Dlaczego zdradzające kobiety zwykle unikają kary? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dlaczego zdradzające kobiety zwykle unikają kary?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1 Ostatnio edytowany przez Marek1111 (2017-06-19 19:37:34)

Temat: Dlaczego zdradzające kobiety zwykle unikają kary?

Cześć, jak w pytaniu - dlaczego po wydaniu się długotrwałego romansu kobiety zwykle unikają konsekwencji, potrafią zrzucić winę na drugą stronę.
Dlaczego tak jest - że niektóry kobiety są zdolne do dużych świństw a w momencie wydania się zdrady nawet jak już wiadomo, że żyły w równoległym związku,
przeinaczają wszystko i nagle się okazuje - że facet im wybacza.

Macie jakieś opinie dlaczego tak jest?
Dlaczego zdradzająca/zdradzający nie ponosi kary - i czy osoba zdradzana ma gorzej? Jaka jest różnica w postrzeganiu problemu.
Czy osoba zdradzona cierpi bardziej od zdradzającej? Na początku ? a później jak opadnie kurz i pył - czy po kilku latach tak po prostu można zdradzającej znowu zaufać?
Czy jednak raz utracone zaufanie jest nie do odzyskania?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego zdradzające kobiety zwykle unikają kary?

Bo wiele kobiet to mistrzynie manipulacji. A że mężczyźni się dają, to one to wykorzystują.

Zdradzająca ma ciastko i je ciastko. Zdradzony dochodzi do wniosku, że nie ma niczego. A cdlaczego cierpi bardziej? Ponoć zdradzający często cierpią przez wyrzuty sumienia, więc się przyznają przerzucając swoje cierpienie na zdradzanego. Im jest lżej, zdradzanemu ciężej.

Nie sądzę, że da się zaufać na 100% po zdradzie, a tym bardziej po romansie. Być może wybaczysz, ale czy zapomnisz?

3 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-06-19 21:46:54)

Dlaczego zdradzające kobiety zwykle unikają kary?

Bo zdradzajacych facetow jest więcej, a łatwiej jest wybaczyć błąd, ktory sie samemu popełnilo tongue

Nic tu nie ma ;P
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Amethis (2017-06-19 22:04:28)

Iceni napisał/a:

Bo zdradzajacych facetow jest więcej, a łatwiej jest wybaczyć błąd, ktory sie samemu popełnilo tongue

jakby to zestawił, na ilość odbytych stosunków, to kobiet jest dokładnie tyle samo co facetów, zdradzających big_smile
pomijam opcje poza 1+1 co kraj to obyczaj

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

5

Ale czy taką nie gryzie sumienie? Mąż też chyba nie patrzy na nią z tak jak kiedyś, sprawdza, nie ufa.
Mówię o sytuacji w której zdrada wyszła na jaw. Jak można wogóle tak żyć - kiedy mąż coś wie - nie wszystko, a żona udaje nagle świętą. Czy to jest możliwe żeby faceci byli aż tak zaślepieni,
albo tak bardzo bali się o swój wizerunek, na zewnątrz. Czy tu rolę pełni ego faceta - ktory woli znosić to upokorzenie i udawać na zewnątrz, że nie było żadnego problemu.
Dlaczego kobiety potrafią być tak perfidne, a facet kiedy się już dowiaduje, to duma mu nie pozwala wyrzucić żony za drzwi?

Reklama

6

Marek1111 napisał/a:

Ale czy taką nie gryzie sumienie? Mąż też chyba nie patrzy na nią z tak jak kiedyś, sprawdza, nie ufa.

Jednych gryzie innych nie. Z tego samego powodu jedne się przyznają, a inne nie.

Marek1111 napisał/a:

Jak można wogóle tak żyć - kiedy mąż coś wie - nie wszystko, a żona udaje nagle świętą.

Oglądałeś "Młodych Wilków"? Jakimowicz w którymś momencie mówi: "Jeśli złapią Cię za rękę, powiedz, że to nie Twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj".

