Zwiazek z duzo starszym mezczyzna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Witam
Jestem w zwiazku z mezczyzna ktory ma 52 lata i 3 corki w moim wieku (27). Oprocz tego jest wciaz zonaty chociaz 6 lat temu rozstal sie z ta kobieta. Mieszkamy razem od roku i niestety przestalo nam sie ukladac poniewaz on duzo pracuje stad czesto sie klocimy bo coraz mniej czasu mamy dla siebie. Jednak bardzo sie kochamy dlatego po kazdej klotni sie przepraszamy i przytulamy. To juz tak trwa od paru miesiecy ale tak naprawde co zaczelo mnie denerwowac to jego relacje z corkami. Pisza do ojca codziennie i zawsze prosza o pieniadze. Ja odkad skonczylam szkole sama zarabialam na siebie, jezdzilam po swiecie i bylam zawsze niezalezna, nigdy nie prosilam ojca o pieniadze. Prawda jest taka ze gdyby nie moja matka to pewnie ojciec nigdy by nawet nie wiedzial gdzie jestem. Dlatego tez tak trudno mi zrozumiec te relacje jakie ma z corkami. Doszlam do pewnego momentu w ktorym nie jestem w stanie juz sobie z tym radzic. Chcialabym zachowac sie dojrzale ale chyba nie jestem jeszcze gotowa na taki zwiazek gdzie trzeba uwzglednic dzieci. Myslalam ze skoro sa dorosle to bedzie inaczej ale jest na odwrot oprocz tego jedna ma dzieci wiec on musi odwiedzac wnuki i teraz kolejna zaszla w ciaze i na dodatek przeprowadzila sie obok nas. Chcialabym jednak uslyszec wasza opinie na pewno mozecie na ta sytuacje spojrzec obiektywnie. Prawdopodobnie sa tylko dwa wyjscia albo odejsc albo zaakceptowac ale jesli zaakceptowac to jak radzic sobie z tymi emocjami zloscia i jednoczesnie zazdroscia?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez aga2016 (2017-05-05 21:34:03)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Zaakceptować.  Chyba nie chcesz wchodzic w relacje miedzy ojca a corki.. to jego dzieci ktore mimo wieku itd beda dla niego wazne..  jezeli nie potrafisz zaakceptować mozliwe ze nie dojrzalas do takiego związku..

Fakt faktem proszenie o pieniadze w tym wieku to trochę dziwne. Moze porozmawiaj na ten temat z partnerem. Chyba ze jemu to nie przeszkadza.. mozesx stwierdzic ze troche sie dziwisz aby w tym wieku prosić ojca o pieniądze.

3 Ostatnio edytowany przez adiafora (2017-05-05 22:49:24)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

no niestety, ale wiążąc się z dzieciatym partnerem wiążesz się też z jego dziećmi. One zawsze będą obecne w jego życiu, nawet bardzo dorosłe.
Jego córki być może są zazdrosne o Ciebie, podobnie jak Ty o nie.  Zawsze były dziewczynkami tatusia, a teraz zajęłaś ich miejsce.  Może gdybyś była w wieku ojca,  wszystkim byłoby łatwiej wink

4

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
adiaphora napisał/a:

no niestety, ale wiążąc się z dzieciatym partnerem wiążesz się też z jego dziećmi. One zawsze będą obecne w jego życiu, nawet bardzo dorosłe.
Jego córki być może są zazdrosne o Ciebie, podobnie jak Ty o nie.  Zawsze były dziewczynkami tatusia, a teraz zajęłaś ich miejsce.  Może gdybyś była w wieku ojca,  wszystkim byłoby łatwiej wink

Autorka jest w wieku jego corek... ja bym na ich miejscu sie wk*rwil majac mowic do rownolatki "mamusiu" wink

Tak, wiem, nie znam zycia, jestem chamem, milosc nie wybiera bla bla bla... zjem lepiej snikersa wink

5 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2017-05-05 23:22:20)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Zażądaj rozwodu, ślubu i połowy majatku. To jedyne wyjście. a jak córki będą dzwonić , wyrwij mu telefon.. Jak się pogniewa, to się później przytulicie...
Dobrze że nie mam snikersów w domu, godzina na siłowni poszłaby się...

6

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
adiaphora napisał/a:

no niestety, ale wiążąc się z dzieciatym partnerem wiążesz się też z jego dziećmi. One zawsze będą obecne w jego życiu, nawet bardzo dorosłe.
Jego córki być może są zazdrosne o Ciebie, podobnie jak Ty o nie.  Zawsze były dziewczynkami tatusia, a teraz zajęłaś ich miejsce.  Może gdybyś była w wieku ojca,  wszystkim byłoby łatwiej wink

A w drugą stronę? Tez masz masz dobrą radę?

