Zerwanie z chłopakiem i próba samobojcza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Zerwanie z chłopakiem i próba samobojcza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Zerwanie z chłopakiem i próba samobojcza

Dzisiaj zerwałam po 7 miesiacach z chłopakiem i napisał mi że podjął decyzje o tym że odbierze sobie życie że jego życie bez ze mnie bedzie koszmarem po czym wyłączył telefon probując sie z nim skontaktować właczała sie poczta glosowa. Zgłosiłam sprawe na policje a tam powiedzieli ze juz patrol do niego jedzie i zadzwonilam do jego znajomych by podjechali do niego zobaczyc co sie tam dzieje. tam okazalo sie ze policja byla ale on ich nie wpuscil i powiedzial ze wszystkich ma w dupie a po czym wlaczyl telefon i napisal do mnie czy zadowolona jestem z siebie i ze mam szczescie ze wezwalam policje i ze jak nie teraz to pozniej. Prosze o porade bo juz nie wiem co mam zrobić a nie chce by on zrobil coś sobie i jestem przerażona prosze o pomoc

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zerwanie z chłopakiem i próba samobojcza
ktosiowa77 napisał/a:

Dzisiaj zerwałam po 7 miesiacach z chłopakiem i napisał mi że podjął decyzje o tym że odbierze sobie życie że jego życie bez ze mnie bedzie koszmarem po czym wyłączył telefon probując sie z nim skontaktować właczała sie poczta glosowa. Zgłosiłam sprawe na policje a tam powiedzieli ze juz patrol do niego jedzie i zadzwonilam do jego znajomych by podjechali do niego zobaczyc co sie tam dzieje. tam okazalo sie ze policja byla ale on ich nie wpuscil i powiedzial ze wszystkich ma w dupie a po czym wlaczyl telefon i napisal do mnie czy zadowolona jestem z siebie i ze mam szczescie ze wezwalam policje i ze jak nie teraz to pozniej. Prosze o porade bo juz nie wiem co mam zrobić a nie chce by on zrobil coś sobie i jestem przerażona prosze o pomoc

To, co mogłaś zrobić, zrobiłaś: zawiadomiłaś policję, dałaś znać jego znajomym.

Co możesz więcej zrobić? Nic.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

a czy mam odpowiadac na jego wiadomosci?

Reklama

4

Masz na to ochotę, odpowiadaj. Nie masz, nie odpowiadaj.
Nie daj się tylko wpędzić w poczucie winy.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

Ja jeszcze poinformowałabym np. jego mamę, lub siostrę, żeby ktoś rzeczywiście miał na niego oko, będziesz wtedy spokojniejsza.

Reklama

6

Bardzo dobrze zrobilas, informujac innych i policje. Pokazalas tym, ze nie pozwolisz sie szantazowac emocjonalnie. Z samobojca jest tak, ze ten co naprawde chce sie zabic, to nikomu tego nie mowi - tylko poprostu sie zabija. Ten co gada - to tylko straszy, manipuluje, probuje cos osiagnac przez to i sie dobrze bawi, jak sie inni o niego boja. Wiem ze jestes przerazona, ale przejdzie ci. Takiego czlowieka trzeba kopnac w d... i nie pozwolic sobie na takie zagrywki. Ja szacunku do takich ludzi nie mam za grosz. Tez moj pierwszy facet probowal takiej zagrywki. Tez w szoku bylam, ale napisalam do kilku znajomych i kilka osob nagle zaczelo do niego dzwonic i pisac. I sie wystraszyl i wstyd mu bylo, potem sie tlumaczyl. A jak ja sie uspokoilam, to zjechalal go rowno. Ze jeszcze raz cokolwiek wspomni o samobojstwie to w tym momencie koniec z nami i guzik mnie obchodzi co zrobi, a na jego pogrzeb nie pojde, nawet palcem nie kiwne. A zanim sie zabije, to niech idzie na cmentarz sobie miejsce wybrac i zbierze kase na pogrzeb, bo jak jego rodzina wiecznie pieniedzy nie ma, to ciekawe za co go pochowaja? I uwierz pomoglo... Szybciutko sie z samobojstwa wyleczyl.

Fereczata

7

No cóż nie ty decydujesz o tym, co ktoś zrobi ze swoim życiem. Jeśli faktycznie sie zabije, to to nie będzie twoja wina. Ja bym na twoim miejscu zmieniła numer... I dała sobie z nim spokój.

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

8

Zupełnie nic. Nie jesteś jego własnością, aby używał szantaży emocjonalnych połączonych z manipulacją.

9 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2017-04-21 11:13:41)

powtórzony post.

10

Wycofuję post, bo nic nowego nie wniesie.

11

Myślę że to zerwanie powinno być inne i dlatego spowodowało u niego szok. Skoro coś się nie układało, powinnaś to była powiedzieć dużo wcześniej. Prawdopodobnie powiedziałaś to w sposób nieodpowiedni.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Zerwanie z chłopakiem i próba samobojcza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018