Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Zastanawiam się,  czy można na salę porodową wejść z kamerą i nagrywać przebieg porodu. Nawet nie chodzi mi o sam poród,  ale o posiadanie w razie czego dowodu. Wiele się słyszy, że dziecko urodziło sie martwe albo niedotlenione, bo lekarze za późno podjęli decyzję o cc itd. Do tego czytałam wypowiedzi kobiet, które opowiadały,  że personel źle je traktował itp. Wiele osób mówi,  że dobrze zapisać się na  poród rodzinny,  bo wtedy jest ktoś z rodziny i raczej personel uważa na swoje zachowanie.  Jak się na to wszystko zapatrujecie? Czy takie coś w ogóle jest możliwe? O moim szpitalu krążą legendy i chciałbym być z jedndj strony zabezpieczona.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Jezeli o twoim szpitalu "kraza legendy" to przede wszystkim wybierz inny szpital.

3

Odp: Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Ale będziesz rodzić i nagrywać?

4

Odp: Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?
bbasia napisał/a:

Ale będziesz rodzić i nagrywać?

Jeżeli mojemu partnerowi uda się być przy porodzie to on by nagrywał, jeśli nie to pewnie bym tylko dyktafon włączyła w telefonie i gdzieś położyła. Nigdy nie rodziłam, nie wiem, jaki to ból i co się będzie że mną dzialo, czy będę cokolwiek w stanie zrobić oprócz dorcia się z bólu. Pytam asekuracyjnie z tym nagrywaniem.

Najbliższy inny szpital mam ok 40 km dalej. Jeśli będzie partner to pojedziemy,  jeśli nie to nie mam nikogo, kto by mnie zawiózł.

Jeszcze jedno pytanie w związku z wyborem innego szpitala. To czy lekarz może  odesłać kobietę do szpitala, który jest w jej miejscu zamieszkania, stwierdzając że ma szpidal pod nosem,  a jedzie gdzie indziej?

5

Odp: Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

nie może.

6

Odp: Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Hm nie wiem jak to prawnie wygląda.. chyba trzeba byłoby mieć zgodę lekarza odbierającego, położnych. Mi kazano zostawić tel w szafce szpitalnej (nawet nie miałam zamiaru go zabierać). Wydaje mi się, że też trzeba do tego podejść na spokojnie, nie zakładać z góry koszmaru, i postarać się dotrzeć do szpitala, w którym Ty sama poczujesz się bezpiecznie.

Nikt Cię nie odeśle rodzącej ze szpitala, nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, nie ma żadnej rejonizacji, nikogo to nie obchodzi.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024