staram się życ z nerwicą lękową... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » staram się życ z nerwicą lękową...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: staram się życ z nerwicą lękową...

witam wszystkich serdecznie:)

Jestem Magda mam 25 lat za młoda oby się stresować?

Zycie od wczesnych lat mnie doświadczało zbyt mocno , moje lęki objawiają się np: pale papierosa , poczuje nagłe lekkie ukucie w sercu  zaczynam skupiać się tylko na tym a dalej jest lawina zdarzeń nad ktorymi rzadko a czasami wogóle nie umiem zapanować , jest jednym słowem przez 20 minut bo tyle trwa napad uczucie jakbym umierała każe facetowi dzwonic na karatke nie umiem zyc z nerwica...
Ktos ma własne poysły jak czasami obejść strach?

proszę o wypowiedż smile

ludzie to kuxxy pamietaj!!
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Realista (2017-06-19 22:09:35)

Odp: staram się życ z nerwicą lękową...

Witaj

stres nam praktycznie zawsze będzie towarzyszył w życiu więc czemu za młoda na stres? Cóż za przekonanie, aż jestem w szoku.

Zdecydowanie praca nad sobą z dobrym psychoterapeutą ewentualnie praca z książkami, regularna medytacja, może joga? Techniki relaksacyjne, praca nad wzorcami myślenia itd.

Jak człowiek chce to z tego wyjdzie wszystko jest w głowie smile Wiem, bo sam z tego wyszedłem jeszcze czasem mnie coś lekko złapie, ale to nic tak naprawdę w porównaniu z tym co było kiedyś...

Pozdrawiam

3

Koniecznie udaj się do psychiatry. Leczenie farmakologiczne bardzo Ci pomoże,przynajmniej na początku. Dodatkowo warto by było skupić się na psychoterapii pod okiem psychologa. Te dwie metody w połączeniu z Twoją chęcią zmiany powinny dać zadowalający efekt.
Ale pamiętaj,że samo to nie przejdzie i musisz pozwolić sobie pomóc.

Masz problem? Chcesz pogadać? Zapytać o coś?
Napisz do mnie śmiało wiadomość prywatną!
Reklama

4

PsychoLogikaa napisał/a:

Koniecznie udaj się do psychiatry. Leczenie farmakologiczne bardzo Ci pomoże,przynajmniej na początku. Dodatkowo warto by było skupić się na psychoterapii pod okiem psychologa. Te dwie metody w połączeniu z Twoją chęcią zmiany powinny dać zadowalający efekt.
Ale pamiętaj,że samo to nie przejdzie i musisz pozwolić sobie pomóc.

Nie faszerowałbym kogoś od razu lekami, właśnie na początku leki typu SSRI, SNRI etc. potęgują działanie skutków ubocznych leków. Ewentualnie benzodiazepiny by pomogły jej zasnąć byle by się nie uzależniła od tego.

5

Witaj

ja z nerwicą żyję już od 8 lat. Jest strasznie .Obecnie leczę się u trzeciego psychiatry . Chodzę na terapię indywidualną do bardzo miłej Pani Psycholog. Ona się stara a ja jestem na takim etapie choroby ,że nie mam siły walczyć.
Chodzę do pacy ale to tylko dzięki relanium. Biorę coraz częściej i podejrzewam ,że jestem uzależniona. Ale bez tego nie dam rady. Boję się wszystkiego .  Nic mi się nie chce. Chciałabym skorzystać z  dłuższego chorobowe namawia mnie do tego lekarz i terapeutka ale boję się ,że stracę pracę . Tylko ,że teraz i tak jestem mało wydajna w pracy prawie nie funkcjonuję .Gdyby nie kilka miłych  współpracowników pewni dawno już dostałabym wypowiedzenie.

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » staram się życ z nerwicą lękową...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016