związek z obcokrajowcem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » związek z obcokrajowcem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1 Ostatnio edytowany przez nowa UK (2017-06-29 12:42:17)

Temat: związek z obcokrajowcem

Zaczęłam się spotykać z chłopakiem z Egiptu i po trzech miesiącach  ( poznaliśmy się 4 lata temu) uważam że mnie oszukuje i to w tak śmieszny sposób że nie wiem czy mam się śmiać czy płakać hmm Jak jesteśmy razem jest ok codziennie pisze , może ktoś miał taką sytuacje czy warto walczyć .... próbować go zmienić czy odpuścić czytałam że ludzie z jego kraju tacy są  nic i nikt ich nie zmieni.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: związek z obcokrajowcem

Ale co konkretnie robi, że uwazasz, że Cię oszukuje?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

nowa UK napisał/a:

Zaczęłam się spotykać z chłopakiem z Egiptu i po trzech miesiącach  ( poznaliśmy się 4 lata temu) uważam że mnie oszukuje i to w tak śmieszny sposób że nie wiem czy mam się śmiać czy płakać hmm Jak jesteśmy razem jest ok codziennie pisze , może ktoś miał taką sytuacje czy warto walczyć .... próbować go zmienić czy odpuścić czytałam że ludzie z jego kraju tacy są  nic i nikt ich nie zmieni.

Ty chcesz zmienić muzułmanina?! Dobre,naprawdę dobre!

Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Reklama

4

to tylko moje przeczucie może za dużo naczytałam się o jego kraju, ale po trzech miesiącach bycia razem tak naprawde nic o nim nie wiem... z kim mieszka, jakich ma przyjaciół... mówi że nie może mnie zaprosić do siebie bo jego kolega jest bardzo religijny i on będzie miał problemy jak przyprowadzi dziewczynę ... dziwne ale ok, pare dni temu powiedział że nie bedzie go na weekend bo jedzie na drugi koniec Anglii odwiedzić sąsiadkę starszą schorowana panią...? po czym wyłacza na całą noc internet bo wie że bede pisała... gdzie wczesniej nigdy tego nie robił... jest pierwszym facetem obcokrajowcem z którym się spotykam nie wiem co myśleć.... powiedział mi kiedyś zebym zaczęła myślec po angielsku nie po polsku bo tu jest inny świat nie wiem co miał na mysli nie powiedział o co jemu chodzi.

5 Ostatnio edytowany przez nowa UK (2017-06-29 14:22:04)

On mówi że nie jest muzułmaninem tylko religia koptyjska jego mama jest z Egiptu ojciec z Grecji mieszanka totalna. dopiero się skończył Ramadan nic nie wskazywało na to że on pościł

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Teufel (2017-06-29 14:46:30)

nowa UK napisał/a:

On mówi że nie jest muzułmaninem tylko religia koptyjska jego mama jest z Egiptu ojciec z Grecji mieszanka totalna. dopiero się skończył Ramadan nic nie wskazywało na to że on pościł

Mówisz, że jest koptem. To zaprowadź go do kościoła, zobaczysz jak się zachowuje. A tak na poważnie to nawet jeśli jest koptem to i tak jest to totalnie inna kultura niż europejska. Twoje życie i Twój wybór.

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

7

Skoro na poczatku ci smierdzi to pozniej juz lepiej nie bedzie.
Daj sobie spokoj i znajdz kogos kto bedzie bardziej pasowal.

8

Poszukaj kogoś podobnego kulturowo.