Marek1111 napisał/a:

Czy to jest możliwe żeby faceci byli aż tak zaślepieni, albo tak bardzo bali się o swój wizerunek, na zewnątrz. Czy tu rolę pełni ego faceta - ktory woli znosić to upokorzenie i udawać na zewnątrz, że nie było żadnego problemu.

Ego, strach przed zmianami, przywiązanie, uzależnienie, sytuacja materialna, dzieci. Czynników może być wiele.

Czemu w ogóle uparłeś się na zdradzające kobiety. Toż to chłopy wymyśliły zdradę tongue

7

Amethis napisał/a:
Iceni napisał/a:

jakby to zestawił, na ilość odbytych stosunków, to kobiet jest dokładnie tyle samo co facetów, zdradzających big_smile
pomijam opcje poza 1+1 co kraj to obyczaj

Teoretycznie jest tyle samo zon co mezow, ale to zony czesciej traca ochote na seks wiec wiecej facetow szuka go poza zwiazkiem.

Nic tu nie ma ;P

8

Iceni napisał/a:

Bo zdradzajacych facetow jest więcejP

Wg najnowszych badań, w ciągu ostatniego roku zdrady dopuściło się 10% polskich mężczyzn i 10% polskich kobiet, czyli dokładnie tyle samo. Wg badań brytyjskich, kobiety zdradzają częściej. Wychodzi na to, że to Wy macie większe tendencje do niewierności, tylko krępują Was normy kulturowe - w Wielkiej Brytanii już dawno te normy skruszały, u nas właśnie kruszeją.

9

Wprost napisał/a:

Ponad połowa Polaków i jedna trzecia Polek uczestniczyło w zdradzie partnera - wynika z przeprowadzonych nowatorską techniką badawczą badań CBOS, do których dotarł „Wprost”. To prawie trzykrotnie więcej, niż dotąd uważali socjologowie

Nic tu nie ma ;P

10

Iceni napisał/a:
Wprost napisał/a:

Ponad połowa Polaków i jedna trzecia Polek uczestniczyło w zdradzie partnera - wynika z przeprowadzonych nowatorską techniką badawczą badań CBOS, do których dotarł „Wprost”. To prawie trzykrotnie więcej, niż dotąd uważali socjologowie

Iceni smile
statystyka, a jaki był błąd tej "próby"??

nie no nie zasłaniajmy się "sondażami" jak przed wyborami, dla kogo robione to wiesz dlatego korzystną iluzję tworzą

musi być tyle samo kobiet zdradzających co i facetów

kwestia o jakiej "zdradzie" mówimy. fizycznej, emocjonalnej

system wartości, ważna sprawa, pewnie w tym temacie bliski dna

na całe szczęści są jeszcze ludzie, których działania nie wynikają z przewidywań, domysłów
innych ludzi wink

zastanawiam się, czemu socjologowie, np nie robią badań pod tytułem, ile osób jest wiernych swoim partnerom, nudny temat big_smile

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

11

EeeTam napisał/a:
Iceni napisał/a:

Bo zdradzajacych facetow jest więcejP

Wg najnowszych badań, w ciągu ostatniego roku zdrady dopuściło się 10% polskich mężczyzn i 10% polskich kobiet, czyli dokładnie tyle samo. Wg badań brytyjskich, kobiety zdradzają częściej. Wychodzi na to, że to Wy macie większe tendencje do niewierności, tylko krępują Was normy kulturowe - w Wielkiej Brytanii już dawno te normy skruszały, u nas właśnie kruszeją.

ekonomia runku, prawo nabywania-zbywania wink
handel wymienny big_smile

może przez to w WB "brexit", zniesienie granic to najwidoczniej nie dobry pomysł, joke big_smile

12

Amethis napisał/a:

Musi? Dlaczego?

Nic tu nie ma ;P

13

Iceni napisał/a:
Amethis napisał/a:

Musi? Dlaczego?

Przykład... mamy grupe zamkniętą 10 os (5+5). Powiedzmy, że w tej grupie zdradza 3 facetów i jedna kobieta. Jak to wytłumaczysz? wink no tak..., jedna zdradza z trzema big_smile Jesli statystycznie zdradza więcej facetów to pytanie z kim zdradzają? Jedyne rozsądne wytłumaczenie, że zdradzają z wolnymi wink
Wiem, że to pewnego rodzaju statystyka, a idąc z psem na spacer statystycznie mamy po 3 nogi big_smile

Jednym z wyznaczników zdrowia psychicznego jest umiejętność godzenia się z tym, czego nie możemy zmienić. Trzeba umieć opłakać stratę i iść dalej.

