Sposoby poznawania kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sposoby poznawania kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Sposoby poznawania kobiet

Turbują mnie następujące myśli:

- czy poznawanie kobiet na mieście, jest pozytywnie przez panie odbierane?

- od czego zależy powodzenie

Mam 26 lat i od kilku lat nie byłem w związku. Moimi wadami z pewnością jest niski wzrost - 168 cm,  64 kg wagi, staram się poprzez treningi oraz dietę złapać masy mięśniowej, oraz małe grono znajomych, ledwie kilku kolegów.

Z zawodu jestem informatykiem i w mojej pracy nie mogę nikogo poznać. Siedzimy w grupie i pracujemy.

Nie bardzo gdzie mam kogoś poznać, a potrzeba bliskości oraz intymności co jakiś czas się odzywa.

Pomyślałem, że parki oraz sklepy są miejscem w którym idzie porozmawiać z dziewczynami.

Jednak z jednej strony wydaje się mi, że narażam się jedynie na odrzucenie, albo jakąś niechęć, a z drugiej że może dziewczyna do której podejdę podobnie jak ja liczy na związek, a więc kiedy podejdę będzie zadowolona.

Ponadto zastanawia mnie czy sytuacje typu,

siedzą w parku na ławce dwie dziewczyny i zdaje się są zajęte rozmową i nie zwracają na mnie uwagi,

w sklepie zauważam dziewczynę, stoi za mną w kolejce i jakby była wobec mnie obojętna,

stanowią szansę poznania.

Z 1 strony kiedy nie podchodzę to źle się z tym czuję, bo była szansa poznania dziewczyny i nawet nie uczyniłem jednego kroku, a z 2 skoro nie wysłała sygnałów zainteresowania to sensu nie było?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sposoby poznawania kobiet

Skoro masz problemy z nieśmiałością to proponuję portale randkowe. Nieważne jak wyglądasz, brak pewności siebie raczej utrudni Ci poznanie kogoś na mieście.

3

A Ty wysłałeś jakiś sygnał żeby wiedzieć czy dziewczyna okaże zainteresowanie? Usmiechnales się chociaż do niej?

Reklama

4

Nawet jakby się uśmiechnął to raczej kicha... Podchodząc tak ni z gruchy ni z pietruchy do obcej kobiety na ulicy, a tym bardziej siedzącej z koleżanką na ławce i rozmawiającej, trzeba mieć w sobie energię, charyzmę, umieć w czarujący sposób nawiązać kontakt. Vegun tego nie zrobi w taki sposób, bo całe życie kisi się przed komputerem w męskim towarzystwie. Brak mu pomysłu na zagajenie w taki sposób, żeby wyszło dobrze, o czym najlepiej świadczy sam pomysł podchodzenia do kobiety, która jest zajęta rozmową z koleżanką... Porażka na starcie wysoce prawdopodobna u mężczyzny, który ma doświadczenie w nawiązywaniu w ten sposób relacji, a co dopiero u kogoś kto nie ma żadnych doświadczeń.
Vegun przede wszystkim otrzaskaj się w kontaktach z ludźmi generalnie. Przy każdej możliwej sposobności nawiązuj rozmowy, przełamuj nieśmiałość, znajdź jakieś zajęcie grupowe, które szczerze interesowałoby Cię i pozwoliłoby jednocześnie na poszerzenie kręgu znajomych. Rozmawiaj z kobietami po prostu, nawet jeśli nie planujesz z daną kobietą być. Pomoże to w przełamaniu barier psychicznych i nie będziesz juz podchodził do kobiet jak pies do jeża.

