poznajmy się 2 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » poznajmy się 2

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: poznajmy się 2

Cześć, bo to nawet dobra inicjatywa z tym poznawaniem się jest, tylko, że gnębi mnie jak widzę w jakim to jest teraz stanie organizacyjnym. Dlaczego tak kiepsko to funkcjonuje?
Dlatego proponuję, aktywniejszy udział w dialogu, może zacieśnianie współpracy i kto wie, może jakieś trwałe znajomości
z tego powstaną. Na razie możemy kontaktować się przez email, potem już każdy indywidualnie w zależności od stopnia zacieśnienia współpracy. Może umówić jakieś spotkanie się uda, porozmawiać, poznać się w realistycznym świecie.
Do tej pory widzę posty typu ,,Hej, witam'',  ,,Witajcie''. Może by utworzyć grupę na fb, móc się poznawać, zaznajamiać, rozmawiać, odwiedzać. Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
Albo tworzymy grupę na fb o nazwie ,,Poznajmy się'', albo nie tworzymy grupy ale tutaj piszemy ze sobą na razie przez emaila a potem już każdy jak tam się dogada z kimś i jeszcze odwiedziny - najważniejsze przecież :) Czekam na opinie.

Zobacz podobne tematy :
Odp: poznajmy się 2

Cześć wink

Też nad tym ubolewam, bo nie mniej jednak, po wypowiedziach większości osób z forum, można mieć nadzieję na ciekawe znajomości regionalne lub inter-regio wink

Przecież super z Nas Babeczki i Mężczyźni, więc czemu nie dać temu szansy?

Na forum działają kafejki przypisane do wieku- może to by urozmaicić o dodatkowe opcje?

3 Ostatnio edytowany przez Lana44 (2017-04-16 11:38:54)

Odp: poznajmy się 2

Czesc:),
uważam,  że macie rację.  Na ogół takie znajomości kończą się na "chwilowym" pisaniu. A szkoda, bo można naprawdę poznać fajnych, wartościowych ludzi. To nie musi być od razu wielka przyjaźń,  bo wiadomo, na to słowo trzeba zapracować. .. ale miło jest poznać fajnych, otwartych ludzi, bez względu na odległość w kilometrach. I tu uwierzcie mi na słowo,  ale mam takie doświadczenie. Także jestem jak najbardziej za tym , żeby poznawać innych... Nie zaglądam tutaj ostatnio zbyt często. .. bo praca mnie pochłania. ..ale jeśli ma się tę świadomość,  że ktoś odpisze, pośmieje się razem ze wszystkimi...itd., to człowieka tu będzie przyciągało:)
Świątecznie pozdrawiam!:))

4

Odp: poznajmy się 2

I jak powstała ta grupa?  I w końcu tutaj czy na fb?

5

Odp: poznajmy się 2

Tak to prawda ze znajomosc nieraz konczy sie po kilku wymianach meilii .

a prawda jest , ze mozna poznac ciekawych ludzi i zawrzec nowe znajomosci , czy regionalnie czy dalej .
tylko szkoda ze nieraz szybko sie koncza , ja niejednokrotnie tak miałam , ze kilka meili i juz zamilkło

6

Odp: poznajmy się 2
elzbieta47 napisał/a:

Tak to prawda ze znajomosc nieraz konczy sie po kilku wymianach meilii .

a prawda jest , ze mozna poznac ciekawych ludzi i zawrzec nowe znajomosci , czy regionalnie czy dalej .
tylko szkoda ze nieraz szybko sie koncza , ja niejednokrotnie tak miałam , ze kilka meili i juz zamilkło

Tak dokladnie, tez to zauwazylam hmm

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » poznajmy się 2

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024