Noże są lepsze niż kobiety - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Noże są lepsze niż kobiety

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1 Ostatnio edytowany przez osobliwy nick (2017-06-30 22:32:26)

Temat: Noże są lepsze niż kobiety

Noże są sexy i mają miłe dla oka kształty. Nóż nawet, jeżeli cię zrani, to wyłącznie z twojej winy, bo zrobiłeś coś źle. Nóż nigdy cię nie zawiedzie, o ile nie jest tani, chiński - z bazaru. Nóż cię obroni, gdy zajdzie taka potrzeba. Wypełni nudę i bezczynność. Pomoże w codziennych czynnościach. Zrobi z tobą kanapki do pracy, otworzy listy, rozpakuje prezenty. Będzie zawsze przy tobie, chyba, że go zgubisz lub porzucisz. Nie jest zdolny do narzekań, czy ocen. Czysta przedmiotowa perfekcja. Towarzysząca nam od tysięcy lat.

Może dlatego nóż nazywam swoim najlepszym przyjacielem. Człowiek, który przeżyje ze mną kiedyś więcej niż mój nóż, będzie mógł się nazywać moim przyjacielem do końca moich lat.

http://www.knife.kiev.ua/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=%2Fcomponents%2Fcom_virtuemart%2Fshop_image%2Fproduct%2Fzero_tolerance_0562_knife_9.jpg&newxsize=200&newysize=200&fileout=

Zasada nr 3 - nigdy nie wychodź nigdzie bez noża.

Cokolwiek cyniczny kontestator rzeczywistości, ze specyficznym poczuciem humoru. Racjonalista światopoglądowy, libertarianin, ateista, antynatalista, nihilista egzystencjalny, meninista.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Noże są lepsze niż kobiety

Mówiąc kolokwialnie i po męsku: noża nie po*uchasz. To tyle w temacie wyższości noża nad kobietą big_smile

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

3

osobliwy nick napisał/a:

Noże są sexy i mają miłe dla oka kształty.

http://puu.sh/wzIEF/fd8e685a36.jpg

Reklama

4

Jak będziesz w UK, to złam zasadę nr 3, bo jak Cię złapią z nożem, to aresztują big_smile albo mandacik dostaniesz. Nie wiem, jaka jest kara, wiem, że nie wolno.

5

Poprawił mi humor ten temat big_smile

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez osobliwy nick (2017-07-02 21:41:49)

szakisz napisał/a:

Mówiąc kolokwialnie i po męsku: noża nie po*uchasz. To tyle w temacie wyższości noża nad kobietą big_smile

Owszem kobiety są lepsze w seksie, ale to nie daje im jeszcze przewagi nad nożami.

CatLady napisał/a:

Jak będziesz w UK, to złam zasadę nr 3, bo jak Cię złapią z nożem, to aresztują big_smile albo mandacik dostaniesz. Nie wiem, jaka jest kara, wiem, że nie wolno.

Zgadza się, jest to tam zakazane. Ale to nie jest normalne państwo, z punktu widzenia przepisów prawa.

PS Zasada nr 33 - nigdy nie wikłaj się w sytuacje, w których nie możesz stosować zasad, chyba, że nie masz wyboru.

Cokolwiek cyniczny kontestator rzeczywistości, ze specyficznym poczuciem humoru. Racjonalista światopoglądowy, libertarianin, ateista, antynatalista, nihilista egzystencjalny, meninista.

7

Noże są ostre tongue

Nie zejde do poziomu tej dyskusji

9

Wilgotno musi być...

Nic tu nie ma ;P

10

osobliwy nick napisał/a:

PS Zasada nr 33 - nigdy nie wikłaj się w sytuacje, w których nie możesz stosować zasad, chyba, że nie masz wyboru.

Podoba mi się ta zasada. smile

11

He, he odwieczny problem z frajerami, przychodzą na strzelanine z nożami... Osobiście mam ładny, szwajcarski scyzoryk ale z tych tradycyjnych. Natomiast pijąc dziś z pewnym znajomym podziwialiśmy jego sprezynowiec. Fajny, tylko ja osobiście wyznaję zasadę, że jak nosisz nóż, to bądź gotów wbić go komuś w brzuch w razie konieczności. Nie jestesr gotów, to nie noś..

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

12

Snake napisał/a:

ja osobiście wyznaję zasadę, że jak nosisz nóż, to bądź gotów wbić go komuś w brzuch w razie konieczności. Nie jestes gotów, to nie noś..

