szukam osób, którzy pomogą mi zrobić paczkę dla potrzebującej rodziny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » szukam osób, którzy pomogą mi zrobić paczkę dla potrzebującej rodziny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: szukam osób, którzy pomogą mi zrobić paczkę dla potrzebującej rodziny

Witam,
Chciałabym stworzyć paczkę dla znajomej rodziny. Radzą sobie jak mogą, o pomoc nigdy nie poproszą, są silni. Jest tam 4 dzieci, babcia oraz mama dziaciaczków. Do niedawna jeszcze partner mamy dzieci, lecz kilka miesięcy temu zginął w wypadku samochodowym, przez co ich sytuacja się pogorszyła.
Chciałabym im jakoś pomóc, jako, że jestem studentką nie za wiele mogę z kwestii finansowych. Kupiłam już trochę rzeczy, dlatego chciałam zapytać czy znajdzie się ktoś, kto mógłby mi pomóc?
Nie chodzi mi o pieniądze, a głównie o ciuchy. Są tam dwa maluchy oraz dwoje starszych.
Wiem, że są osoby z trudniejszą sytuacją finansową, dlatego o wiele nie proszę.
Osoby, które chcą pomóc, zapraszam do kontaktu w wiadomości, odpowiem na każde pytanie
Z góry dziękuję

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szukam osób, którzy pomogą mi zrobić paczkę dla potrzebującej rodziny

Hej,moge w jakis sposob pomoc tylko problem jest jeden mieszkam w Usa ale otwarty jestem na propozycje smile

3

Ciezkomi napisał/a:

Hej,moge w jakis sposob pomoc tylko problem jest jeden mieszkam w Usa ale otwarty jestem na propozycje smile

Napisałam do Ciebie e-mail smile

Reklama

Wspaniale, że są osoby, które tak chętnie i bezinteresownie chcą pomagać innym. Korzystając z okazji chciałabym Wam powiedzieć o bardzo fajnej akcji, w której można  udzielić wsparcia osobom potrzebującym bez wydawania pieniędzy. Akcja polega na zbiórkach odzieży. Wystarczy spakować swoje niepotrzebne ubrania, zarejestrować się na stronie http://www.pomaganieprzezubranie.pl/ i zamówić bezpłatną wysyłkę kurierską ubrań do siedziby akcji. Każdy, kto oddaje swoje rzeczy może samodzielnie wskazać fundację charytatywną, której chce pomóc.

5

Autorko jesteś jeszcze?

https://youtu.be/uE1uubeaNfo
Wierność jest aktem nadziei, a trwała miłość aktem wierności.
https://youtu.be/I_O37cE1j64
Reklama

6

Jeśli jeszcze jest aktualne, to spróbuje pomóc.
Nie mam ubrań dla dzieci, ale dla babci i mamy może coś uzbieram wśród znajomych. Musiałabym znać ich rozmiary lub wymiary i potrzeby (czego najbardziej im brak z odzieży).

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

7

bezsabina17 napisał/a:

Witam,
Chciałabym stworzyć paczkę dla znajomej rodziny. Radzą sobie jak mogą, o pomoc nigdy nie poproszą, są silni. Jest tam 4 dzieci, babcia oraz mama dziaciaczków. Do niedawna jeszcze partner mamy dzieci, lecz kilka miesięcy temu zginął w wypadku samochodowym, przez co ich sytuacja się pogorszyła.
Chciałabym im jakoś pomóc, jako, że jestem studentką nie za wiele mogę z kwestii finansowych. Kupiłam już trochę rzeczy, dlatego chciałam zapytać czy znajdzie się ktoś, kto mógłby mi pomóc?
Nie chodzi mi o pieniądze, a głównie o ciuchy. Są tam dwa maluchy oraz dwoje starszych.
Wiem, że są osoby z trudniejszą sytuacją finansową, dlatego o wiele nie proszę.
Osoby, które chcą pomóc, zapraszam do kontaktu w wiadomości, odpowiem na każde pytanie
Z góry dziękuję

bardzo chętnie pomogę, ile lat mają dzieci ?

8

Witaj Sabino,

Ja też mogę jakoś pomóc. Ciuchów za bardzo nie mam zbędnych, ale może mógłbym pomóc np. finansowo (nie wiem, czy mogłabyś podać numer konta, na które można przelewać pieniądze) oraz pomodlę się za Was.

Niech Pan Bóg Wam wszystkim Błogosławi.

Pozdrawiam,
Artur

9

Pomoc innym jest bardzo wielkim i wzniosłym czynem... Należy pamiętać, że pomagać możemy na wiele sposobów. Jeżeli ktoś także chciałby wyciągnąć pomocną dłoń względem potrzebujących zapraszam do zapoznania się z Fundacją Szlachetny Gest.

10

Napisałam do tej fundacji i otrzymałam odpowiedź pozytywną,popieram ta fundacja naprawdę pomaga.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » szukam osób, którzy pomogą mi zrobić paczkę dla potrzebującej rodziny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016