Za rok stuknie mi 30tka a ja nadal sama - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Za rok stuknie mi 30tka a ja nadal sama

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Za rok stuknie mi 30tka a ja nadal sama

Nie wiem od czego zacząć. Życie potoczyło mi się tak ,że jestem sama. Byłam w związkach, ale nie wyszło. Jak byłam młodsza to nie miałam problemu ze znalezieniem kogoś np przez wspólnych znajomych. Teraz każdy ma swoje życie, żadnych singli wśród najbliższego otoczenia, w pracy same kobiety. Nie mam możliwości kogoś poznać. Pozostaje mi jedynie internet bądź pub. Jeśli chodzi o neta to jestem zalogowana na jednym popularnym portalu, ale dawno się z nikim nie spotkałam. Na imprezy już prawie nie chodzę, bo  przyjaciółki pozakładały rodziny i nie mają już czasu ani możliwości ze mną iść. Mam wrażenie ,że jest już dla mnie za późno mimo że się staram.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Za rok stuknie mi 30tka a ja nadal sama

Cześć jak, to nikt Ciebie nie zaczepia, nie zaprasza żaden facet?Przecież jesteś taka młoda...Czy może tu chodzi o coś innego?O jakąś inną rzecz, przyczynę dla której jesteś sama.

https://youtu.be/uE1uubeaNfo
Wierność jest aktem nadziei, a trwała miłość aktem wierności.
https://youtu.be/I_O37cE1j64

3

Już nie jestem taka młoda niestety. Na ulicy, siłowni itp nikt mnie nie zaczepia. W pubie/klubie zdarzyło się ,że zaczepiali, ale szukający przygód na jedną noc. Na portalu randkowym ukryłam profil i sama wyszukuję interesujących mnie facetów, wchodzę na ich profile i czekam na reakcję.

Reklama

4

Jesteś młoda :)To Twoje czarnowidzenie jakoś nie dodaje uroku....Jeśli chodzi o klub, to faktycznie tam poznaje się mało interesujących facetów.Sama jak tam jestem, to z myślą, aby tylko potańczyć.A jaka jest reakcja tych Panów z profili?

5

Staram się o więcej optymizmu, wychodzę do ludzi, ale jakoś nie mogę nikogo spotkać. A faceci z profili najczęściej odwiedzają też mój profil i nic więcej albo nie ma żadnej reakcji z ich strony.

Reklama

6

Zmień taktykę jeśli chodzi o profil.Sama widzisz, że obecna nic nie daje.Dlaczego na portalu jesteś ukryta?

7

bo nie chcę ,żeby ktoś ze znajomych dowiedział się ,że mam tam konto to raz a dwa- jak miałam profil otwarty to dostawałam jakieś dziwne wiadomości od zboczeńców lub "sponsorów".

8

Ktoś ze znajomych?A co w tym złego, że jako singielka masz tego typu pomysł na siebie?Czemu przejmujesz się kimś?W ten sposób nie zdziałasz nic.Czytałam kiedyś wypowiedź faceta jak wszedł na portal i spodobała mu się kobietka...i dla niej założył specjalnie konto, aby dostać się jakoś do wybranki.....To napisz do tych co wybierasz...Nie mam pojęcia co Ci doradzić..Jesteś młoda, a mówisz że nie..jesteś zadbana, wnioskuję bo ćwiczysz, a nie masz powodzenia ..dziwna sprawa...Czuję; że chodzi o postawę Twoją, za dużo w Tobie negatywizmu...a co za tym idzie być może brak luzu, uśmiechu.

9

Czytałaś temat "poczucie zmarnowanego życia" czy "wychodzenie z samotności "?? bardzo zbliżone do Twojego wątku...zachęcam do przeczytania smile

10

Mówisz, że Twoi znajomi wszyscy w związkach - co niby mieliby robić na tego typu portalach? Po co mieliby je przeglądać? Jeśli faktycznie to robią, to oni się powinni wstydzić i ukrywać, nie Ty - singielka.

