginalna

"jakoś się nie odezwałaś więdz się wyjebaj"

30

Jeżeli dostaję takie uciążliwe maile to nie odpowiadam, a jeśli jakiś pan jest zbyt nachalny to używam przycisku "zablokuj użytkownika".

- Najgłupsze marzenie z dzieciństwa?
- Być dorosłym...

31

bi_ania napisał/a:

Wiadomość - pisownia oryginalna

"jakoś się nie odezwałaś więdz się wyjebaj"

Oj to nie ładnie. Co za ludzie.

gg 48623644

32

Nie ty pierwsza to przerabiałaś, u mnie na takim profilu to będzie 80%  neandertalczyków, którzy w zasadzie szukają darmowej prostytutki aniżeli dziewczyny i nawet nie warto im odpowiadać bo jeszcze bardziej się nakręcają.

33

Trudno mi uwierzyć, że można poznać kogoś sensownego w ten sposób, a jednak podobno jest to bardzo częste.
Obawiam się, że pozytywny efekt portalu randkowego może mnie nie dotyczyć big_smile big_smile

34 Ostatnio edytowany przez cataga (2017-08-04 16:44:35)

jak cchecie sobie poczytac o uroczych panach z portali, to wejdzcie na sympatia radzi - na forum- tam sa opisy chamskich zachowań. ja nie rozumiem, jak 23 latek może pisac, że mamy tyle wspołnego ( ja o ponad dwadziescia lat więcej) a on chciałby akurat ze mną uprawiac konecznie niezobowiązujący ( dla niego, ofc. ) seks... itp. Forum jest na dole strony...

najbardziej mnie przeraża, że ci ludzie to sa ci, których codziennie mijamy na ulicy, ktzy są naszymi klientami w sklepie, sprzedawcami, ochroniarzami, kierowcami autobusoiw czy urzędnikami w urzędzie.... kolegami z pracy....sąsiadami i kuzynami...

35

Same zwyrodnialce na tych portalach?

36

Tak szczerze to kobiety wcale nie są lepsze. W tym wypadku nie chodzi o płeć, a o człowieka, jednostkę. Chamstwo bowiem nie zna płci.

37

Kobiety również piszą wulgarne wiadomości? Niesprowokowane?

38

Zdarza się. Pamiętaj, że kobiety są przeróżne podobnie jak mężczyźni i nie ma reguły. Wiem, że widzisz winę tylko po stronie męskiej, ale to tylko dlatego, że nie znasz kobiecych zachowań wobec mojej płci.

Posty [ 1 do 38 z 161 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Chamstwo na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016