Głupia zasada, bo dla dojrzałego, zrównoważonego człowieka nóż to narzędzie codziennego użytku, a nie narzędzie zbrodni.
Do samoobrony mało się nadaje, gdyż nie ma mowy o stopniowaniu siły oddziaływania na napastnika i jak wiadomo, nadzwyczaj łatwo zabić, choć potraktowany ostrzem oponent może się zorientować o tym fakcie po kilkudziesięciu sekundach, albo i później, a w tzw. "międzyczasie" zdąży  zmasakrować broniącego się. O odpowiedzialności karnej nie wspominam, bo chyba wszyscy rozumiemy to sami z siebie: napad, awantura, ofiara dźga napastnika, przyjeżdża policja... i od razu wiadomo, kto na wstępie wyląduje na dołku i dostanie zarzuty, z których ciężko się będzie mu wybronić, przy czym może to nie być tylko przekroczenie granic obrony koniecznej.

Przeważnie mam przy sobie coś ostrego, jakiś spory składak w kieszeni, a w samochodzie lub plecaku scyzoryk i multitool, jednak zastosowań defensywnych nie biorę pod uwagę, tak jak rąbiąc drewno na opał siekierą nie zastanawiam się, czy użyłbym jej przeciwko ewentualnemu włamywaczowi - musiałbym być doprowadzony do ostateczności, a to w moim nudnym życiu dotąd się nie zdarzyło i mam nadzieję, nie zdarzy...

Taka ciekawostka:
Była kiedyś taka amerykańska firma nożowa "Masters of defence", pozycjonowana w górnych rejonach jakościowych i cenowych. Bojowo brzmiące nazwy poszczególnych modeli, sugestywne reklamy w prasie, a na opakowaniu każdej sztuki napis "the total absence of fear" . Bałamutność tego przekazu aż razi po oczach każdego w miarę rozgarniętego człowieka, ale założę się o istnienie na świecie osobników biorących to na poważnie.

13 Ostatnio edytowany przez Benita72 (2017-07-21 10:16:13)

Snake napisał/a:

He, he odwieczny problem z frajerami, przychodzą na strzelanine z nożami... Osobiście mam ładny, szwajcarski scyzoryk ale z tych tradycyjnych. Natomiast pijąc dziś z pewnym znajomym podziwialiśmy jego sprezynowiec. Fajny, tylko ja osobiście wyznaję zasadę, że jak nosisz nóż, to bądź gotów wbić go komuś w brzuch w razie konieczności. Nie jestesr gotów, to nie noś..

W bezpośrednim kontakcie nóż jest o wiele bardziej skuteczny niż karabin czy pistolet - jest pelno filmikow  w necie, gdzie gość w 2 sekundy "dziabie" uzbrojonego.

PS. A tak wogole to niezla prowokacja wink

14 Ostatnio edytowany przez femte (2017-07-23 15:16:54)

Filmiki w necie...
Ciekawe, o nozach najwiecej maja do powiedzenia ci, ktorzy nigdy porzadnego nie mieli w reku. Nie, zebym sie znala, ale na ostrzenie w rzezni w Esbjergu poswiecalam pol godziny przd praca, wiekszosc przerw, dlugich, do 45 minut. I caly czas na linii - wszystkie wolne sekundy na ostrzalce, podczas gdy inne byly w sterylizatorze. Uzywalam naraz kilka.

.

15

Mirko_81 napisał/a:
Snake napisał/a:

ja osobiście wyznaję zasadę, że jak nosisz nóż, to bądź gotów wbić go komuś w brzuch w razie konieczności. Nie jestes gotów, to nie noś..

Głupia zasada, bo dla dojrzałego, zrównoważonego człowieka nóż to narzędzie codziennego użytku, a nie narzędzie zbrodni.
Do samoobrony mało się nadaje, gdyż nie ma mowy o stopniowaniu siły oddziaływania na napastnika i jak wiadomo, nadzwyczaj łatwo zabić, choć potraktowany ostrzem oponent może się zorientować o tym fakcie po kilkudziesięciu sekundach, albo i później, a w tzw. "międzyczasie" zdąży  zmasakrować broniącego się. O odpowiedzialności karnej nie wspominam, bo chyba wszyscy rozumiemy to sami z siebie: napad, awantura, ofiara dźga napastnika, przyjeżdża policja... i od razu wiadomo, kto na wstępie wyląduje na dołku i dostanie zarzuty, z których ciężko się będzie mu wybronić, przy czym może to nie być tylko przekroczenie granic obrony koniecznej.