11

Kaja74 napisał/a:

Czytałaś temat "poczucie zmarnowanego życia" czy "wychodzenie z samotności "?? bardzo zbliżone do Twojego wątku...zachęcam do przeczytania smile

wink wink wink O tym samym pomyślałam... czytać to już chyba tylko Milkę będę i to od czasu do czasu... no ileż można wink

12

Kilka nowych wątków, a czyta się jakby jeden i ten sam wink

13 Ostatnio edytowany przez bezkres (2017-06-14 21:09:04)

random.further napisał/a:
Kaja74 napisał/a:

wink wink wink O tym samym pomyślałam... czytać to już chyba tylko Milkę będę i to od czasu do czasu... no ileż można wink

Protestuję tongue
Jako autorka wątku "wychodzenie z samotności" w przeciwieństwie do evitkaaa1988 nie uważam, "że jest już dla mnie za późno mimo że się staram". Poza tym, nie zależy mi na poznawaniu faceta (jednak takowym nie pogardzę tongue), a na nauczeniu się robienia rzeczy, które lubię z 100% wolnością i uniezależnieniem tego od opinii innych.

Nawiązując do tematu, 30-tka to wspaniały wiek i gratuluję dobijania do tak wspaniałego portu big_smile

Byłem przed chwilą w bezkresie!
Dzień się potykał z mym ciałem...
To ja tak złocę się w lesie...
Wiedziałem o czymś, wiedziałem!...

14

Jeśli jesteś z Warszawy, to chętnie gdzieś się z Tobą wybiorę. Sama mam poczucie, że dosłownie na każdym kroku poznaję jakichś facetów.

15

cześć evitkaaa1988, jesteś może z okolic Białegostoku? Mam bardzo fajnego kolegę, który jest po 30. Zadbany, pracowity, na swoim, "normalny" facet wink Sama się dziwie że jest sam, ale tak jak piszesz różnie w życiu bywa.. Ja natomiast jestem już mężatką, mam małego synka i doskwiera mi brak bratniej duszy ;(. Mąż często poza domem, a do domu rodzinnego i bliskich przyjaciółek daleko ;/

16

Tak, te nety.... Mam kilka znajomych kobiet, które w ciągu jednego dnia, choć szukały na portalach randkowych miłości... dostawały po 50 sex propozycji dziennie.
Nie łam się. Zawsze jest ktoś dla kogoś. Jesteś młoda. I życie przed Tobą;-)

17

Daj sobie spokój kup se kota , facet to tylko same kłopoty.

18

Raczej niechęć do związków niż brak okazji powoduje samotność.

1) Określić jaki rodzaj chłopaka jest mi potrzebny (tylko nie patologiczny)
2) Jaki chcę mieć związek
3) Dosyć szybko powiedzieć chłopakowi o tym jaki chcę mieć związek.

Niestety ani jedna dziewczyna na tysiąc nie wypełnia tego planu. Większości dziewczyn w ogóle nie jest potrzebne żeby mieć kogoś bliskiego. Jak już chcą, to wybierają patologicznego chłopaka. Nie potrafią określić ani mu powiedzieć na jakich zasadach mają być ze sobą, więc ze strachu przed tą niepewnością zaczynają się wściekać i rozwalają relację.

19

Co ty za głupoty gadasz? Kobiety własnie chcą mieć kogoś bliskiego. Dosyć szybko powiedzieć jakiego się chce związku ? No tak najlepiej na pierwszej randce , żeby poczuł jaką kobieta jest desperatką.

20

Ktoś ze znajomych?A co w tym złego, że jako singielka masz tego typu pomysł na siebie?Czemu przejmujesz się kimś?W ten sposób nie zdziałasz nic.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Za rok stuknie mi 30tka a ja nadal sama

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016