Znajomość z internetu i na odległość ma sens? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Znajomość z internetu i na odległość ma sens?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Znajomość z internetu i na odległość ma sens?

Cześć. Poznałam chłopaka przez internet, dzieli nas 250 km, znamy się od wakacji 2016r. W tym roku po dłuższej korespondencji z nim i rozmowach przez Skypa i telefon postanowiliśmy się w końcu spotkać. Hmm... spotkanie było udane, nawet bardzo, rozmawialiśmy, a ja ciągle się śmiałam, było bardzo fajnie... Chciał na końcu mnie przytulić, ale bał się mojej reakcji i tego nie zrobił, ogólnie na tym spotkaniu iskrzyło między nami... Później proponował mi następne spotkanie.

Jako znajomość... fajnie nam się rozmawia, dogadujemy się choć czasami są sprzeczki tak naprawdę o głupoty, ale miło nam się spędza czas rozmawiając ze sobą. Wcześniej były sytuacje, że kończyliśmy znajomość, jednak po pewnym czasie albo ja albo on ponownie się odzywaliśmy do siebie, ciężko było nam "uciąć" znajomość. Na ten moment traktujemy się jako przyjaciele i zdecydowaliśmy po spotkaniu, że gdybyśmy chcieli spróbować być ze sobą to na odległość tak nie damy rady. Faktycznie brakuje mi tej bliskości, chciałabym do kogoś się przytulić, pocałować czy nawet pójść na spacer a z nim nie mam takiej możliwości.
Ale chyba się w nim mocno zauroczyłam i jak pomyślę, że kiedyś ta znajomość będzie miała swój koniec to od razu mam łzy w oczach, bo jednak fajnie nam się rozmawia, poczułam coś więcej do niego i będzie mi go i tego wszystkiego brakowało...

Co ja powinnam zrobić w takiej sytuacji? Nie chcę szyderczych komentarzy, ale szczerej rady i pomocy.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Znajomość z internetu i na odległość ma sens?

Powinniście ustalić jasne ramy kiedy i kto do kogo się przeprowadzi.

3

Ustalcie, czy taki zwiazek na odległość w ogole Was satysfakcjonuje. Czy chcecie ciagle za sobą tęsknić. Czy macie szansę na wspolne zamieszkanie w przyszłości. To ważne. Ja tkwie w takim związku i wierz mi nie jest lekko. Tylko, ze my jesteśmy w troche innej sytuacji. Oboje mamy dzieci i inne zobowiązania, które nie pozwalają nam na wspólne zamieszkanie, przynajmniej póki co...

Reklama

4

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Nie ma już wątku... tak jak znajomości.

kwiatuszek1212 napisał/a:

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Nie ma już wątku... tak jak znajomości.

To problem Internetowych znajomości. Łatwo się je nawiązuje, ale i łatwo kończy - niestety.

Reklama

6

Słomiany ogień. smile

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

7

Oj. Co się stało?

"Może zamiast planować następne wakacje, powinniśmy mieć życie od którego nie chcemy uciekać"

8

To niestety jest problem internetowych znajomości. Wiadomo, nie zawsze, bo można poznać kogoś ze swojego miasta. Ale sama jestem takim przykładem, że nie zawsze jest to takie proste. Jak zaczęłam spotykać się z facetem, którego poznałam przez internet, to dzieliło nas 300 km. Trudno było o spotkania, jednak ta odległość robiła swoje... A zaczęło się od mojego niedopatrzenia, bo jak odezwał się do mnie na mydwoje, to jakoś nie zwróciłam uwagi na odległość, jaka nas dzieli, tylko bardziej na nasze wspólne zainteresowania i ogólnie dopasowanie. Dopiero po kilku rozmowach, jakie odbyliśmy, zobaczyłam, że jednak on mieszka tak daleko ode mnie... Ale cóż, jakoś kontynuowaliśmy znajomość, spotkania niezbyt często, to był spory minus, ale faktycznie było na tyle dobrze między nami, że kombinowaliśmy jak to zrobić, żeby być bliżej siebie.

Na szczęście dość szybko się okazało, że on może się przenieść bliżej mnie, jego firma miała placówkę w moim mieście i mógł się przenieść, więc to na pewno nam pomogło. Taka świadomość, żę jest szansa, że będziemy już niedługo bliżej siebie. I wydaje mi się, że tego typu sprawa jest bardzo ważna dla takich związków na odległość, świadomość, że jest szansa na to, że wkrótce ta odległość nie będzie już przeszkodą...

9

tamola28 napisał/a:

To niestety jest problem internetowych znajomości. Wiadomo, nie zawsze, bo można poznać kogoś ze swojego miasta. Ale sama jestem takim przykładem, że nie zawsze jest to takie proste. Jak zaczęłam spotykać się z facetem, którego poznałam przez internet, to dzieliło nas 300 km. Trudno było o spotkania, jednak ta odległość robiła swoje... A zaczęło się od mojego niedopatrzenia, bo jak odezwał się do mnie na mydwoje, to jakoś nie zwróciłam uwagi na odległość, jaka nas dzieli, tylko bardziej na nasze wspólne zainteresowania i ogólnie dopasowanie. Dopiero po kilku rozmowach, jakie odbyliśmy, zobaczyłam, że jednak on mieszka tak daleko ode mnie... Ale cóż, jakoś kontynuowaliśmy znajomość, spotkania niezbyt często, to był spory minus, ale faktycznie było na tyle dobrze między nami, że kombinowaliśmy jak to zrobić, żeby być bliżej siebie.

Na szczęście dość szybko się okazało, że on może się przenieść bliżej mnie, jego firma miała placówkę w moim mieście i mógł się przenieść, więc to na pewno nam pomogło. Taka świadomość, żę jest szansa, że będziemy już niedługo bliżej siebie. I wydaje mi się, że tego typu sprawa jest bardzo ważna dla takich związków na odległość, świadomość, że jest szansa na to, że wkrótce ta odległość nie będzie już przeszkodą...

Związek na odleglosc nie ma prawa bytu. Pisac mozna dlugo i duzo, ale obecnosc cielesna jest najwazniejsza. Poszczescilo Ci sie ze chlopak moze przeprowadzic sie do Twojej miejscowosci smile

Powodzenia

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Znajomość z internetu i na odległość ma sens?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016