7

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
Harvey napisał/a:
adiaphora napisał/a:

no niestety, ale wiążąc się z dzieciatym partnerem wiążesz się też z jego dziećmi. One zawsze będą obecne w jego życiu, nawet bardzo dorosłe.
Jego córki być może są zazdrosne o Ciebie, podobnie jak Ty o nie.  Zawsze były dziewczynkami tatusia, a teraz zajęłaś ich miejsce.  Może gdybyś była w wieku ojca,  wszystkim byłoby łatwiej wink

Autorka jest w wieku jego corek... ja bym na ich miejscu sie wk*rwil majac mowic do rownolatki "mamusiu" wink

Tak, wiem, nie znam zycia, jestem chamem, milosc nie wybiera bla bla bla... zjem lepiej snikersa wink

Takie różnice wieku widzi się często w blasku fleszy. Stary facet z siwymi wąsami i młoda laska, dla mnie jest to obrzydliwe big_smile ^^

8

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Ja rozumiem ze dzieci sa i beda ale one sa juz dorosle, maja wlasne dzieci to one powinni pomagac ojcu a nie jeszcze prosic o pieniadze a on potem mowi ze nie ma pieniedzy zeby isc do kina bo wyslal corkom...po za tym rozmawianie ze sa kilka razy dziennie tak jakby nie mialy matki? A matke maja ale ona nigdy nie popierala dawania pieniedzy wiec sie trzymaja tatusia. Ja bylam inaczej wychowywana i dlatego nie jestem w stanie tego zrozumiec.

9 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2017-05-07 09:20:04)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
bragi251 napisał/a:

To juz tak trwa od paru miesiecy ale tak naprawde co zaczelo mnie denerwowac to jego relacje z corkami. Pisza do ojca codziennie i zawsze prosza o pieniadze. Ja odkad skonczylam szkole sama zarabialam na siebie, jezdzilam po swiecie i bylam zawsze niezalezna, nigdy nie prosilam ojca o pieniadze.

Lecz one nie są Tobą. Ty natomiast nie jesteś wzorem do idealnej relacji. Są różne, jak i ludzie. Córki będę dla niego zawsze na pierwszym miejscu. Przy okazji to nigdy nie rozumiałem, jak można mieć pretensję do kogoś, że przez pracę nie ma czasu.

10 Ostatnio edytowany przez Leśny_owoc (2017-05-07 19:05:09)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
bragi251 napisał/a:

Ja rozumiem ze dzieci sa i beda ale one sa juz dorosle, maja wlasne dzieci to one powinni pomagac ojcu a nie jeszcze prosic o pieniadze a on potem mowi ze nie ma pieniedzy zeby isc do kina bo wyslal corkom...po za tym rozmawianie ze sa kilka razy dziennie tak jakby nie mialy matki? A matke maja ale ona nigdy nie popierala dawania pieniedzy wiec sie trzymaja tatusia. Ja bylam inaczej wychowywana i dlatego nie jestem w stanie tego zrozumiec.

Ej, ej nie jesteś dla nich rodziną zatem nie mów co one powinny, a czego nie. To jest sprawa pomiędzy ojcem, a nimi. Dlaczego natomiast ty chcesz decydować na co on ma przeznaczać własne pieniądze? Niedorzeczność. Będąc inaczej wychowaną masz własne źródło przychodów, dopłacasz uczciwie do utrzymania mieszkania to dlaczego interesujesz się jego portfelem? Zaniedbuje opłaty? Zaniedbuje swoje potrzeby materialne? Nie, to o co naprawdę chodzi?
Dzieci to dzieci. Cząstka nas samych.

Jeszcze jedno pomagasz finansowo swoim rodzicom? Spotykasz się z nimi?

Miłycham napisał/a:
bragi251 napisał/a:

To juz tak trwa od paru miesiecy ale tak naprawde co zaczelo mnie denerwowac to jego relacje z corkami. Pisza do ojca codziennie i zawsze prosza o pieniadze. Ja odkad skonczylam szkole sama zarabialam na siebie, jezdzilam po swiecie i bylam zawsze niezalezna, nigdy nie prosilam ojca o pieniadze.

Lecz one nie są Tobą. Ty natomiast nie jesteś wzorem do idealnej relacji. Są różne, jak i ludzie. Córki będę dla niego zawsze na pierwszym miejscu. Przy okazji to nigdy nie rozumiałem, jak można mieć pretensję do kogoś, że przez pracę nie ma czasu.

