Temat: Nivea płn micelarny - jest beznadziejny

Nie Polecam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nivea płn micelarny - jest beznadziejny

Wiesz,ze takiego posta nikt nie potraktuje serio? Napisz dlaczego według Ciebie jest beznadziejny.

3

Odp: Nivea płn micelarny - jest beznadziejny

Pewnie, że nikt nie potraktuje, ale Nivea ogólnie ma jakiś fatalny team spamerski, bo od kilku dni tylko Nivea i Nivea, ale żadnych konkretów. Jak nie suche "super i polecam", to teraz dla odmiany, że "jest beznadziejny". Wdeptak chyba premii nie dostała i teraz się mści big_smile.

4

Odp: Nivea płn micelarny - jest beznadziejny

Coś jej się pomyliło, bo przeciesz szef kazał muwić, że Nivea jest suuuuper!

5

Odp: Nivea płn micelarny - jest beznadziejny

Drogi szefie skretyniałych spamerek!

Każda z nas z pewnością używa/używała kosmetyków Nivea.
Ja także i niektóre z nich mają u mnie w łazience czy kosmetyczce stałe miejsce.
Od jakiegoś jednak czasu czuję się mistrzynią obciachu używając ich i czytając podobne,skretyniałe posty.
Zaczynam się więc zastanawiać nad zupełnym zrezygnowaniem z tej marki.
Pozdrawiam

Ex uzytkowniczka smile

6 Ostatnio edytowany przez GrażaGrażyna (2017-04-21 20:15:49)

Odp: Nivea płn micelarny - jest beznadziejny

To prawda, spamerka firmy Nivea jest wyjątkowo durna. A w sieci jest tyle darmowych kursów z marketingu. Gdyby dziewczę sensownie wykorzystało czas spędzany na spamowaniu, to może kiedyś byliby z niej ludzie. Jeszcze bardziej durne są firmy, które takie mondre inaczej zatrudniają. Za przykładem Gojki wyrzucam firmę Nivea z mojej łazienki. Dno. #niveapreczzlazienki

7

Odp: Nivea płn micelarny - jest beznadziejny

a ja sobie kupiłam stary, poczciwy krem nivea. No jakis taki sentyment poczułam, gdy na mnie spojrzał z półki, że nie miałam wyjścia wink Przyznam się, że uwielbiam ten zapach od zawsze. Kremu używam do stóp i rąk. Jak kładę się spać to smaruję się aż po łokcie i niucham sobie te ręce jak fetyszysta jakiś, he, he.