Jaka podłoga? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jaka podłoga?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jaka podłoga?

Potrzebuję porady smile została ostatni kwestia dyskusyjna przed remontem – jaką dajemy podłogę. Nie oszukujmy się, wiem doskonale, że to ja będę tą, która częściej będzie jeździła z mopem, więc potrzebuję czegoś funkcjonalnego, ale też bym chciała, żeby było ładnie i żeby nie trzeba było za 3 lata zrywać i zmieniać.

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Jaka podłoga?

hmm to bardzo zalezy od tego ile masz pieter, jaka powierzchnia, jak bardzo naswietlony dom itp ale w wiekszosci przypadkow polecalabym panele drewniane. Sa przede wszystkim stylowe i pasuja do wiekszosci typow designu mebli. Jezeli wybierzesz odpowiednie to sa wytrzymale i trwale. Warto zastanowic sie nad takimi co daja dlugie gwarancje.

3

też tak uważam. Ja własnie też skończyłam remont i położyłam panele. Dałam je wszedzie prócz łazienki.
Niektorzy mowili zeby tez pominac kuchnie ale ja chcialam bo mam salon polaczony z kuchnia. i jestem mega zadowolona.
super wyglada calosc... kolejnym razem tez wybiore podloge + naprawde jak ktos jest ogarniety to sam ją położy

Reklama

4

ancyk napisał/a:

naprawde jak ktos jest ogarniety to sam ją położy

To rpawda, szczegolnie ze teraz dosyc modne sa panele sprzeznaczone do zakladania samemu, ze specjalnymi złaczkami, polecam sprawdzić takie w internecie smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jaka podłoga?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016