14 Ostatnio edytowany przez Amethis (2017-06-20 09:38:19)

Iceni napisał/a:
Amethis napisał/a:

Musi? Dlaczego?

żeby do zdrady doszło, musi być druga strona wink

śmieje się, nie wiem jak u Was, u mnie już słonko mocno grzeje big_smile wink

p.s. pomijam oczywiście sytuacje, para facet-kobieta, zdrada z facetem wink bo to mi nie pasuje big_smile
jak i inne anomalie po drugiej stronie big_smile

a pytanie wątku, "dlaczego ... unikają kary"

hmm, bo tak to jest statystycznie

"co było a nie jest nie pisze się w rejestr" wink

15

Marek1111 napisał/a:

Cześć, jak w pytaniu - dlaczego po wydaniu się długotrwałego romansu kobiety zwykle unikają konsekwencji, potrafią zrzucić winę na drugą stronę.
Dlaczego tak jest - że niektóry kobiety są zdolne do dużych świństw a w momencie wydania się zdrady nawet jak już wiadomo, że żyły w równoległym związku,

A ja myślę ,że jest dokładnie odwrotnie ,to kobiety częściej wybaczają, szukają pomocy na forach ,myślą o dzieciach  itd .Sama jestem tego przykładem ,po zdradzie męża ,ciągle jestem jednym wielkim znakiem zapytania ,Cougarzyca i  Iceni już mnie znają.
U facetów krótka piłka ,była z innym to niech spada.Facet nie szuka pomocy u innych ,a jeśli tak to bardzo rzadko ,zobacz ile jest kobiet na forum a ilu mężczyzn .
ON wie co ma robić .

16

Amethis napisał/a:

Tyle ze druga strona wcale nie musi dopuszczać się wtedy zdrady.  smile

17

Cougarzyca napisał/a:
Amethis napisał/a:

Tyle ze druga strona wcale nie musi dopuszczać się wtedy zdrady.  smile

właśnie ja tu o tym

"każdy kij ma dwa końce" smile

Pozdrawiam Pogodnie

18 Ostatnio edytowany przez Amethis (2017-06-20 12:54:09)

Ryyyba napisał/a:
Marek1111 napisał/a:

A ja myślę ,że jest dokładnie odwrotnie ,to kobiety częściej wybaczają, szukają pomocy na forach ,myślą o dzieciach  itd .Sama jestem tego przykładem ,po zdradzie męża ,ciągle jestem jednym wielkim znakiem zapytania ,Cougarzyca i  Iceni już mnie znają.
U facetów krótka piłka ,była z innym to niech spada.Facet nie szuka pomocy u innych ,a jeśli tak to bardzo rzadko ,zobacz ile jest kobiet na forum a ilu mężczyzn .
ON wie co ma robić .

schematy, schematy

popatrz na nazwę forum "netkobiety" wink
ja się tu zjawiłem szukając pomocy, w sumie chciałem zmienić druga osobę, wylać żale
dostałem dla siebie big_smile

zresztą w miarę kumaty troglodyta, wystarczy że przeczyta pewne wątki, chyba że kompulsja mocniejsza, to się wyciszy rozmawiając

jeśli w ogóle dotrze do czegoś obiektywnego, mniej lub bardziej, i zechce nie tylko mięśni używać, czy z dolnej partii ciała czy z wyższej półki big_smile

faceci szukają pomocy, wbrew pozorom, często w złych miejscach, już pomijam dlaczego tej pomocy szukają, poza związkami też

zdecydowanie lepiej mi się żyje, gdy poszukuje nowych rozwiązań, wiele osób płci obydwu, zdominowanych jest przez rozwiązywanie problemów
jedną sprawdzoną metodą

