Komar pokaż klate i ku.tasa na fejsie! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Komar pokaż klate i ku.tasa na fejsie!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Komar pokaż klate i ku.tasa na fejsie!

Rozpoczynamy wielka akcje "Komar pokaż klate i ku.tasa na fejsie!"

Mikołaj Komar walczy o prawa kobiet i wspiera feministki w swoim magazynie K Mag. Na ostatniej okładce czasopisma ukazała się modelka Marta Dyks w koszulce z napisem "Przyszłość jest kobietą". Mimo to dziennikarz zaprasza na imprezę nagie dziewczyny, z którymi pozwalał robić innym "co się chce". Niemal każdy z zaproszonych gości robił zdjęcia i zbliżenia na piersi i krocze modelek, udostępniając je na publicznych profilach społecznościowych.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Komar pokaż klate i ku.tasa na fejsie!
my.ata napisał/a:

Mikołaj Komar walczy o prawa kobiet i wspiera feministki w swoim magazynie K Mag. Na ostatniej okładce czasopisma ukazała się modelka Marta Dyks w koszulce z napisem "Przyszłość jest kobietą". Mimo to dziennikarz zaprasza na imprezę nagie dziewczyny, z którymi pozwalał robić innym "co się chce". Niemal każdy z zaproszonych gości robił zdjęcia i zbliżenia na piersi i krocze modelek, udostępniając je na publicznych profilach społecznościowych.

Nie, to one pozwalały.

Nic tu nie ma ;P

3

A kto bogatemu zabroni zatrudnić striptizerki jak ma takie życzenie?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez szakisz (2017-05-21 11:50:26)

Właśnie dobre pytanie. Poza tym tak jak Iceni pisze "to one pozwalały". Nie wiem, przykuł je jakoś nagie, zmuszał je do czegoś, zniewolił, groził im? Jeżeli te "modelki" nie miały w kontrakcie ujętego występu nago to idzie sprawa o wykorzystywanie, jeżeli miały taki zapis (a prawdopodobnie tak bo nikt nie będzie ryzykował sprawą w sądzie) i podpisały kontrakt to albo były tak głupie że nie wiedziały na co się piszą, albo dobrze wiedziały i teraz celowo próbuje się z nich zrobić ofiary tych opresyjnych, tyranicznych facetów. Nosi mnie na taki seksism.

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

5

A może mi ktoś jasno wytłumaczyć-jaki to ma cel?

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile
Reklama

6

my.ata napisał/a:

Mikołaj Komar walczy o prawa kobiet i wspiera feministki w swoim magazynie K Mag. /.../ Mimo to dziennikarz zaprasza na imprezę nagie dziewczyny, z którymi pozwalał robić innym "co się chce". Niemal każdy z zaproszonych gości robił zdjęcia i zbliżenia na piersi i krocze modelek, udostępniając je na publicznych profilach społecznościowych.

??? co to za bełkot, gość walczy o prawa kobiet, ściągają na imprezkę nagie panienki, którym robią zdjęcia ich miejsc intymnych i publikują na portalach społecznościowych? 
Nie wiem, czy akcja by Komar pokazał klatę i to co ma między nogami jest odpowiednim rewanżem, najlepszą reakcją byłby bojkot gazety/radia/portalu, gdzie takie rzeczy publikuje.

7

Byle knajpa zatrudnia atrakcyjne laski by można było sobie z nimi robić zdjęcia i wrzucać na fejsa. Może nie są gołe ale dużo im przeważnie nie brakuje smile Za to imprezy takie jak festiwal tatuażu i proszę, naga panna dla niepoznaki ochlapana farbą. Rozchwytywana przez gości do wspólnego zdjęcia... Banalna impreza motoryzacyjna nie może się odbyć bez dlugonogich pannic. To co bojkocik większości knajp i dilerów aut?

This is the end. Beautiful friend. This is the end. My only friend, the end.
It hurts to set you free. But you'll never follow me. The end of laughter and soft lies. The end of nights we tried to die.
This is the end.

8

Snake nie przesadzaj z uproszczeniem - większość knajp czy imprez motoryzacyjnych nie ma motta przewodniego "walczmy o prawa kobiet". Jak zrozumiałam z wypowiedzi

my.ata napisał/a:

Mikołaj Komar walczy o prawa kobiet i wspiera feministki w swoim magazynie K Mag.

gość wykorzystuje ważne hasła do promocji siebie.

9

No ale nie może?

This is the end. Beautiful friend. This is the end. My only friend, the end.
It hurts to set you free. But you'll never follow me. The end of laughter and soft lies. The end of nights we tried to die.
This is the end.

10

Snake napisał/a:

No ale nie może?

Może, ale to już zostało napisane wcześniej - kto bogatemu zabroni,  dziewczyny też nie zostały zmuszone...
no ale ja mogę zignorować istnienie, a zwłaszcza wątpliwą działalność tego gościa... co bardziej go zaboli niż akcja niby przeciwko niemu, ale finalnie promująca jego.

11

my.ata napisał/a:

Mimo to dziennikarz zaprasza na imprezę nagie dziewczyny, z którymi pozwalał robić innym "co się chce". Niemal każdy z zaproszonych gości robił zdjęcia i zbliżenia na piersi i krocze modelek, udostępniając je na publicznych profilach społecznościowych.

Rozumiem, że one nie wiedziały po co tam idą, nie wiedziały, że ktoś im robił zdjęcia, a na samym końcu pewnie nawet nie wiedziały, że są nago? big_smile
Miałam okazję widzieć kilka z tych wątpliwej wartości fotek  (w sieci krąży tego sporo) i rzeczone panie nie sprawiały wrażenia, że dzieje im się krzywda.

Zaś sama akcja rzeczywiście wygląda jakby była robiona w myśl zasady "nieważne jak mówią, ważne, żeby mówili". Ja na przykład do tej pory nie miałam bladego pojęcia o istnieniu tego pisemka, o Mikołaju Komarze nie wspominając.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

12

Ja tez pierwszy raz słyszę o Mikołaju Komarze. Wyguglowalam sobie, kto zacz. Bywalec warszawskich salonów brzmi dumnie big_smile

13

... i co warto byłoby oglądać jego klatę albo coś tam jeszcze (sugerowane w tytule)?
Najgorsze, że jak to określiłaś "bywalcy salonów" to jacyś kosmici w stylu tego gostka - zrobić wokół siebie tanią sensację, wszystko jedno jakim kosztem, niech ktokolwiek usłyszy!

14

nie warto, mam  ładniejszą big_smile

przecież wiemy, że zasada jest własnie taka - nieważne co mówią, byle nie przekręcali nazwiska.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Komar pokaż klate i ku.tasa na fejsie!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016