Rozstępy moja zmora - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Rozstępy moja zmora

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Rozstępy moja zmora

Dziewczyny czy wy może też macie ten sam problem co ja? Po ciąży moje ciało to jakiś koszmar, pobojowisko, poligon po ćwiczeniach! Mam straszne rozstępy na udach, brzuchu i piersiach, żadne kremy i masaże nic nie dają. Wiecie czy można jeszcze coś z tym zrobić, czy jestem już skazana na takie pobojowisko?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-06-20 11:12:17)

Odp: Rozstępy moja zmora

Teraz to juz po barszczu. Można zapobiegać rozstepom, wtedy smarowanie kremami ma sens,  ale jak już są to nie znikną. Rozstepy to trwale uszkodzenie skory, wiec zadne kremy nie pomogą... Co najwyzej medycyna estetyczna moze nieco pomoc, czytalam o laserowych zabiegach, które splycaja rozstepy, dzieki czemu nie są one tak widoczne..

3

Konsultacja u dermatologa, ktory pomoze ci okreslic jaka metoda bedzie dla ciebie najskuteczniejsza.

Najlepsze rezultaty uzyskuje sie poki blizny sa czerwone, kiedy zaczynaja robic sie biale to juz niewiele da sie zrobic.

Jedz duzo kurczaka pieczonego lub gotowanego ze skorką. Kurczak zawiera dosc dobrze przyswajalny kolagen, a za rozstepy wlasnie odpowiedzialna jest genetyczna wada w budowie wlokien kolagenowych.

Nic tu nie ma ;P
Reklama

4

W sumie wizyta u specjalisty to jest jakiś pomysł. Myślałam już o tym, ale nie chcę iść do kogoś kto mnie oleje i stwierdzi, że to błahy problem. Jestem z okolic Częstochowy może możecie polecić kogoś z tych okolic? Zawsze to lepiej z polecenia, niż iść do przypadkowego partacza. Jakby ktoś coś to będę wdzięczna.

5

Dokładnie, kremy to zanim one powstaną a nie po. Dermatolog też moim zdaniem wiele nie zrobi, w moim przypadku to była lampa na podczerwień i jakiś tlenek czegoś tam albo coś w tym stylu - blizny pewnie głośno się śmiały i kompletnie nie reagowały na działania. Jesli o laser chodzi to moja znajoma chwalila ten zabieg w klinice efecta i jak uzbieram wolne pieniążki to też zamierzam się tam wybrać. Póki co wakacje, dzieci w domu będą więc raczej nie będę miała czasu ale na jesień mam nadzieję już się uda.

Reklama

6

Ja na nic sie nie nastawiaj, bo mam swiadomosc ze oprocz laserowego usuniecia to nic nie podziala, ale mimo to zamowilam na chinskim allegro polecana masc na blizne, czekam na przesylke i bede testowac.

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!

7

na głębokie rozstępy niestety najczęściej całkowicie pomaga laser.. możesz zapytać dermatologa o karboksyterapię np smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

8

Właśnie, może warto spytać dermatologa? Może on przepisze jakąś dobrą i silną maść na to?

9 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-06-27 00:25:06)

No więc tak, byłam u dermatologa i na szczęście trafiłam na szczerego lekarza, który polecił mi raczej zabieg jeżeli chcę dobrego efektu. W sumie to cenię takie podejście. I zasugerował mi klinikę [spam], umówiłam się i poszłam na wizytę, żeby się dogadać co i jak. No i lepiej trafić nie mogłam, pani doktor była rzeczowa i w piątek jestem umówiona na zabieg, sam koszt też nie jest jakiś super duży. Nie jestem jakimś strasznym zwolennikiem medycyny estetycznej, ale wychodzi na to że nie mam innego wyjścia. Oby to tylko dało taki efekt jakiego oczekuję.

10

Też miałam rozstępy po drugiej ciąży i wszyscy mi mówili, że nie da się nic zrobić... bzdura! Konsultacja z dermatologiem, klinika estatyczna, są kremy ujędrniające skórę i w ostateczności laserowe usuwanie rozstępów. Teraz moje są ledwo widoczne i tylko jak jestem mocno opalona smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Rozstępy moja zmora

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016