Doczepianie wlosow? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Doczepianie wlosow?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Doczepianie wlosow?

Witam.
21 grudnia scielam włosy, sa naprawdę krotkie i źle się z tym czuję, po 3 miesiącach odrosly zaledwie dwa centymetry. Mam 16 lat i za miesiąc będę miała bal gimnazjalny, dziewczyny pewnie będą miały wyszukane fryzury a ja jedynie mogę zaczesac na bok. Może dacie mi jakieś porady (tanie) na szybki porost włosów, zastanawiałam się nad piciem drożdży ale słyszałam różne wypowiedzi na ten temat. Chce też kupić wcierke jantar. Co do doczepek, jakie sa najlepsze do bardzo krótkich wlosow, żeby nie było ich widać. Tylko nie drogie, myślę że mogę dac Max 150zl. Dziękuję za wszystkie porady smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-04-21 01:01:46)

Odp: Doczepianie wlosow?

Spróbuj z  tymi drożdżami na pewno sobie nimi nie zaszkodzisz.Co do doczepek to 150zł to trochę za mało jeśli chcesz aby to wyglądało naturalnie.Moja siostra kupowała takie doczepiane włosy clip-in naturalne na [nieregulaminowy link - usunięte przez moderację] zajrzyj sobie tam. Z tym, ze u niej naprawdę w ogóle nie widać tego, ze ma coś podpięte, te włosy wyglądają jak jej prawdziwe. Super sprawa. smile

3

Ixu, udaj się do najlepszego fryzjera w mieście i powiedz w czym tkwi problem. Są jeszcze normalni ludzie. Ja sama czasem po kosztach (biorąc pod uwagę to że dojeżdżam) staram się pomóc swoim klientom. To taka moja misja smile Nie wiem skąd jesteś, ale przyjechałabym nawet do Ciebie i coś wykombinowała smile

Fryzjerka z pociągiem do kosmetyków naturalnych
Reklama

4

Przez miesiąc nawet jak będziesz stosowała drożdże i wcierkę to i tak to nic nie da. Ja używałam wcierki na mnie nic nie podziałała jedynie, że przetłuszczała mi włosy ale pewnie na każdego inaczej działa. Włosy przedłużałam. I na pewno nie kupisz włosów do 150 zł. Ja na swoje dziewicze z malowaniem u fryzjera i doczepienie wydałam 750 zł, teraz kupowałam włosy na stronie remy hair to wydałam 330 zł plus wydatek na fryzjera żeby mi je założył do 120 zl ale ja zakładam metodą keratynową. Jeżeli chcesz tylko na bal to mogłabyś kupić włosy syntetyczne na clip in ale z nich raczej fryzury nie zrobisz chyba, że loczki. Włosy synetyczne na metodę clip in kosztują 60-100 pare zł. Cały zestaw czyli myślę, że mogło by to jakoś wyglądać smile

5

W tym wieku włosy szybko rosną:) noś jakieś przepaski i długie koczyki, włosy niedługo odrosną smile

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Doczepianie wlosow?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016