Czy mam szanse ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez kasiawrocka (2017-07-04 14:05:58)

Temat: Czy mam szanse ?

Czy mam szanse dostać się na studia na uek !?
Najbardziej jestem zainteresowana ekonomia.
Liczy mi się angielski i matematyka , jednak te przedmioty zdawalam tylko na podstawie , gdyż w szkole tez nie miałam z nich rozszerzeń. Matematykę zdalam na 82% a język angielski na 92 % . myślicie ,ze mam jakieś szanse się dostać na ta uczelnie wogole ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mam szanse ?

nie moje strony i nie wiem jakie tam są progi. W centralnej Polsce na tego typu kierunki chyba najlepiej wybierać się na SGH.

3

Odp: Czy mam szanse ?

Tak wiem , jednak żeby moc startować na SGH to trzeba mieć zdana maturę z rozszerzonej matematyki i to na bardzo wysokim poziomie

4

Odp: Czy mam szanse ?

Chcesz się przekonać - złóż papiery. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.

5

Odp: Czy mam szanse ?
kasiawrocka napisał/a:

Czy mam szanse dostać się na studia na uek !?
Najbardziej jestem zainteresowana ekonomia.
Liczy mi się angielski i matematyka , jednak te przedmioty zdawalam tylko na podstawie , gdyż w szkole tez nie miałam z nich rozszerzeń. Matematykę zdalam na 82% a język angielski na 92 % . myślicie ,ze mam jakieś szanse się dostać na ta uczelnie wogole ?

Poszukaj na stronie uczelni, na pewno mają jakiś kalkulator współczynnika punktowego itp. Jeśli jednak wymagane są rozszerzenia to masz marne szanse.

6

Odp: Czy mam szanse ?

nie wyedaje mi się aby na ekonomie były jakieś wielkie tłumy przy obecnie oferowanych kierunkach, spróbuj, to tylko koszty rejestracji, z 80 zł ?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024