To zależy. Jeśli ktoś wiąże się z drugim człowiekiem mając świadomość, że żyje głównie pracą, a tym samym nigdy nie ma czasu (często nawet dla siebie) to rzeczywiście coś jest mocno nie tak. Można by rzecz, że jego decyzja bycia w związku jest czysto egocentryczna i nie do końca wiadomo po co do tego dąży.
Jednakże nie wiem co w tym wypadku oznacza "przez pracę nie ma czasu", czyli stosunek praca-dom.

11 Ostatnio edytowany przez Sofisticato (2017-05-07 19:49:20)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
Miłycham napisał/a:

Lecz one nie są Tobą. Ty natomiast nie jesteś wzorem do idealnej relacji. Są różne, jak i ludzie. Córki będę dla niego zawsze na pierwszym miejscu. Przy okazji to nigdy nie rozumiałem, jak można mieć pretensję do kogoś, że przez pracę nie ma czasu.

Czyli rozumiesz, że ktoś ma czas, a nie ma pracy?

12

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
On-WuWuA-83 napisał/a:

Takie różnice wieku widzi się często w blasku fleszy. Stary facet z siwymi wąsami i młoda laska, dla mnie jest to obrzydliwe big_smile ^^

Tja, tylko ci faceci byle czego nie jedzą, byle czym nie jeżdżą i w byle czym nie chodzą tongue Czytałem niedawno na jakimś portalu że gość po pięćdziesiątce wyrwał sobie swoją siedemnastoletnią kursantkę - sednem całej sprawy było to że po kilku miesiącach gorącego romansu był lżejszy o kilkadziesiąt tysięcy złotych i domagał się zwrotu pieniędzy przed sądem tongue Duża ilość gotówki w oczach kobiety każdego jest w stanie odmłodzić o te 20 lat big_smile

13 Ostatnio edytowany przez Leśny_owoc (2017-05-07 21:33:20)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
Ozzy Da Frog napisał/a:
On-WuWuA-83 napisał/a:

Takie różnice wieku widzi się często w blasku fleszy. Stary facet z siwymi wąsami i młoda laska, dla mnie jest to obrzydliwe big_smile ^^

Tja, tylko ci faceci byle czego nie jedzą, byle czym nie jeżdżą i w byle czym nie chodzą tongue Czytałem niedawno na jakimś portalu że gość po pięćdziesiątce wyrwał sobie swoją siedemnastoletnią kursantkę - sednem całej sprawy było to że po kilku miesiącach gorącego romansu był lżejszy o kilkadziesiąt tysięcy złotych i domagał się zwrotu pieniędzy przed sądem tongue Duża ilość gotówki w oczach kobiety każdego jest w stanie odmłodzić o te 20 lat big_smile

Nie do końca się zgodzę z tym "odmłodzić o te 20 lat", bo tym dziewczętom nigdy o niego nie chodziło wink. Poudawały w łóżku i zwinęły się z kasą. Chciał zabawy na krawędzi to ją dostał big_smile. Emocji dostarczyły co nie miara, a że wszechświat najlepiej funkcjonuje, gdy jest zachowana równowaga to zobaczył tego efekty.

14

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
Ozzy Da Frog napisał/a:

Nie do końca się zgodzę z tym "odmłodzić o te 20 lat", bo tym dziewczętom nigdy o niego nie chodziło wink. Poudawały w łóżku i zwinęły się z kasą. Chciał zabawy na krawędzi to ją dostał big_smile. Emocji dostarczyły co nie miara, a że wszechświat najlepiej funkcjonuje, gdy jest zachowana równowaga to zobaczył tego efekty.

Heh, mógł powstrzymać wszechświat przed powrotem do stanu równowagi, gdyby tylko pamiętał że przynęta służy do tego żeby ryby łapać, a nie je nią paść tongue Swoją drogą ciekaw jestem czy gorszego moralniaka miał potem przez to że przebimbał tyle hajsu, czy przez to że dał się podejść 35 lat młodszej dziuni big_smile

15

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
Sofisticato napisał/a:
Miłycham napisał/a:

Lecz one nie są Tobą. Ty natomiast nie jesteś wzorem do idealnej relacji. Są różne, jak i ludzie. Córki będę dla niego zawsze na pierwszym miejscu. Przy okazji to nigdy nie rozumiałem, jak można mieć pretensję do kogoś, że przez pracę nie ma czasu.

Czyli rozumiesz, że ktoś ma czas, a nie ma pracy?

