Opuchnięta, boląca stopa :( - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-02-19 14:08:40

Daniele
Na razie czysta sympatia

Opuchnięta, boląca stopa :(

Witajcie!

Mam mały-duży problem. Od jakiś trzech tygodni boli mnie stopa. Na początku się tym nie przejmowałam, bo dużo ćwiczyłam i pomyślałam, że ją trochę przeforsowałam. Jednak od półtora tygodnia stopa spuchła tuż przed palcami, jest w tym miejscu zaczerwieniona. Nie boli tylko jak siedzę. Kiedy wracam z dłuższego spaceru czuję silny ból, a potem drętwienie i nieprzyjemny ucisk. Miała może któraś z Was taki problem? Żałuję, że nie poszłam do lekarza, ale zaraz kończy mi się przerwa semestralna i już nie dam rady się wybrać.

#2 2010-02-19 14:11:47

Agatka
100% Netkobieta

Re: Opuchnięta, boląca stopa :(

Myślę, ze jednak musisz się wybrać do lekarza, bo lepiej nie ryzykować. A jak na tą chwilę to kup sobie jakąś maść rozgrzewającą. Dobra jest maść "Ben-gay", którą używają sportowcy. Tania nie jest i śmierdzi, ale jest bardzo dobra. Poza tym altacet możesz sobie zaaplikować

#3 2010-03-12 18:19:57

P&P
100% Netkobieta

może masz zerwane ścięgno...chociaż objawy w tym przypadku wystepują błyskawicznie i opuchlizna pojawia się po paru godzinach.Ja tak miałam, przez to ze długi czas "męczyłam" stopy w szpilkach. Najpierw pojawiło się mrowienie, potem skurcz a następnie opuchlizna i nieprzyjemne uczycie kłócia. (jakby ktoś Ci wbijał szpilkę). Miałam to w tym samym miejscu co Ty- tuż pod palcami.Ale dla pewności idź do lekarza, takich rzeczy nie wolno lekceważyc. Życzę powrotu do zdrówka!

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

#4 2010-03-16 19:13:35

London69
100% Netkobieta

Ja miałam coś takiego w lipcu 2009 stało mi się to zupełnie bez powodu (tj. żadnych urazów nie było itp.itd.), od doktor rodzinnej dostałam skierowanie do chirurga i okazało się, że mam zapalenie ścięgna. Brałam mase antybiotyków maści, miałam przeswietlenia, badania podstawowe, bo nie pomagało.... dziś mamy marzec a noga nie boli ale dalej jest obrzęk gdy np. dużo chodzę, biegam itp.itd..........

Ostatnio edytowany przez London69 (2010-03-16 19:14:00)

*Zaufanie, to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność, że tego nie zrobi.
*Zamiast wycierać łzy, wytrzyj ludzi którzy je powodują.

Ostatnie tematy :

Stopka forum