Małe wesele + pytanie o muzykę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Małe wesele + pytanie o muzykę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez Jesiennowiosenna (2017-07-05 21:25:23)

Temat: Małe wesele + pytanie o muzykę

Cześć kobietki!
Niebawem planujemy z narzeczonym ślub. Nic wielkiego, ceremonia w urzędzie, potem wesele dla ok. 50 osób. Nie chcemy przesadzać - ani nie chcielibyśmy imprezy typu "zastaw się a postaw się", ale też nie chcielibyśmy zupełnie skromnego obiadku ponieważ nasi goście przyjeżdżają z dość daleko (oboje jesteśmy z różnych stron Polski). Marzyłoby mi się jakieś ładne miejsce (np. nad jeziorem), ale ceny niektórych miejsc są kosmiczne...

Czy któraś z Pań zna może jakiej przyjemne miejsce na takie właśnie, dość skromne wesele? Albo może macie jakiś inny, nietypowy pomysł jak można uczcić ten ważny dla nas dzień?

A teraz jeszcze jedno pytanie: czy uważacie, że tego typu impreza (bądź co bądź jednak jakieś tańce byśmy chcieli smile ) może odbyć się bez zespołu i didżeja? Chcielibyśmy po prostu stworzyć składankę i ją odtworzyć, bez żadnych zabaw weselnych, oczepin, itp. Po prostu miła muzyka do tańczenia smile Czy myślicie, że można tak zrobić czy taka zabawa "bez wodzireja" będzie klapą?

Z góry serdecznie dziękuję kobietki za wszelkie podpowiedzi! smile

Edit: Chodzi oczywiście o Poznań i okolice smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Małe wesele + pytanie o muzykę

nie moje rejony to nie polecę żadnego miejsca, ale uważam, ze wodzirej to dobry pomysł. Może być nawet taki DJ – wodzirej 2 w 1.  wg mnie na weselu powinna znaleźć się osoba, która  potrafi rozruszać towarzystwo.

3

Moim zdaniem można się dobrze bawić  bez DJ-a i wodzireja. Mój brat miał takie wesele właśnie. Były przygotowane składanki muzyczne i wszyscy się świetnie bawili.  Nie było potrzeby nikogo rozruszać. Wesele było skromne, mała liczba ludzi, a przez to bardzo kameralne i bardzo miło je wspominam.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Jesiennowiosenna (2017-07-21 19:55:02)

Dziewczyny, serdeczne dzięki za odpowiedzi! Wahaliśmy się, ale jednak chyba rzeczywiście zrezygnujemy z didżeja. Nie jesteśmy fanami zabaw weselnych, a i wesele nie będzie duże, także składanka myślę że będzie dobrym pomysłem, no i odejdzie troszkę kosztów - sami sobie płacimy za wszystko.

Monia, a ile osób było na weselu Twojego Brata?

5

Jesienna byłam niedawno na weselu bez dja, niestety nie mam dobrych wspomnień.. było ok 50 osób. Muzyka zmieniała się dosłownie co chwilę, w trakcie piosenki, bo komuś coś nie pasowało, dzieci biegały wokół komputera i robiły też to samo, do tego brak osoby prowadzącej z mikrofonem spowodował, że zanim zorientowaliśmy się że jest pierwszy taniec Młodych to połowa piosenki przeleciała - podobno świadek wołał ludzi, ale wiele osób nie usłyszało tego.. Nie wiem decyzja należy do Was - jeśli nie chcecie wydawać tych 2 tysi na dja jakiegokolwiek to może wart pomyśleć np. o jakimś młodym chłopaku który po prostu zapanuje nad porządkiem utworów i w odpowiednim momencie włączy to o co go poprosicie? Myślę, że licealista wziąłby 200 zł szczęśliwy a Wy bylibyście spokojniejsi smile Oczywiście to tylko luźna sugestia.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez moniaCo (2017-08-16 16:33:57)

Jesiennowiosenna napisał/a:

Dziewczyny, serdeczne dzięki za odpowiedzi! Wahaliśmy się, ale jednak chyba rzeczywiście zrezygnujemy z didżeja. Nie jesteśmy fanami zabaw weselnych, a i wesele nie będzie duże, także składanka myślę że będzie dobrym pomysłem, no i odejdzie troszkę kosztów - sami sobie płacimy za wszystko.

