Związek z fetyszystą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Związek z fetyszystą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Związek z fetyszystą

Witajcie, chciałabym podzielić się moim problemem i poradzić dziewczyn które mają większe doświadczenie. Jestem z pewnym chłopakiem dość krótko bo trzy miesiące. Szybko jednak na jaw wyszło jego zamiłowanie do rajstop. Ma on setki zdjęć na komputerze dziewczyn w rajstopach. Gdy je znalazłam wyznał mi prawdę, że jest fetyszystą rajstop. Ogląda się za każdą dziewczyną która ma je na sobie. I ciagle mnie prosi zebym je zakladala. Lubi je dotykać, wąchać (tak, wąchać w co nie mogłam uwierzyć), jak je mam cały czas masował by mi stopy. Co jakiś czas kupuje mi rajstopy i daje w prezencie. Chcę , żebym zakładała je na nasze spotkania i gdy jestem w domu. Jestem tym faktem zniesmaczona, budzi to we mnie niepokój, wstręt i poprostu irytacje. Poczytałam w internecie o tym fetyszu i nie nastraja to mnie optymizmem. Jeszcze nie podjeliśmy żadnego kontaktu intymnego od którego odrzucają mnie praktyki które tacy fetyszyści stosują. Wprawdzie nie wiem czy on je by stosował, ale nawet boje się o to pytać. Rozmyślanie o naszym związku kończy się obawami o naszą przyszłość. Momentami się czuję jakbym była tylko swojego rodzaju dodatkiem do tych jego ulubionych rajstop. Czy mieliście styczność w związkach z fetyszystami nie tylko rajstop ale i czego kolwiek? Jak wygląda życie z nimi na dłuższą mete? Czy związki takie mają przyszłość czy są skazane z góry na porażkę? Jak się przełamać i jak może nie tyle co polubić ale zaakceptować jego fetysz? Wszystko to dlatego, że bardzo go kocham, mam problem z chłopakami, właściwie to jest mój pierwszy, nie jestem jakość szczególnie atrakcyjna i mogę już nie znaleźć innego chłopaka. Dlatego chcę go utrzymać przy sobie, ale nie wiem ile mnie będzie to kosztowało i czy będę musiała robić coś wbrew sobie. Bardzo was proszę o rady, ponieważ jest to dla mnie ważne.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Cougarzyca (2017-03-29 20:48:45)

Odp: Związek z fetyszystą
AmazingGosia napisał/a:

właściwie to jest mój pierwszy, nie jestem jakość szczególnie atrakcyjna i mogę już nie znaleźć innego chłopaka. Dlatego chcę go utrzymać przy sobie,

Byle męskie portki w szafie wisiały. sad Ile masz lat?

3

Odp: Związek z fetyszystą

Z jednej strony to tylko rajstopy, a nie robienie kupy do ust.
A z drugiej... jeśli to Cię brzydzi - powinnaś zakończyć związek.

4

Odp: Związek z fetyszystą
Cougarzyca napisał/a:

Byle męskie portki w szafie wisiały. sad Ile masz lat?

Mam 20 lat

5

Odp: Związek z fetyszystą

Kiedyś poznałam pewnego gościa przez internet. Piękny jak z obrazka. Chciał się umówić ale nie doszło do spotkania bo uprzednio poinformował mnie o swoim fetyszu - maski. Lateksowe, imitujące skórę starej baby, każde byle zasłaniające twarz kobiety.
Spierniczałam od niego w podskokach.

Wydaje mi się, że w związku z fetyszystami zawsze będziemy się czuły jak dodatek do fetyszu. Bleh...

6

Odp: Związek z fetyszystą
Córka Saturna napisał/a:

Kiedyś poznałam pewnego gościa przez internet. Piękny jak z obrazka. Chciał się umówić ale nie doszło do spotkania bo uprzednio poinformował mnie o swoim fetyszu - maski. Lateksowe, imitujące skórę starej baby, każde byle zasłaniające twarz kobiety.
Spierniczałam od niego w podskokach.

Wydaje mi się, że w związku z fetyszystami zawsze będziemy się czuły jak dodatek do fetyszu. Bleh...