liczy się szybki efekt
może i stąd zdrady, potem "porady na zdrady" wink

w zasadzie pytanie wątku, to jak pytanie "czemu mnie ktoś skrzywdził"

bo ślepy byłem, bo nie zaangażowany, bo czubek własnego nosa był ważniejszy, bo to nie miłość była, bo brak rozmowy "głębszej"
bo nie znalem prawdziwych oczekiwań drugiej strony,
chociażby inne badania mówiące o tym że osoby nie radzące sobie z emocjami, mają pewne cechy charakteru, szybciej się poddają np
chodź to można z obserwacji i próby zrozumienia drugiego człowieka wyciągnąć

znów schemat, ze jak coś mam to na zawsze,

więc nie do końca rozumiem pytanie wątku,
czy chodzi że nie są "ukarane" czy dalsze życie ich karze, bo się sprawiedliwość należy
czy problem w tym, że nie wszystkich stać na szczerość, bo są konsekwencje

tak sobie myślę, że szczytem chamstwa jest trwać w czymś, pod pozorem "żeby nie skrzywdzić drugiej strony swoimi skokami na boku"
bo to tylko egoistyczna forma lęku o własną dupę

więc bardziej by te wyniki skłaniały mnie do refleksji, jaki stan związków, jak komunikacja, jaka rozbieżność między ludźmi którzy próbują coś tworzyć

patrząc na tematy tutaj,

te wszystkie za i przeciw, kredyty, problemy, emocje, jakby wagowo na to spoglądając

to fakt życie jest męczące, trzeba w życiu iść na łatwiznę
życia braknąć może, tylko czy to w ogóle życie big_smile jest

ps, była tu kiedyś Ryba, to nie ta sama, czasem??

19

Wszyscy zdradzają. Po równo.

20

Marvano napisał/a:

Wszyscy zdradzają. Po równo.

big_smile równo jak leci wink

"zdradź Ją zanim Ona zdradzi Ciebie ... zdrady ukryć chcesz, najpierw lepiej kłamać naucz się"

Dąbrowska radzi wink

21

Witaj Amethi, nie, to inna Ryba,Ja jestem Ryyyba, ta od zdrady marynarza sad

22

Iceni napisał/a:
Wprost napisał/a:

To wyniki z 2013 roku, a przytoczone przeze mnie z 2017 i dotyczą osób, które zdradziły w ciągu ostatniego roku (a nie kiedykolwiek).

23

nie wiem czy można mówić o karze,raczej o ponoszeniu konsekwencji.
Nie ponoszą Ci którzy mają dupowatych partnerów.
Żeby były konsekwencje trzeba u d o w o d n i ć winę,/zebrać dowody/ a to jest trudne dla kogoś kto nie potrafi dać sobie trochę na wstrzymanie z wywaleniem na wierzch domysłów.
Po zebraniu dowodów w postaci nagrań/kilku/ korespondencji,fotek itd Następnie rozmowa ze świadomością że zebrane dowody to dowody zdrady a nie fotki z piknik więc wierzyć sobie nie wijącemu się partnerowi/strzelajacemu focha/
No i czas na konsekwencje.

24

Kary? A co to znaczy kara? Czy rozstanie z powodu zdrady to kara? Czy może po prostu znak, że związek nie ma dalej sensu?

25

Kobiety do zdrady przyznaja sie dopiero wtedy, kiedy obecny partner jest juz im obojetny. Zanim zdradzily, ludzily sie jeszcze ze nie jest - ale chcialy sprawdzic. I jak juz sa pewne, mowia obecnemu facetowi nie po to wcale zeby im wybaczyl, tylko po to zeby je rzucil. A wowczas okazuje sie, ze obeny tak bardzo kocha (szkoda ze zapominal o tym wczesniej, gdy babke zaniedbywal I miewal wazniejsze rzeczy na glowie...), ze wybacza. I ona na litosc wzieta zostaje - albo nie.

26

67Eve napisał/a:

Kary? A co to znaczy kara? Czy rozstanie z powodu zdrady to kara? Czy może po prostu znak, że związek nie ma dalej sensu?

Zgadzam sie smile

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dlaczego zdradzające kobiety zwykle unikają kary?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016