Wakacje w ciszy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Wakacje w ciszy?

Czy możecie polecić jakieś miejsce w Polsce, gdzie można pojechać spędzić czas w ciszy, bez internetu, telefonu, bez zbędnego gadania. Marzę, żeby odpocząć w takiej ciszy, ale nie może to być klasztor, a tylko takie oferty na razie widziałam. Może macie jakieś ulubione miejsce na uboczu, gdzie osiągnięcie takiego stanu nie będzie trudne? Tylko ja, książki, czas na rozmyślanie, aktywność fizyczną.

"Nie proś o miłość. O prawdziwą nie musisz. O fałszywą nie warto."

"Miłość to spotkanie dwóch świadomych, pelnych i zaspokojonych uczuciowo osób, które szukają towarzyszy w rozwoju a nie powerbanków do emocjonalnego ładowania" (Tokarz)
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wakacje w ciszy?

Bondyrz (miejscowość pod Zamościem) na Roztoczu. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularny turystycznie, ale spokojnie da się wyciszyć.

3

Hotel Jabłoń na mazurach (niedaleko Pisza). Trochę drogo, ale absolutnie piękne miejsce. Zasięg telefonu jest tylko w kilku miejscach, w większości nie ma nawet jednej kreski. WIFI niby jest, ale przecież nie musisz korzystać. Można poleżeć na hamaku czy posiedzieć nad jeziorem i napawać się ciszą.

Reklama

4

Każde miejsce jeżeli zostawisz telefon i laptopa w domu.

Nic tu nie ma ;P

5 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-06-08 17:33:32)

to chyba raczej bezludna wyspa, gdzie tylko Ty, bo wszędzie tam, gdzie są ludzie, nie uświadczysz kompletnej ciszy i świętego spokoju o jakim marzysz.
Wystarczy chyba jak modne kurorty będziesz omijać, bo tam zawsze gwar i tłok, a telefon i komputer schowasz do szuflady.

Reklama

6

EB napisał/a:

Bondyrz (miejscowość pod Zamościem) na Roztoczu. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularny turystycznie, ale spokojnie da się wyciszyć.

Mnie to się wyłącznie z fabryką mebli kojarzy i ze sprzedażą wędzonego pstrąga:)

Ale polecam generalnie Roztocze Wschodnie: okolice Radecznicy, Szczebrzeszyna,Zaburze.Kawęczynek.Tam często nie ma zasięgu: więc problem komunikacji ze światem masz z głowy smile

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile

7

Monoceros napisał/a:

Czy możecie polecić jakieś miejsce w Polsce, gdzie można pojechać spędzić czas w ciszy, bez internetu, telefonu, bez zbędnego gadania. Marzę, żeby odpocząć w takiej ciszy, ale nie może to być klasztor, a tylko takie oferty na razie widziałam. Może macie jakieś ulubione miejsce na uboczu, gdzie osiągnięcie takiego stanu nie będzie trudne? Tylko ja, książki, czas na rozmyślanie, aktywność fizyczną.

http://www.sopatowiec.pl/

Jedno z moich ulubionych smile

AiR - "Nie zaczniesz nowego rozdziału, jeżeli w kółko będziesz czytać poprzedni "

8

Jakieś gospodarstwo agroturystyczne mało znane?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

9

Dzięki za podpowiedzi, na razie z tego wszystkiego najbardziej spodobał mi się Bondyrz. Ale jeszcze popatrzę, jest tego więcej, niż się spodziewałam.

Wiem, że teoretycznie mogę wyłączyć telefon, ale moja słaba silna wola... Znam siebie i wiem, że czasem jednak potrzebuję zewnętrznych ograniczeń, właśnie w postaci braku zasięgu.

"Nie proś o miłość. O prawdziwą nie musisz. O fałszywą nie warto."

"Miłość to spotkanie dwóch świadomych, pelnych i zaspokojonych uczuciowo osób, które szukają towarzyszy w rozwoju a nie powerbanków do emocjonalnego ładowania" (Tokarz)

10

mi się z taką ciszą kojarzą najbardziej Bieszczady i w ogóle góry, ale myślę, że na Mazurach czy nawet na Mazowszu tez można znaleźć spokojne miejscowości blisko natury.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016