Trochę nielogiczne to pytanie w kontekście tego co napisałem wink

16

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Niezależnie od różnicy wieku- bo jakie to ma znaczenie w sumie dla tematu?- żadne- autorka miałaby prawo wtracać się w wydawane na dzieci pieniadze gdyby szły one ze wspólnej "kupki" gdzie obydwoje niezależnie od proporcji dokładają się. Gdyby to ona była starsza od niego byłoby tak samo.
Jak na 27 lat to strasznie dziecinne pretensje. Moze powinna się postarać, by ją adoptował? wtedy miałaby większe prawo do majatku, na równi z córkami;)

17

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna
Ozzy Da Frog napisał/a:
Ozzy Da Frog napisał/a:

Nie do końca się zgodzę z tym "odmłodzić o te 20 lat", bo tym dziewczętom nigdy o niego nie chodziło wink. Poudawały w łóżku i zwinęły się z kasą. Chciał zabawy na krawędzi to ją dostał big_smile. Emocji dostarczyły co nie miara, a że wszechświat najlepiej funkcjonuje, gdy jest zachowana równowaga to zobaczył tego efekty.

Heh, mógł powstrzymać wszechświat przed powrotem do stanu równowagi, gdyby tylko pamiętał że przynęta służy do tego żeby ryby łapać, a nie je nią paść tongue Swoją drogą ciekaw jestem czy gorszego moralniaka miał potem przez to że przebimbał tyle hajsu, czy przez to że dał się podejść 35 lat młodszej dziuni big_smile

No co ty przecież miała być miłość wink, a zrobiło się M jak Miłość.

18 Ostatnio edytowany przez bragi251 (2017-05-09 02:40:06)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Moj partner praktycznie nie ma pieniedzy. Wszystkie jego biznesy padly przez kryzys ekonomiczny pare lat temu. W tym samym czasie dowiedzial sie ze jego wlasna zona go wrobila z kochankiem i wszystko to co wkladal w ratowanie restauracji wpadalo do portfela kochanka ktory pracowal dla niego...po tym wszystkim sie zalamal. Kiedy sie poznalismy ja akurat w tym samym czasie zerwalam z chlopakiem wiec polaczylo nas wspolne cierpienie. Ja zdaje sobie sprawe ze nie moge porownywac obu sytuacji ani bagazu doswiadczen chociazby z racji wieku. Nigdy wczesniej nie mieszkalam z kims i to dla mnie tez nowe doswiadczenie . Przez 6 lat podrozowalam srednio zmieniajac miejsca co 3 miesiace a teraz siedze na jednym miejscu z duzo starszym mezczyzna. Byc moze nie dojrzalam jeszcze do zwiazku a tym bardziej takiego jednak szczerze go kocham i dlatego staram sie i pragne zrozumiec. Jest mi tym bardziej trudno bo moja matka mi stale zyczy aby to sie rozpadlo. Mowi : ,, gdzie sie podziala moja corka ktora jezdzila po swiecie a teraz osiedlila sie w jakims lesie z dala od wszystkich i wszystkiego z jakims starym dziadem?" Jest przykro slyszec takie slowa. Moja matka wyzywa go nawet od pedofili a wszyscy dookola rzucaja wrogie spojrzenia. Rozumiem ze z perspektywy innych moze to tak wygladac i trzeba kochac zeby to zrozumiec. Jesli chodzi o mnie to jedynie w momencie jak rozmawia z corkami czy z wnukami dopiero wtedy odczuwam ta roznice wieku. Mam wrazenie ze za kazdym razem jak z nimi rozmawia to odzywa sie we mnie mala dziewczynka ktora nigdy nie miala ojca. W dziecinstwie bylam molestowana zarowno przez ojca jak i meza przyjaciolki mojej matki a moj pierwszy raz to bylam zgwalcona. Niestety to wszystko wplynelo na moja psychike do tego stopnia ze wyjechalam z kraju i powiedzialam sobie ze nikogo nie potrzebuje. W takich momentach chcemy byc silni i wierzyc ze rzeczywiscie nie zalezy nam na akceptacji najblizszych i otoczenia. Teraz wiem ze to byly tylko stlumione emocje, niezagojone rany. Kazdy chce wiedziec ze jest sie kochanym a ja nigdy nie uslyszalam od ojca kocham cie, jedynie tylko kiedy sie wyniesiesz z domu a potem moj los go wogle nie obchodzi. Pozniej poznaje starszego mezczyzne i zdaje sobie sprawe ze w glebi duszy chce aby mi zastapil ojca i jak jednoczesnie byc tu kobieta? Oboje mamy wielkie plany na przyszlosc za dwa lata mielismy kupic dom i miec dziecko. Jednak tu za rok urodzi sie kolejny wnuk a natlok pracy w dazeniu do celu moze nas powoli oddalac od siebie. Zycie jest pelne wyzwan i kazdy z nas o czyms marzy, czesto marzenia pozostaja tylko marzeniani bo pewnych rzeczy po prostu nie mozna zmienic.

