Czy Warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy Warto?

Witam. Kilkanaście msc temu poznałem super dziewczynę, wspólne zainteresowania, dogadujemy się, oraz podobny humor. Spotkaliśmy się dwa razy gdyż dzieli nas znaczna ilość kilometrów, po drugim razie poczułem coś do niej lecz sam nwm czy jest sens czy powiedzieć lub napisać jej o tym, jednym słowem przełamać to czy po.prostu dac sobie z nią spokój i zająć sie sobą i dalszym realizowaniem swoich planów... Nwm jak wy, ale dla mnie związki na odległość to dość bzdurny pomyśl, nidgy nie szukałem.kogoś z daleka, az tu serio nagle ona. Dodatkowy kłopot to tez że jestem strasznie osobą nieśmiała jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe i tez stwarza tą bariere ze wolał bym skończyć znajomość niż jej o tym powiedzieć. Jak myślicie co robić.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy Warto?

Jaka dzieli Was odległość? W dzisiejszych czasach nie jest to problem.
Piszesz, że poznaliście się kilkanaście miesięcy temu, więc zastanów się czy warto kończyć znajomość, która zaczyna być dla Ciebie ważna. Zadaj jej pytanie jak podchodzi do Waszej znajomości.

3

Odp: Czy Warto?

Wiem to że jestem jej bardzo bliski

Odp: Czy Warto?
Mustafaa napisał/a:

Wiem to że jestem jej bardzo bliski

Zatem zdajesz sobie sprawę, że znikając i kończąc znajomość, bo jesteś nieśmiały, zadasz jej ból?

Próbuj, walcz, jeśli nie jest Ci obojętna, a piszesz że nie, to działaj. Przed Tobą może Prawdziwa Miłość?! Uszy do góry i działaj. Dzień dłuższy, zorganizuj spotkanie i bawcie się miło.

5

Odp: Czy Warto?

A znaczna to jest 300 czy 10 tysięcy kilometrów bo to robi duza roznice.

6

Odp: Czy Warto?

Jak jej powiesz o swoich uczuciach a Ona nie bedzie zainteresowana to samo sie zakonczy. Skoro sie dogadujecie i jest wam razem dobrze chyba warto sprobowac. Plany mozna przeciez zawsze realizowac.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024