Kobietki pomóżcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kobietki pomóżcie

Jestem facetem 30 letnim poznałem fajną koleżankę poprzez internet bardzo fajnie mi się z nią pisało przez 4 miesiące (pisałem ze w tym czasie byłem zagranicą  wróciłem spotkałem się z nią parę razy i znowu z nią pisałem i gdy byłem zagranicą nagle przestała się odzywać po prostu napisała polecam Martwa Cisza nie odzywała się parę dni jak już się odezwał to juz nie było to pisanie tzn pisałem  np cześć ona nic nie odpisała lub gdy pisaliśmy Ona po prostu w jakimś momencie nie odpisuje choć jest zielona kropeczka i po chwili znika , teraz jestem juz w Pl i gdy chce Ja zainicjować spotkanie  podam przykład w ostatni piątek Hej może się wybierzemy spotkamy jutro nic kompletnie nie odpisała dopiero na drugi dzień koło godziny 13 hej zobaczę czy się spotkam teraz piekę placka  i po 3 godzinach odpisała Sorry jednak nie dam rady się spotkać ja odpisałem z lekkim zdenerwowaniem  Ok a ona zaraz się wylogowała i już jej nie było na Fb do godziny 9 i podobnie było już parę razy wtedy gdy jej nie ma  czuję zazdrość być może do tego dąży ale ile można tak robić drugiej osobie lub być może chce wymusić na mnie żebym jakoś ładniej napisał to co sądzicie , albo kiedyś była Niedziela  ja w domu a Ona z koleżankami dodała foteczkę ze jest w Pubie  nie powiem zazdrosny byłem , lub kiedyś napisałem do niej Co słychać to Ona napisała co chcesz znać mój każdy  ruch krok wtedy ciśnienie mi podniosło i odpisałem że spadam ciągle  o tym myślałem  i napisałem jej ze juz nie będe nic do niej pisał i od tamtej pory sam  pierwszy nie pisze co słychać tylko chce zainicjować spotkanie które niestety mi nie wychodzi bo odpisuje jak wyżej , niedawno mieliśmy rocznicę naszej znajomości na Fb to sama napisała ze możemy uczcic to jakoś się spotkaliśmy ale niestety mamproblem  z dotykaniem jej po prostu jestem  cienki w tym dopiero ona  pod koniec spotkania gdy pokazała mi fotki na telefonie przytuliła się bliżej mnie fajne uczucie było ale spanikowałem i teraz drogie panie doradzcie
Jak dotykać ją  lubicie wgl dotykanie
i jak ładnie napisać jej żeby sięze mną spotkała

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobietki pomóżcie

Daj se z nią spokój. Nic tego nie będzie. Ile razy chcesz jeszcze pisać i otrzymywać informacje, że teraz nie bo to bo tamto. U kobiet to znaczy spadaj.
Jesli kobieta chce, to też dąży do spotkań, ta Cię tylko zbywa.

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

3

Też o tym myślałem już nie będę nic pisał do Niej chodź do niej coś czuję

Reklama

4

Lepiej jeśli teraz sobie odpuścisz niż miałbyś mocniej wejść w znajomość,zaangażować się i potem trzeba by było się wycofać. W tym przypadku wycofanie jest nieuniknione,ona ewidentnie pokazuje,że nie jest zainteresowana.

Masz problem? Chcesz pogadać? Zapytać o coś?
Napisz do mnie śmiało wiadomość prywatną!

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016