19 Ostatnio edytowany przez Leśny_owoc (2017-05-10 16:43:18)

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Bagi rozmawiałeś o tym ze swoją matką - o molestowaniu i gwałcie? Tak szczerze matka, która nie zauważyła, że jej dziecko było molestowane i to przez jej ojca ma czelność (nie czuje moralnych hamulców) kogoś obrażać, więcej oskarżać?

Moim zdaniem właśnie tak to wygląda jakbyś szukała w nim ojca i jesteś zazdrosna o pozycję jego córek/wnuków. Niestety musisz zmienić mentalność, przestać oczekiwać ojcowskiego wsparcia i uwagi, a partnerstwa. Może podświadomie wybrałaś jego (dużo starszego), aby spełnił rolę? Wypełnił pustkę? Pytanie czy to jest uczciwe względem niego?
Sama musisz przemyśleć pewne sprawy.

20

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Nie przejmuj sie. Za rok sama puscisz go w trąbę, natura zrobi swoje...

21

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Moja matka nie wie o molestowaniu tylko o gwalcie. Moj ojciec matke zdradzil kilka razy a ona mu wybaczyla, ja myslalam ze tez mu wybaczylam. Pamietam jak ich odwiedzilam i wkrotce po tym jak sie moj ojciec o nim dowiedzial zaczol byc wulgarny i krzyczec ze pojedzie i przeleci jego corki. Takie jego zachowanie tylko poteguje moja niechec. Kiedy wychodzilam zapytal mnie czemu to robie. Odpowiedzialam ze chce tylko kochac i byc kochana. Nigdy nie myslalam w ten sposob ze potrzebuje starszego faceta zeby mi zastapil ojca. Moi poprzedni partnerzy byli w moim wieku i na poczatku staralam sie bronic przed tym uczuciem. Z czasem jak zwiazek zaczol sie rozwijac zauwazylam ze to wszystko byly stlumione emocje. Kiedy krzyczalam ze nikogo nie potrzebuje tak naprawde zaprzeczalam samej sobie. Jego relacje z corkami sa dokladnie takie jakich nigdy nie znalam ale w glebi serca tych wlasnie pragnelam. Rozmawialam z nim na ten temat on mnie rozumie i mu przykro ale tylko ja moge sobie pomoc. Staram sie radzic z tym uciekajac za kazdym razem z pokoju jak z nimi rozmawia. Wiem ze to nie wyjscie z sytuacji ale potrzebuje wiecej czasu...

22

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Widzisz, bo ty chcesz wybaczyć na siłę i jestem pewna, że przed tym postanowieniem nie powiedziałaś ojcu co o nim myślisz. Aby wybaczyć najpierw trzeba w słowach uzewnętrznić to co się czuje. Będą go boleć trudno tu nie o niego chodzi, a o ciebie. Do uczuć do których masz prawo! Nie rozwiązałaś problemu i on się ciągnie za tobą. Wiem coś o tym... mam ojca alkoholika. Przez to miałam ogromne obiekcje względem mężczyzn. Dopóki terapeutka nie powiedziała "teraz pójdź i powiedz co ty czujesz, nie myśl o tym jak on się poczuje". Było to trudne, ale się wyzwoliłam - głównie chodziło o to, że nie mogłam mieć w nim wsparcia (i bałam się, iż wszyscy mężczyźni tacy są). On się popłakał i przeprosił. To pozwoliło naprawdę wybaczyć, zobaczyć jego dobrą stronę, której często nie widziałam - pomimo mojego ataku przyjął moje uczucia z pokorą.
W tej sytuacji stawaj zawsze po stronie partnera. On jest dla nich jak zaraza, bo widzą/czują że on daje ci to co oni ci zabrali. Boją się, że to zauważysz. Ojciec (napisałabym co nieco, ale nie chce obrażać twojego taty) i matka (... podobnie) próbują teraz rozgrzeszać siebie w taki sposób jaki im pasuje. Nie uciekaj... moim zdaniem za długo przed nimi uciekałaś. Pozdrawiam.

23

Odp: Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

w tej kwestii nie możesz się wtrącać, to jego córki i jego sprawa. Nie narzucaj mu swojego zdania na ten temat.

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zwiazek z duzo starszym mezczyzna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024