ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam

sie krótko na jeża   https://www.google.pl/search?q=james+la … GXrzig05M: ta oto fryzura

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-05-04 16:37:56)

Odp: ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam

ogólnie to powiedzmy że mi średnio rosną nie wiem ile tam to wynosi cm



-----------------
Nie pisz, proszę, postów jeden pod drugim - jest to sprzeczne z naszym regulaminem. Jeśli chcesz coś dopisać, użyj funkcji "edytuj".
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Olinka

3

Odp: ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam

3-4 miesiące

4

Odp: ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam
Iceni napisał/a:

3-4 miesiące

Dzięki ciekawe czy mi to wyjdzie bo mamy różne włosy ale szansa jest tzn każdy ma też inne ale wygladalem podobnie dziękuję

5

Odp: ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam

Przy średnio rosnących włosach będą to ok. 3-4 miesiące, czyli tak jak napisała Iceni wink. Moje rosną szybciej, więc gdzieś po 2,5 tę długość mogłabym już osiągnąć.

rogalik447 napisał/a:

Dzięki ciekawe czy mi to wyjdzie bo mamy różne włosy ale szansa jest tzn każdy ma też inne ale wygladalem podobnie dziękuję

Jakość włosów, ich grubość oraz skręt (lub jego brak), do tego kształt twarzy - mają spore znaczenie, ale skoro twierdzisz, że już wyglądałeś podobnie, to powinno być ok wink.
Pochwal się za jakiś czas smile.

6

Odp: ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam
Olinka napisał/a:

Przy średnio rosnących włosach będą to ok. 3-4 miesiące, czyli tak jak napisała Iceni wink. Moje rosną szybciej, więc gdzieś po 2,5 tę długość mogłabym już osiągnąć.

rogalik447 napisał/a:

Dzięki ciekawe czy mi to wyjdzie bo mamy różne włosy ale szansa jest tzn każdy ma też inne ale wygladalem podobnie dziękuję

Jakość włosów, ich grubość oraz skręt (lub jego brak), do tego kształt twarzy - mają spore znaczenie, ale skoro twierdzisz, że już wyglądałeś podobnie, to powinno być ok wink.
Pochwal się za jakiś czas smile.


To są też stare lata w zerowce miałem taką szope , nie wiem zdjęcie obrocone to już taki wygląd podobny , szyba od autobusu ale mam z nimi tak ze nie tak wyglądam , wolno mi raczej nie rosną zapytam siostry czy podobne a to trzeba dbac żeby to jakoś wyglądało bo nie wiem kurka głowę mam chyba nie taka ale kiedyś taka miałem kto wie zobaczymy

7

Odp: ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam

A da rade obciąć SIĘ na jeża 12 z góry i 12 dół ? Bo chce mieć równa fryzurę albo 18 tu i tu ?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » ile będzie mi coś takiego rosło zaczynajac praktycznie od zera obcinam

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024