Monia, a ile osób było na weselu Twojego Brata?

Z tego co pamiętam, to było około 30 osób. Mała imprezka, ale bardzo sympatyczna. Jeden z kuzynów panował nad kwestią muzyki. Więc nie było takiej sytuacji, że ktoś niepożądany majstrował przy muzyce.
Dobry pomysł miała chomik9911, że warto kogoś poprosić, żeby ogarniał  muzykę.

W końcu zdecydowaliśmy, że jednak zrezygnujemy z dżidżeja smile Będzie składanka ułożona przez nas, a laptop będzie w zamkniętym pomieszczeniu, więc mam nadzieję że unikniemy chaosu pt. "Ciocia Jadzia jest didżejem". Pierwszego tańca też raczej nie będzie, wiec mam nadzieję, że wszystko wyjdzie w porządku i ładnie smile

8

Nietypowe wesela są super. Przejadły mi się takie tradycyjne. Chętnie poszłabym na takie kameralne, nietuzinkowe wesele big_smile .
Pierwszy taniec moze być mimo tego. Nagrajcie coś sami, moze z własnymi wypowiedziami. Na zagranicznym filmach składają sobie przysięgi jakie same napisali, więc Wy możecie też coś sami nagrać... zwracając się do gości na ten przykład wink .
Znaleźliście lokal nad jeziorkiem?

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu
tajemnicza75 napisał/a:

Nietypowe wesela są super. Przejadły mi się takie tradycyjne. Chętnie poszłabym na takie kameralne, nietuzinkowe wesele big_smile .
Pierwszy taniec moze być mimo tego. Nagrajcie coś sami, moze z własnymi wypowiedziami. Na zagranicznym filmach składają sobie przysięgi jakie same napisali, więc Wy możecie też coś sami nagrać... zwracając się do gości na ten przykład wink .
Znaleźliście lokal nad jeziorkiem?

Jeziorko w końcu musieliśmy sobie odpuścić - nie tylko w grę wchodziła kwestia ceny, ale jak się okazało na przyszły rok większość takich sal weselnych "w plenerze" już dawno porezerwowana tongue Zamiast tego udało nam się znaleźć knajpkę na obrzeżach miasta, bardzo klimatyczną - stare cegły, żywe kwiaty - okolica spokojna, dużo zieleni, także jestem zakochana smile

10

My jesteśmy w trakcie przygotowań, planujemy małe wesele na ok 50 osób. Dj to spory wydatek, wolałabym te pieniążki przeznaczyć na coś innego ale boję się, że może być sztywno. Narzeczony nie chce typowej "sztampy" i upiera się aby z niego zrezygnować. Raz byliśmy na weselu gdzie dj-wodzirej wywoływał ludzi z nazwiska i po prostu płoszył ludzi. Jednak taki ktoś potrafi trochę rozruszać towarzystwo wink sama nie wiem, czasu jeszcze mamy sporo smile

larita napisał/a:

My jesteśmy w trakcie przygotowań, planujemy małe wesele na ok 50 osób. Dj to spory wydatek, wolałabym te pieniążki przeznaczyć na coś innego ale boję się, że może być sztywno. Narzeczony nie chce typowej "sztampy" i upiera się aby z niego zrezygnować. Raz byliśmy na weselu gdzie dj-wodzirej wywoływał ludzi z nazwiska i po prostu płoszył ludzi. Jednak taki ktoś potrafi trochę rozruszać towarzystwo wink sama nie wiem, czasu jeszcze mamy sporo smile

O, no to widzę, że mamy podobnie smile A kiedy Wasz wielki dzień?

12

W lipcu smile a Was kiedy,jak przygotowania ? ja podobnie jak Ty marzyłam o jakimś pięknym miejscu, ceny powalały ale udało się znaleźć coś klimatyczneg

W czerwcu smile Jeszcze nas nie dopadł szał przygotowań więc w zasadzie mamy tylko załatwiony urząd i salę, ale jeszcze trochę czasu jest smile A Wy jak? Jaką macie salę?

14

Salę mamy w dworku, w środku lasu smile jest także sporo miejsc noclegowych a to dla nas ważne bo mamy rodziny z różnych stron Polski i nocleg jest ważny. Oprócz sali to nic jeszcze nie robimy, przymierzamy się tylko do nauk przedmałżeńskich.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Małe wesele + pytanie o muzykę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016