Jesna zajebiacie wielka niesprawiedliwosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jesna zajebiacie wielka niesprawiedliwosc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez skorpss+3 (2017-06-03 16:01:02)

Temat: Jesna zajebiacie wielka niesprawiedliwosc

Tekst z serii co mnie wkurwia.

A mianowicie wielki foch na facetow i obiekcje kobiet w atosunku facetow ktorzy chca seksu.

Opowiem qam jedna historie. Bylem nuegsys z kobieta 8 lat ode mnie starsza. Pisaliamy do siwbie przez 9 miesiecy. Byly to tekaty erotyczne zabawne bolesne i czasem pelne humoru i docinek.
Owszem bywaly i momenty trudne. Mozna bylo to wyczuc nawet przez sms. Ale jakos moja atrakcyjnosc zawsze wychodzila na dobre nawet z bolem ale na dobre.

Az pewnego dnia w koncu mialo dojsc so upragnionego spotkania. Tylko ze nie bylo to umowione tylko ona miala ochote spotkac sie twarza w twarz. Pewnie chodzi o seks pomyslalem. Staralem aie ukryc ten fakt ale bylem wtedy prawiczkiem i balem sie tego spotkania. Ale ona chciala aie spotkac juz teraz zaraz. przestraszylem sie i nie przyszedlem. Nie musze chyba mowic ze ona sie juz nigdy do mnie nie odezwala.

I tak to jest z wami baby. Jaj facet chce seksu i tylko seksu jest seksistowska swinia. A jak baba chce a facet nie daje to foch i zdradzanie meza.

Nauczcie sie kurwa zyc. Bo ja juz was kurwa nie ogarniam.
Juz jestem w takim wieku ze powinienwm miec rodzine a sie brzydze tym waszym swiatem.

MGTOW to chyba jedyna rozsadna droga dla faceta

Sry za bledy pisze z telefonu

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jesna zajebiacie wielka niesprawiedliwosc

Brak wartości merytorycznej, temat poniżej poziomu forum. Proszę zapoznać się z regulaminem oraz wątkiem http://www.netkobiety.pl/t53012.html , ponieważ dalsze tego typu zachowanie będzie skutkowało banem. Pozdawiam, Cslady

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jesna zajebiacie wielka niesprawiedliwosc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024