Spotkanie Wałbrzych 17.05.2017 18:00 Giercownia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Spotkanie Wałbrzych 17.05.2017 18:00 Giercownia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez AloneWolf90 (2017-05-08 20:08:04)

Temat: Spotkanie Wałbrzych 17.05.2017 18:00 Giercownia

Cześć wszystkim,

Od jakiegoś czasu chciałem założyć temat na temat spotkania ludzi z płd-zach Polski z Dolnego Śląska. Ja wprawdzie nie jestem z Wałbrzycha (ale z Jelenie Góry), ale Wałbrzych wydaję mi się ciekawszym miejscem, a poza tym i tak często tam jeżdżę. Revenn podał mi ciekawe miejsce: https://pl-pl.facebook.com/GiercowniaMario/

Więc jest propozycja pójście do tego pubu, spotkalibyśmy się o 18 przed tym pubem na ławce koło schodów. Jak ktoś chcę dołączyć to zapraszam. big_smile Gry planszowe są naprawdę fajne. wink Jak ktoś mieszka po drodze, to mogę odwieść z powrotem (bo w jedną stronę będę szybciej w Wałbrzychu w związku z wizytą u lekarza)

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili
Dłużej
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spotkanie Wałbrzych 17.05.2017 18:00 Giercownia

No cóż tłumów nie było, szkoda. Nie mniej dzięki Revenn za spotkanie. Może następnym razem uda się zebrać większą grupę. wink Miejscówka bardzo fajna, jakby było więcej osób to można by pograć, ale i tak było ekstra, jeszcze nigdy wcześniej nie przenosiłem znajomości z internetu do świata rzeczywistego. big_smile

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili
Dłużej

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Spotkanie Wałbrzych 17.05.2017 18:00 Giercownia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016