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

9

nowa UK napisał/a:

to tylko moje przeczucie może za dużo naczytałam się o jego kraju, ale po trzech miesiącach bycia razem tak naprawde nic o nim nie wiem... z kim mieszka, jakich ma przyjaciół... mówi że nie może mnie zaprosić do siebie bo jego kolega jest bardzo religijny i on będzie miał problemy jak przyprowadzi dziewczynę ... dziwne ale ok, pare dni temu powiedział że nie bedzie go na weekend bo jedzie na drugi koniec Anglii odwiedzić sąsiadkę starszą schorowana panią...? po czym wyłacza na całą noc internet bo wie że bede pisała... gdzie wczesniej nigdy tego nie robił... jest pierwszym facetem obcokrajowcem z którym się spotykam nie wiem co myśleć.... powiedział mi kiedyś zebym zaczęła myślec po angielsku nie po polsku bo tu jest inny świat nie wiem co miał na mysli nie powiedział o co jemu chodzi.

Tak, tu jest inny swiat big_smile Europa a nie Afryka.

Mozesz byc pewna, ze jak na poczatku dobrze nie jest, to lepiej nie bedzie. Nie ma znaczenia czy jest koptem czy muzulmaninem, przede wszystkim jest Egipcjaninem, a wszyscy faceci z tamtego rejonu to inna kultura. Oni sie staraja tylko na poczatku, kiedy im zalezy (a zalezy im glownie na seksie), a jak juz dostana to, czego chca to zaczynaja traktowac kobiete jakby byla niepelnosprawna umyslowo - bo w ich kulturze kobieta nie moze zarzucac mezowi klamstwa, chyba ze pojdzie z tym do imama, czy innych tam ich "ksiezy".

W momencie kiedy mu sie znudzisz to po prostu cie oleje bez slowa, a jak bedziesz glupia to jeszcze naciagnie na kase.

Szanse na udany zwiazek masz tylko jak facet jest naprawde dobrze wyksztalcony, albo otwarcie krytykuje to, co sie ostatnio w jego kraju dzieje i nie chce tam wracac.

Religia ma marginalne znaczenie, chodzi bardziej o caloksztalt mentalnosci.

Nic tu nie ma ;P

10

Egipcjanin czy nie, jeśli na początku znajomości są problemy z zaufaniem, to raczej się to dalej nie rozwinie...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

11

Teufel napisał/a:

nawet jeśli jest koptem to i tak jest to totalnie inna kultura niż europejska. Twoje życie i Twój wybór.

Koptowie, podobnie jak i inni chrześcijanie z bliskiego Wschodu, świetnie się integrują w społeczeństwach europejskich.

12

EeeTam napisał/a:
Teufel napisał/a:

nawet jeśli jest koptem to i tak jest to totalnie inna kultura niż europejska. Twoje życie i Twój wybór.

Koptowie, podobnie jak i inni chrześcijanie z bliskiego Wschodu, świetnie się integrują w społeczeństwach europejskich.

Tak samo jak Polacy, Niemcy czy Hiszpanie w innych Europejskich krajach, a mimo to ogromna wiekszosc z nich nadal, nawet po latach zachowuje sie w typowy dla swojego kraju sposob i mimo uplywu lat i asymilacji Hiszpan w Angliu podrywa jak Hiszpan a nie jak Anglik.

Nic tu nie ma ;P

13 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2017-06-29 19:28:39)

Iceni napisał/a:

Tak samo jak Polacy, Niemcy czy Hiszpanie w innych Europejskich krajach, a mimo to ogromna wiekszosc z nich nadal, nawet po latach zachowuje sie w typowy dla swojego kraju sposob i mimo uplywu lat i asymilacji Hiszpan w Angliu podrywa jak Hiszpan a nie jak Anglik.

A jakie jest typowe zachowanie dla Koptów i proszę o podanie źródeł tych informacji, bo sądzę, że zwyczajnie tworzysz jak koń pod górkę... I czym innym jest podryw, gdzie rzeczywiście południowcy zachowują się nieco inaczej od północniaków, a czym innym jest bycie w związku.

14

EeeTam napisał/a:
Iceni napisał/a:

A jakie jest typowe zachowanie dla Koptów i proszę o podanie źródeł tych informacji, bo sądzę, że zwyczajnie tworzysz jak koń pod górkę... I czym innym jest podryw, gdzie rzeczywiście południowcy zachowują się nieco inaczej od północniaków, a czym innym jest bycie w związku.

