Dolnośląskie - z chęcią pomogę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Dolnośląskie - z chęcią pomogę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Dolnośląskie - z chęcią pomogę

Witam.

Co prawda jestem facetem,ale mam nadzieję,że nie będzie to nikomu przeszkadzało. Otóż jakieś 7 lat temu byłem w dość kiepskiej kondycji psychicznej ze względu na duże problemy zdrowotne i brak oparcia w najbliższych. Przekreśliłem swoje szanse i postanowiłem,że skoro sam sobie nie mogę pomóc to pomogę innym borykającym się z samotnością, depresją.Do tej pory nie wiem czemu założyłem konto akurat tutaj. Udało mi się pomóc 2 kobietom,a jedna z nich w późniejszym czasie została pomimo ponad 400km została moją najwspanialszą przyjaciółką,która sama w późniejszym czasie pomogła mi wyjść z ogromnego doła. Teraz cieszę się życiem, mam plany, pracę na którą nie narzekam i zrobiłem kurs trenera personalnego,aby pomagać innym. Okej dosyć o mnie, bo nie o to tutaj chodzi.

Założyłem tutaj ponownie konto,aby w pewnym sensie podziękować temu forum za "uratowanie życia" i  postarać się pomóc kobietom z mojej okolicy (z Dolnego Śląska). Bo o ile samotny facet to brzmi dość normalnie, o tyle na myśl o samotnej kobiecie robi się po prostu kiepsko. Jedyne warunki (o ile śmiem takie mieć) to:
- Dolny Śląsk - sam pochodzę z okolic Legnicy.
- wiek do 28 lat
I uprzedzam ewentualne uwagi - nie, nie jest to oferta "pan szuka pani". Po prostu jeśli chodzi o wiek to zdaję sobie sprawę,że jakbym nie ustalił widełek to miałbym więcej wiadomości,a niestety jestem jeden. A dlaczego tylko ten region? Otóż jeśli miałbym możliwość to postarałbym się spotkać z taką dziewczyną i dać jej wiarę,że naprawdę nie jest tak źle jak myśli.

Niestety w dzisiejszych czasach ludzi samotnych jest coraz więcej i dotyczy to wielu osób - urodziwych , mniej urodziwych, wygadanych, spokojnych.
Także reasumując: jeśli jakaś samotna dziewczyna chciałaby popisać, poczuć ,że nie jest jednak sama na tym świecie to zapraszam do kontaktu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dolnośląskie - z chęcią pomogę

Ale sobie znalazłeś metodę... to doprawdy niesmacznie, niezręcznie brzmi, nawet, jeśli rzeczywiście twoje intencje są takie bezinteresowne roll

3

Odp: Dolnośląskie - z chęcią pomogę

Taki podejrzany osobnik psuję opinię dobrym wilkom. wink

4

Odp: Dolnośląskie - z chęcią pomogę

uuu, będzie banik dla netowego wilczunia...

5

Odp: Dolnośląskie - z chęcią pomogę
AloneWolf90 napisał/a:

Taki podejrzany osobnik psuję opinię dobrym wilkom. wink

Są wilki i są Burki o umaszczeniu wilczastym big_smile

6

Odp: Dolnośląskie - z chęcią pomogę
AloneWolf90 napisał/a:

Taki podejrzany osobnik psuję opinię dobrym wilkom. wink

Ktoś tu jest zazdrosny wink ?

7

Odp: Dolnośląskie - z chęcią pomogę

Frajerki by zamoczyć szuka, ale nie wróżę sukcesu

8

Odp: Dolnośląskie - z chęcią pomogę
Rikitiki napisał/a:

Frajerki by zamoczyć szuka, ale nie wróżę sukcesu

Oj tak, nie ładnie. Tylu tu samotnych facetów ale widać pomoc tylko dla danego targetu. Wszyscy ci co zajmują się tymi coachingami i pua to oszuści, którzy chcą tylko zarobić albo mieć inną korzyść za swoją "pomoc" i "rady". Wystarczy posłuchać sobie np znany "autorytet" podrywania Szabelskiego co radzi mówić do kobiet, a jakiego słownictwa używa. Ale pewnie nie jedna znajdzie się naiwna która się na to złapie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Dolnośląskie - z chęcią pomogę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024