wymeldowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: wymeldowanie

Witam! rozwodze sie już 2lata za tydzień ostatnia sprawa ,moje pytanie- czy mąż może mnie wymeldować bez mojej zgody?nie mieszkam juz z nim 2 lata,i nadal jestem tam zameldowana ,nie mam tymczasowego miejsca zameldowania!czy po rozwodzie ma prawo mnie zaraz wymeldować?lepiej sama mam poczekać z wymeldowaniem,aż uzyskam podział majątku,czy to się nie liczy do podziału ,niechce mieć dodatkowych problemów przy podziale ,jesli musiałby byc adres stały?

Działanie jest najlepszym lekarstwem na rozpacz.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Iwkaaa (2010-02-16 09:29:11)

Odp: wymeldowanie

Z tego co ja się orientuję Jolu, jeśli masz tytuł do mieszkania, w którym jesteś zameldowana to nie może Cię wymeldować. Inaczej by były, gdyby on był jedynym właścicielem mieszkania, wtedy mógłby starac się o wymeldowanie Ciebie .Wtedy rozpoczyna się procedura, łacznie z powoływaniem świadków, którzy poświadczą że faktycznie nie mieszkasz. Takie informacje dostałam w urzędzie w dziale meldunkowym. I istotnym dla urzędników było by, kto ma tytuł do mieszkania, kto jest właścicielem.
Oczywiście mogę się mylić, ale to są informacje które otrzymałam w urzędzie miasta.

3

Iwkaaa dziękuję za odpowiedz mamy dom wlasnościowy.który był przepisany na niego wraz z gospodarstwem jeszcze przed naszym ślubem.I tylko on widneje jako właściciel we wszystkich aktach notarialnych liczę sie z tym ,że przy podziale nir mogę sie ubiegać o połowę wartości domu ,gdyz właśnie on jest właścicielem gospodarstwa.Jego rodzice przepisali mu to wszystko właśnie przed ślubem.

Działanie jest najlepszym lekarstwem na rozpacz.
Reklama

4

No to nie wchodzi to do wspólnego majątku. NIestety.

5 Ostatnio edytowany przez potajemny (2010-02-27 13:53:22)

no chyba, że w skład gospodarstwa wchodzi jeszcze coś co zostało nabyte w trakcie trwania małżeństwa. Wtedy w tym zakresie istnieje wspólność majątkowa.

Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018