Nie ma typowego zachowania dla Koptow, bo zachowanie nie wyplywa jedynie z religii. Ale jest szereg typowych zachowan dla mezczyzn z polnocnej Afryki, bez wzgledu na to czy to Marokanczyk, Tunezyjczyk czy Egipcjanin. Przynajmniej przez tyle lat co tu mieszkam nie zauwazylam by sie jakos "europeizowali" pozytywnie.

Najsmieszniejsze jest to, ze znam tylko trzy malzenstwa Polka-Egipcjanin, dwoch bylo chrzescijaninami, jeden muzulmanin i wszystkie trzy skonczyly sie rozwodem przed uplywem 5 lat.

Nic tu nie ma ;P

15

Iceni napisał/a:

Najsmieszniejsze jest to, ze znam tylko trzy malzenstwa Polka-Egipcjanin, dwoch bylo chrzescijaninami, jeden muzulmanin i wszystkie trzy skonczyly sie rozwodem przed uplywem 5 lat.

Nie ma czegoś takiego jak małżeństwo z białą u Egipcjan wyznawców Islamu, więc nie ma też rozwodów. To tylko jednostronne zobowiązanie białej, niestety niektóre nawet o tym nie wiedzą. smile

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

16 Ostatnio edytowany przez nowa UK (2017-06-30 00:07:48)

Iceni napisał/a:
nowa UK napisał/a:

Tak, tu jest inny swiat big_smile Europa a nie Afryka.

Mozesz byc pewna, ze jak na poczatku dobrze nie jest, to lepiej nie bedzie. Nie ma znaczenia czy jest koptem czy muzulmaninem, przede wszystkim jest Egipcjaninem, a wszyscy faceci z tamtego rejonu to inna kultura. Oni sie staraja tylko na poczatku, kiedy im zalezy (a zalezy im glownie na seksie), a jak juz dostana to, czego chca to zaczynaja traktowac kobiete jakby byla niepelnosprawna umyslowo - bo w ich kulturze kobieta nie moze zarzucac mezowi klamstwa, chyba ze pojdzie z tym do imama, czy innych tam ich "ksiezy".

W momencie kiedy mu sie znudzisz to po prostu cie oleje bez slowa, a jak bedziesz glupia to jeszcze naciagnie na kase.

Szanse na udany zwiazek masz tylko jak facet jest naprawde dobrze wyksztalcony, albo otwarcie krytykuje to, co sie ostatnio w jego kraju dzieje i nie chce tam wracac.

Religia ma marginalne znaczenie, chodzi bardziej o caloksztalt mentalnosci.

Musze przyznać 100 % racje Tobie właśnie tak jest ....  chodz jest wykształcony ma dobrą pracę w Anglii wizę ... starał sie tylko na poczatku nie rozumiem tego jak można być takim człowiekiem, ale ludzie ucza się na błedach, dziekuje ze odpisaliście, teraz wiem jak na to patrzec oni faktycznie sa inni lubią wolność. Pozdrawiam serdecznie

znajdz se normalnego. tez mieszkam w multi kulti i pewne rzeczy dla panow podobych twojemu sa typowe.
najpierw pomysl, bo potem beda nowe tematy tylko ze juz z placzem

18

Polecam ostrożnie nawiązywać kontakty z tymi ludźmi nie wiem czy to samo ale miałem znajomego turasa islamiste który potrafił się śmiać z Lasek które juz posunol i na domiar tego pokazywał fotki jak one wyglądały...

19

Następnym razem powiedz mu, żeby to on zaczął myśleć po europejsku, bo to jego zachowanie do normalnych angielskich przyzwyczajeń nie należy, a jeszcze śmie prawić ci kazania!!!

20

Afryka dzika. Daj sobie spokoj.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » związek z obcokrajowcem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016