Ukradli mi buty. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Ukradli mi buty.

Jak pisałam wcześniej w temacie po tej studniówce klasa mnie nie za bardzo lubi.
I właśnie piszę ze szkoły zaraz po basenie. Ukradli mi buty. Co robić? Nie mam nic innego, nawet skarpetek ani rajstop, tylko bose stopy. Nauczyciel na razie nic nie zrobi, bo nie znajdą  już dowcipnisia, a przeszukałam wszystko balwrinek nie ma. przedemną jeszcze 4 godziny lekcji - konsultacji. Iść do domu raczej? Jak pieszo czy autobusem, ale jakieś porady proszę jal wracać do domu na bosaka. Ale mnie urządzili.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ukradli mi buty.

Ukradli Ci buty na basenie czy w szkole?
Ja na Twoim miejscu nigdzie bym się ruszyła bez butów-jeśli jest taka sytuacja nauczyciel ma obowiązek jakos pomóc Ci ją rozwiązać.Nie możesz chodzić bez butów.
Jeśli wiesz,że zostały schowane przez kogoś powiedz to nauczycielowi.I powiedz,że absolutnie się bez butów nigdzie ruszasz.Nauczyciel ma obowiązek opieki nad grupą-ma obowiązek też zadbać byś miała jak wrócić do szkoły czy domu.A Ty wyraźnie nie masz.Więc jak niby masz wyjść?

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile

3

Nauczyciel od WF-u mnie zbył sama przeszukałam z nim szatnię i nie ma. Już jego też nie ma. A ja siedzę tam na bosaka, nawet rajstop nie mam i zastanawiam się marznać boso na kafelkach od posadzki jak wrócić 2h tramwajem do domu.

Reklama

4

Idź do dyrektora i powiedz,że nauczyciel olał sprawę i nie obchodzi go,że nie masz w czym wrócić do domu.
Ja na Twoim miejscu uparłabym się i powiedziała,że nie wrócę dziś do domu boso i że zamierzasz zostać w szkole do tej pory aż ktoś Ci nie przyniesie z domu butów tudzież nie znajdzie Twoich.
A najlepiej powiedz,dyrektorowi,że zgłaszasz sprawę na policję.
Policja przyjedzie,złożysz zeznania,dyrektor będzie miał trochę roboty-bo buty zginęły w jego placówce.
Tylko zrób to koniecznie-niech ci,którzy Ci buty ukradli/schowali wiedzą,że z Tobą nie ma jaj.

5

W sumie nie wiem czy się nie wrócić bo już siedzę na przystanku niedaleko szkoły. Chodnik masakra zimy, na bosaka nie miło w stopy, czuć wszystko. Siedzę już na palcach żeby całą stopą nie dotykać chodnika. Nie wiem co robić.

Reklama

6

wrócić do domu taksówką, albo wejść do sklepu i kupić buty.

7

Nie ma sklepu, a nie mam na taksówkę przy sobie tyle pieniędzy. Jak najlepiej wracać na bosaka tarmwajem? Jakoś z tyłu stać? Czy lepiej pieszo jakoś wytrzymać?

8

Najlepiej wracać w butach.

See, madness, as you know, is like gravity: all it takes is a little push!

Here I Am - 4329923

9 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2017-04-21 10:54:36)

spartan12 napisał/a:

W sumie nie wiem czy się nie wrócić bo już siedzę na przystanku niedaleko szkoły. Chodnik masakra zimy, na bosaka nie miło w stopy, czuć wszystko. Siedzę już na palcach żeby całą stopą nie dotykać chodnika. Nie wiem co robić.

Moim zdaniem to głupi pomysł.Bo jeśli pójdziesz do domu sprawa zostanie zamieciona pod dywan a za chwilę znowu Ci ukradną buty.
Właściwie to nie bardzo wiem po co jeszcze chodzisz do szkoły.Moi maturzyści już sobie odpuścili.
Szczególnie,że masz taką a nie inną sytuację w szkole...

Skoro po wuefie ukradli Ci buty to chyba miałaś jakieś na przebranie? Przeciez nie cwiczyłaś w balerinach?

10

Akurat nie ćwiczyłam dziś. Niepotrzebnie poszłam w sumie. Co robić wracać się? Chodnik masakrycznie zimny, więc gdziekolwiek już będzie na bosaka jednakowo.

11

Jakos trollowo to wygląda wink Jak nie ma się kasy na taxi to można podjechać do bankomatu, albo do rodziców do pracy i oni zapłacą, albo zadzwonić do dyrekcji szkoły.

12 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2017-04-21 11:06:45)

Czy Ty, dziecko, nie masz rodziców, żeby do nich zadzwonić w takiej sytuacji?

P.S Jak dla mnie to jest to trolling. Za dużo tu cyrku ze stopami w roli głównej. Fetyszysta...?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

13

Rising_Sun napisał/a:

Jakos trollowo to wygląda wink Jak nie ma się kasy na taxi to można podjechać do bankomatu, albo do rodziców do pracy i oni zapłacą, albo zadzwonić do dyrekcji szkoły.

W takiej sytuacji w ogóle nie wychodzi się ze szkoły tylko idzie się do dyra.
Moi uczniowie doskonale  tym wiedzą a ta sirota wyszła boso,nikt się nie zainteresował i siedzi na przystanku.Tiaaa...

14

Cyngli napisał/a:

Czy Ty, dziecko, nie masz rodziców, żeby do nich zadzwonić w takiej sytuacji?

Ta sama myśl przeszła mi przez głowę. Przecież w takiej sytuacji pierwszym odruchem jest wykonanie telefonu do rodziców, rodzeństwa czy innej oosby, aby jakieś inne buty po prostu podrzuciła do szkoły. Potem należy do tematu wrócić i szukać winnego w celu jego ukarania. Kradzież to wybryk chuligański, nie powinno być przyzwolenia na bezkarność.
Temat do zamknięcia.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016