Doczepianie wlosow? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Doczepianie wlosow?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Doczepianie wlosow?

Witam.
21 grudnia scielam włosy, sa naprawdę krotkie i źle się z tym czuję, po 3 miesiącach odrosly zaledwie dwa centymetry. Mam 16 lat i za miesiąc będę miała bal gimnazjalny, dziewczyny pewnie będą miały wyszukane fryzury a ja jedynie mogę zaczesac na bok. Może dacie mi jakieś porady (tanie) na szybki porost włosów, zastanawiałam się nad piciem drożdży ale słyszałam różne wypowiedzi na ten temat. Chce też kupić wcierke jantar. Co do doczepek, jakie sa najlepsze do bardzo krótkich wlosow, żeby nie było ich widać. Tylko nie drogie, myślę że mogę dac Max 150zl. Dziękuję za wszystkie porady smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-04-21 01:01:46)

Odp: Doczepianie wlosow?

Spróbuj z  tymi drożdżami na pewno sobie nimi nie zaszkodzisz.Co do doczepek to 150zł to trochę za mało jeśli chcesz aby to wyglądało naturalnie.Moja siostra kupowała takie doczepiane włosy clip-in naturalne na [nieregulaminowy link - usunięte przez moderację] zajrzyj sobie tam. Z tym, ze u niej naprawdę w ogóle nie widać tego, ze ma coś podpięte, te włosy wyglądają jak jej prawdziwe. Super sprawa. smile

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Doczepianie wlosow?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016