programista/tka poszukiwany/a legnica | wrocław | jelenia góra - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » programista/tka poszukiwany/a legnica | wrocław | jelenia góra

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: programista/tka poszukiwany/a legnica | wrocław | jelenia góra

Witam, szukam kogoś kto pracuje jako jw. interesują mnie języki najlepiej c++ /c#, javascript, php, html i css już zapoznałam się. Może znajdzie się dobra dusza, która poświęci swój czas oczywiście nie za darmo, stawiam na samodzielną naukę ale byłoby mi łatwiej uczyć się z kimś kto zna środowisko, trochę mi doradzi czego się uczyć co się przydaje, co mniej... W internecie nie ma wszystkiego niestety.

najlepiej kontakt na polpol303@wp.pl

couse all I want is a moon upon a stick
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: programista/tka poszukiwany/a legnica | wrocław | jelenia góra

Hejka, serio nikogo takiego tu nie ma?

3

Dobra, poznałaś parę języków, ale:
Czy napisałaś jakąkolwiek działającą aplikację korzystającą z bibliotek zewnętrznych, projekty były złożone, zbudowane z wielu klas?
Czy po prostu poznałaś słowa kluczowe i napisałaś programy które wyświetlają w konsoli jakieś literki i liczby?
Jeśli tak, to KOMPLETNIE nie znasz tych języków. Słów kluczowych i ich działania można się nauczyć w 2h, ale samemu napisać to inna bajka.

Inna sprawa, dopiero zaczynasz, a łapiesz kilka języków, zapewne algorytmy i struktury danych jak i architektura komputerów jest Ci obca?
Nie wiesz co różni pamięc statyczną, stos i stertę, wiesz co to wskaźniki i jak działają?
Czym się różni referencja od wskaźnika?

Reklama

4

Zapoznaj sie github , tam jest duzo projektow open source.
Na pewno da sie do jakiegos dolaczyc i poprawic pare bledow.
Praca w zespole i usuwanie istniejacych bledow w czyms co dziala ma wiecej sensu niz robienie od zera i zgadywanie jak to powinno byc zrobione.
W ten możesz sposob zaoszczedzisz sporo czasu i  mozesz wklepac w cv ze wspierasz jakis open source.
Wiadomo ze wspieranie przez miesiac czy 4-5 to troche mało ale rok to już coś.

Ech tyle lat razem ,pora wreszcie się rozstać i powiedzieć sobie idź w cholerę,  to będzie bolesne. Pora rzucić palenie.

5

itguy napisał/a:

Dobra, poznałaś parę języków, ale:
Czy napisałaś jakąkolwiek działającą aplikację korzystającą z bibliotek zewnętrznych, projekty były złożone, zbudowane z wielu klas?
Czy po prostu poznałaś słowa kluczowe i napisałaś programy które wyświetlają w konsoli jakieś literki i liczby?
Jeśli tak, to KOMPLETNIE nie znasz tych języków. Słów kluczowych i ich działania można się nauczyć w 2h, ale samemu napisać to inna bajka.

Inna sprawa, dopiero zaczynasz, a łapiesz kilka języków, zapewne algorytmy i struktury danych jak i architektura komputerów jest Ci obca?
Nie wiesz co różni pamięc statyczną, stos i stertę, wiesz co to wskaźniki i jak działają?
Czym się różni referencja od wskaźnika?

z tego co tu napisałeś to ja kompletnie nie umiem NIC (dlatego ja >> bezmózgie Yeti << szukaaam kogoooś ktoo miii pooowieee)
chodzi mi właśnie o kogoś kto mi podpowie/pokieruje (dzienx za garść inf)

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » programista/tka poszukiwany/a legnica | wrocław | jelenia góra

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016