Przeważnie mam przy sobie coś ostrego, jakiś spory składak w kieszeni, a w samochodzie lub plecaku scyzoryk i multitool, jednak zastosowań defensywnych nie biorę pod uwagę, tak jak rąbiąc drewno na opał siekierą nie zastanawiam się, czy użyłbym jej przeciwko ewentualnemu włamywaczowi - musiałbym być doprowadzony do ostateczności, a to w moim nudnym życiu dotąd się nie zdarzyło i mam nadzieję, nie zdarzy...

Taka ciekawostka:
Była kiedyś taka amerykańska firma nożowa "Masters of defence", pozycjonowana w górnych rejonach jakościowych i cenowych. Bojowo brzmiące nazwy poszczególnych modeli, sugestywne reklamy w prasie, a na opakowaniu każdej sztuki napis "the total absence of fear" . Bałamutność tego przekazu aż razi po oczach każdego w miarę rozgarniętego człowieka, ale założę się o istnienie na świecie osobników biorących to na poważnie.

Nóż jest najlepszym narzędziem do samoobrony, obok broni palnej. Gaz pieprzowy czy paralizatory nie zawsze zadziałają, po za tym jak powiedzmy napastników jest kilku i są pijani to raczej nie przestrasza się gazu pieprzowego, jednego zdążysz potraktować gazem a pozostali Cię rozbroją.
A z nożem jest tak, że czasem wystarczyłoby teoretycznie tylko go wyjąć i przybrać bojową postawę (aby sprawiać wrażenie, że umiesz go używać) aby napastnicy zaniechali ataku nawet gdy jest ich z pięciu, a Ty jeden. Nikt nie chce ryzykować ciężkich ran od noża więc jest to bardzo dobra broń bo działa także odstraszająco. A jak przyjdzie co do czego to i bardzo skuteczna.
Broń palna działa jeszcze bardziej odstraszająco i to dużo bardziej, ale ma tę wadę, że kiedy przeciwnik zaatakuje Cię znienacka i będziesz w trakcie szarpania czy bicia się z nim to nie będzie czasu ani warunków by użyć broni palnej, a noża tak.

Tak w ogóle to wybierając sobie broń do samoobrony (jeśli ktoś jakiejś szuka) i ustalając taktykę co robić w razie czego zawsze zakładaj, że przeciwników bedzie kilku (jeśli jesteś facetem) bo raczej bardzo rzadko się zdarza aby pojedyńczy napastnik zaatakował innego mężczyzne. Natomiast w grupie czują się dużo pewniej, do tego mają poczucie tego, że 'odpowiedzialność się rozmywa' więc jeśli już ktoś Cię napadanie to najprawdopodobniej będzie ich co najmniej dwóch albo trzech.
W przypadku napadania na kobiety jest chyba odwrotnie - tutaj większe prawdopodobieństwo, ze napastnik będzie jeden, jakiś zboczeniec czy gwałciciel. Przynajmniej w cywilizowanym kraju, bo gdzieś u arabów czy w dziczy to takich jest na pęczki więc łażą grupami.

16

Xaron napisał/a:

A z nożem jest tak, że czasem wystarczyłoby teoretycznie tylko go wyjąć i przybrać bojową postawę (aby sprawiać wrażenie, że umiesz go używać) aby napastnicy zaniechali ataku nawet gdy jest ich z pięciu, a Ty jeden. Nikt nie chce ryzykować ciężkich ran od noża więc jest to bardzo dobra broń bo działa także odstraszająco.

Sprawdziłeś? Jak tak, to opisz całą sytuację i jej dalsze konsekwencje, może się czegoś nauczymy o street survivalu.
Jak bym był w piątce agresorów, to zdrowy rozsądek doradziły się rozpierzchnąć na około i z dystansu rzucać w takiego delikwenta czym popadnie. A potem byśmy patrzyli, jak go już ledwo żywego załogi kilku radiowozów zawijają do psychiatryka, bo tak kończą wymachujący nożem na ulicy. Życie to nie film.
Na szczęście nie żyję w brazylijskich favelach, ani slumsach Manili, wiec małe prawdopodobieństwo, by doznać takiego dylematu, jak zabicie lub ciężkie zranienie kogoś w samoobronie.

17

ja tam zdecydowanie tez bym wybrala kobietę tongue

18

Co za pomysł big_smile

[tu był niedozwolony link]

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Noże są lepsze niż kobiety

Zobacz popularne tematy :