Fotelik Recaro Zero 1? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Fotelik Recaro Zero 1?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Fotelik Recaro Zero 1?

Witajcie mam pytanie czy któraś z Was ma fotelik Recaro Zero 1? Razem z Mateuszem szukamy dla dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat bezpiecznego fotelika montowanego tyłem do 18 kg i zależało nam właśnie na obrotowym

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fotelik Recaro Zero 1?

Dla noworodka się nie nadaje, z resztą żaden obrotowiec się nie nadaje.

Jedyne dostępne na rynku prawdziwe 0-18 to Klippan Kiss i Concord reverso

3

Odp: Fotelik Recaro Zero 1?

Fotelik bardzo dobry jakościowo i bezpieczny.... Ale nie kupuj online bez wcześniejszej przymiarki.... Każdy fotelik jest specyficzny i trzeba sprawdzać czy dany model pasuje do fotela samochodu......


LeeBee napisał/a:

Dla noworodka się nie nadaje, z resztą żaden obrotowiec się nie nadaje.

Dlaczego się nie nadaje...? Wszędzie jest napisane, że fotelik Recaro Zero 1 można używać od narodzin dziecka....

4

Odp: Fotelik Recaro Zero 1?
Patricia1 napisał/a:

Fotelik bardzo dobry jakościowo i bezpieczny.... Ale nie kupuj online bez wcześniejszej przymiarki.... Każdy fotelik jest specyficzny i trzeba sprawdzać czy dany model pasuje do fotela samochodu......


LeeBee napisał/a:

Dla noworodka się nie nadaje, z resztą żaden obrotowiec się nie nadaje.

Dlaczego się nie nadaje...? Wszędzie jest napisane, że fotelik Recaro Zero 1 można używać od narodzin dziecka....

Oczywiście, ze jest to bardzo dobry i fajny fotelik, ale nie dla noworodka.
Jest dosyć pionowy i ogólnie noworodek w nim nie leży zbyt dobrze.

Prawdziwe 0-18 gdzie można włożyć noworodka to:
Concord Reverso (do 23kg, ale raczej tylko w teorii) i Klippan Kiss 2.

5

Odp: Fotelik Recaro Zero 1?

LeeBee a słyszałaś o Recaro Zero 1 Elite....? Jak byś go porównała z Zero 1...? Elite ma podobno możliwość wyjmowania nosidełka z fotelika.....

6

Odp: Fotelik Recaro Zero 1?
Patricia1 napisał/a:

LeeBee a słyszałaś o Recaro Zero 1 Elite....? Jak byś go porównała z Zero 1...? Elite ma podobno możliwość wyjmowania nosidełka z fotelika.....

To nowość.  Na żywo nie wiedziałam,  aczkolwiek z tą wkładką wygląda obiecujaco. Pytanie tylko na ile redukuje kąt nachylenia, bo jak wcześniej pisałam w zero.1 często jest problem zbyt pionowej pozycji. Jeżeli fotelik będzie pasował do samochodu to jest to alternatywa godna uwagi

7

Odp: Fotelik Recaro Zero 1?

Fotelik Recaro Zero.1 to doskonała propozycja dla noworodka, zarówno w wersji klasycznej jak i elite. Ogólnie wszystkie foteliki obrotowe zostały stworzone dla wygodnego przewożenia noworodków. Wszystkie modele 360 nadają się do przewożenia noworodków ze względu na dobrą pozycję leżącą, wkładki zmniejszające oraz możliwość przewożenia tyłem najczęściej do 4 roku życia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat fotelików obrotowych przeczytaj artykuł:      foteliki-cybex.pl/porownanie-dostepnych-na-rynku-fotelikow-obrotowych
Więcej informacji na temat recaro zero.1:    bociek.eu/7389-recaro-zero1-fotelik-samochodowy-0-18-kg.html
Więcej informacji na temat recaro zero.1 Elite:  bociek.eu/7275-recarozero1-elite.html

8

Odp: Fotelik Recaro Zero 1?

Zaletą wersji Elite nad standardową Zero.1 jest możliwość wypięcia wkładu z siedziska i zamontowania go na stelażu wózka. Opcja bardzo przydatna, jeżeli musimy gdzieś na szybko pojechać z dzieckiem, a nie mamy na tyle dużego bagażnika, by spakować stelaż i gondolę.
Co do samej konstrukcji foteliki, nie różnią się prawie niczym. Mnie przekonuje do tego fotelika przede wszystkim dobre wyniki w testach, dodatkowy system zabezpieczenia dziecka przed zderzeniami bocznymi i dobre materiały.
Firma Recaro dodatkowo punktuje u mnie za 4 letnią gwarancję oraz fakt, że gdy coś jest nie tak z ich produktami to nie chowają głowy w piasek, a robią bezpłatną wymianę fotelików. Obecnie mają recall fotelików Optia i Zero.1  Podsyłam linka do grupy na facebooku, na której o tym przeczytałem:
facebook . com/groups/1416202398445437

9

Odp: Fotelik Recaro Zero 1?

Warto dodać, że Recaro dobrowolnie zdecydowało się wdrożyć program bezpłatnej wymiany fotelików RECARO Zero. 1 ze ściśle określonej partii produkcyjnej..... Trzeba sprawdzić czy posiadany fotelik jest z partii podlegającej wymianie, nie dotyczy to wszystkich fotelików z tego modelu....

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Fotelik Recaro Zero 1?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024