5

Jeśli nie wyglądasz jak Brad Pitt czy inny tam jakiś Ryan Reynolds, szanse na to, że dziewczyna pierwsza da ci jakiś znak
są mniej więcej takie same jak szanse na to, że ja zostanę miss mokrego podkoszulka albo jeszcze mniejsze. Na to nie licz.
Jeśli doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną masz takie jak przypuszczam że masz (czyli żadne)
to odpuść sobie nawet jakiekolwiek próby zbliżania się do dziewczyn w miejscach publicznych jak np. park czy sklep.
Najrozsądniej widzę że nie tylko moim zdaniem będzie skorzystać z jakiegoś popularnego portalu randkowego,
którego nazwy ci tutaj nie podam, bo jest to zabronione, ale jak jesteś informatykiem, to w trzy sekundy jakiś ogarniesz.
Zakładasz konto, wrzucasz jakieś foty i gotowe. Wybierasz przebierasz i jak ci wpadnie która w oko, to piszesz.
Proste jak sikanie smile

Dobre pomysły przychodzą jak już coś spier**lisz.
Reklama

6

Popieram poprzedników, w Twojej sytuacji najlepiej sprawdzą sie portale randkowe, po pierwsze są taam osoby, które szukają związku(/ a dziewczyna w sklepie nie ma na czole wypisanej tabliczki:WOLNA), po drugie zamieszczasz tam swoje zdjęcia, więc możesz mieć pewność że podobasz się dziewczynom które Cię tam zaczepią.......

7

Vegun napisał/a:

Turbują mnie następujące myśli:

- czy poznawanie kobiet na mieście, jest pozytywnie przez panie odbierane?

- od czego zależy powodzenie

Mam 26 lat i od kilku lat nie byłem w związku. Moimi wadami z pewnością jest niski wzrost - 168 cm,  64 kg wagi, staram się poprzez treningi oraz dietę złapać masy mięśniowej, oraz małe grono znajomych, ledwie kilku kolegów.

Z zawodu jestem informatykiem i w mojej pracy nie mogę nikogo poznać. Siedzimy w grupie i pracujemy.

Nie bardzo gdzie mam kogoś poznać, a potrzeba bliskości oraz intymności co jakiś czas się odzywa.

Pomyślałem, że parki oraz sklepy są miejscem w którym idzie porozmawiać z dziewczynami.

Jednak z jednej strony wydaje się mi, że narażam się jedynie na odrzucenie, albo jakąś niechęć, a z drugiej że może dziewczyna do której podejdę podobnie jak ja liczy na związek, a więc kiedy podejdę będzie zadowolona.

Ponadto zastanawia mnie czy sytuacje typu,

siedzą w parku na ławce dwie dziewczyny i zdaje się są zajęte rozmową i nie zwracają na mnie uwagi,

w sklepie zauważam dziewczynę, stoi za mną w kolejce i jakby była wobec mnie obojętna,

stanowią szansę poznania.

Z 1 strony kiedy nie podchodzę to źle się z tym czuję, bo była szansa poznania dziewczyny i nawet nie uczyniłem jednego kroku, a z 2 skoro nie wysłała sygnałów zainteresowania to sensu nie było?

Twoja wada nie jest niski wzrost.
Twoja wada jest uzywanie slowa "turbują"...

Nic tu nie ma ;P

8

Opcja jeden: odpada. Jak jest zajęta z koleżanką rozmową, to nie wskórasz.

Opcja druga: już jakieś szanse są.

Portal randkowy i speed dating. Na tym drugim trzy czwarte to programiści (na podstawie rozmów z uczestniczkami) jednak, wiec duża konkurencja smile

Ja dla odmiany programistą nie jestem smile

9

Największą szansę na mieście masz na zapoznanie się z sąsiadką, którą widujesz od czasu do czasu przy okazji chociażby zakupów, spaceru z psem itp.
W kawiarni na miescie też jest szansa..niewielka. Ławka w parku - słaby pomysł..

10

Hej:)
Może warto pokonywać swoją nieśmiałość poprzez ...rozmowę z kobietami:)Nawet drogą czatu.Kiedyś tu gdzieś czytałam właśnie wypowiedź jednego pana, który powiedział, że ten sposób pomógł mu bardzo w późniejszych relacjach z kobietami.

https://youtu.be/uE1uubeaNfo
Wierność jest aktem nadziei, a trwała miłość aktem wierności.
https://youtu.be/I_O37cE1j64

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sposoby poznawania kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016