Leczenia Kanałowe Warszawa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Leczenia Kanałowe Warszawa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Leczenia Kanałowe Warszawa

Cześć
szukam dobrego dentysty w Warszawie, ktory zrobi mi leczenie kanałowe. Mozecie kogos polecic?
Pomozcie, bo nie moge znalezc nikogo dobrego

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Leczenia Kanałowe Warszawa

Bianco Dental Clinic, dr Joanna Chodorowska.
Jedyna dentystka u której się nie denerwuję że zrobi mi krzywdę.
Przyjmuje w okolicach Świątyni Opatrznosci (Branickiego).

Mankament dla mnie jest taki, że nie dość że daleko to jeszcze drogo. Ale pytałaś o dobrego dentyste i ta jedna mogę Ci polecić. Może ktoś inny poleci Ci kogoś jeszcze.

3

Mogę Ci polecić doktor Natalię Budną, przyjmuje w klinice na Gocławiu, ul. Fieldorfa 10/301. Zarówno ja jak i mój mąż chodzimy do niej od lat, mi robiła leczenie kanałowe, które później pochwalił inny stomatolog (na podstawie rentgena zęba). Jest bardzo dokładna. Ceny umiarkowane.

Reklama

4

Ja miałam ostatnio potrzebe leczenia kanałowego i szukałam opinii właśnie na forum tak jak Ty i znalazłam opinie o Esthedent w warszawie, bo własnie tam mieszkam. I trochę zaryzykowałam ale zaufałam i bardzo dobrze na tym wyszłam. Super gabinet, mega profesjonalna obsługa i ceny bardzo wporządku. Miałam problem z ósemkami ale wszystko się udało i jak narazie jest ok. pozdrawiam smile

5

Ja bardzo polecam Panią Annę Stach - jedna z lepszych specjalistów w Warszawie!

Reklama

6

Cześć!
Jeśli chodzi o dobrych specjalistów w Warszawie to spokojnie moge polecic esthe dent sprawdzic eosbie ich oferte bo naprawde warto sie do nich wybrac i oddac sie w ich rece smile

7

A może Pani Urszula Stach - jest to znana dentystka i ma bardzo dobre opinie od wszystkich pacjentów, także ja również serdecznie polecam!

8

Muszę sprawdzić tą Panią Urszulę. Jeszcze w swoim życiu nie trafiłam na sensownego dentystę. Ciągle mnie zarażają do siebie. Ostatnio to w dentalux, też nie było za miło. Jakoś sztucznie i na szybkiego, a kasują dużo.

9

Ja niedawno zmieniłam stomatologa i chodzę teraz do dr Franka. Tutaj zupełnie inne podejście mają niż w poprzedniej przychodni. I dobrze leczą zęby. Kiedyś jak mi kanały leczyła jedna dentystka to czułam ból kilka dni, a tutaj po nic nie boli i usługa lepiej jest wykonywana.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Leczenia Kanałowe Warszawa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016