Sztraszne, aż mi się nie dobrze zrobiło hmm

7

Odp: Związek z fetyszystą

AmazingGosia? Raczej DesperateGosia.
Jak się nie ma co się pragnie to się łapie, co popadnie?

8

Odp: Związek z fetyszystą

Normalne upodobanie, wielu panów lubi stopy, rajstopy czy pończochy i związane z tym fantazje. Jeśli cały czas nie oczekuje jakiś zachowań od kobiety to nie widzę w tym problemu.

9

Odp: Związek z fetyszystą
Córka Saturna napisał/a:

Wydaje mi się, że w związku z fetyszystami zawsze będziemy się czuły jak dodatek do fetyszu. Bleh...

To chyba najlepszy komentarz do tego przypadku.
Ja bym się wtaki związek nie pakowała. Niestandardowe upodobania, jakie by nie były, zawsze w psychice jakieś ślady pozostawiają.

10

Odp: Związek z fetyszystą
Revenn napisał/a:

Normalne upodobanie, wielu panów lubi stopy, rajstopy czy pończochy i związane z tym fantazje. Jeśli cały czas nie oczekuje jakiś zachowań od kobiety to nie widzę w tym problemu.

Fetysz to nie jest normalne upodobanie, ludzie ciagle myla pojęcia.  Druga rzecz, z postu autorki wynika, ze to nie jest tylko kwestia zwykłego lubi/nie lubi. Po trzecie  - jakichś zachowan. To jakas plaga z tym jakisiem wink

11 Ostatnio edytowany przez Revenn (2017-03-30 14:43:31)

Odp: Związek z fetyszystą
adiaphora napisał/a:
Revenn napisał/a:

Normalne upodobanie, wielu panów lubi stopy, rajstopy czy pończochy i związane z tym fantazje. Jeśli cały czas nie oczekuje jakiś zachowań od kobiety to nie widzę w tym problemu.

Fetysz to nie jest normalne upodobanie, ludzie ciagle myla pojęcia.  Druga rzecz, z postu autorki wynika, ze to nie jest tylko kwestia zwykłego lubi/nie lubi. Po trzecie  - jakichś zachowan. To jakas plaga z tym jakisiem wink

Jeżeli nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej bez jakiegoś elementu to wtedy jest problem. Co nie zmienia faktu że jak ktoś ma jakieś upodobanie to daje mu boosta ogromnego : ) A autorka tematu jeszcze nie dorosła chyba do związku. Skoro ją brzydzi to że chłopak chce żeby nosiła rajstopy.

12

Odp: Związek z fetyszystą

Ale gość najchętniej chciałby ja ubierać w te rajtki zawsze i wszędzie smile  Normalnego  faceta podniecaja  nogi w rajstopach a jego  rajstopy na nogach big_smile

13 Ostatnio edytowany przez Revenn (2017-03-30 14:56:07)

Odp: Związek z fetyszystą
adiaphora napisał/a:

Ale gość najchętniej chciałby ja ubierać w te rajtki zawsze i wszędzie smile  Normalnego  faceta podniecaja  nogi w rajstopach a jego  rajstopy na nogach big_smile

Nie no rajstopy bez zgrabnej nogi i pupci tracą swoją moc ;P

14

Odp: Związek z fetyszystą

Na tym chyba polega cała definicja fetyszu - podniecający jest przedmiot fetyszu, na stopy, czy rajstopy, a nie osoba, która je nosi. Bez obiektu tego fetyszu, fetyszysta traci zainteresowanie. To jest główna różnica miedzy fetyszem, a upodobaniem. Przy upodobaniu face lubi jak babka włoży rajstopy, ale jak akurat nie włoży, to też jest dobrze, przy fetyszu rajstopy muszą być.

15

Odp: Związek z fetyszystą

Związek z fetyszystą to jak jedzenie wszystkiego z keczupem tongue Niby można, tylko kto tak naprawdę marzy o kawie z keczupem? big_smile

16

Odp: Związek z fetyszystą
AmazingGosia napisał/a:

mam problem z chłopakami, właściwie to jest mój pierwszy, nie jestem jakość szczególnie atrakcyjna i mogę już nie znaleźć innego chłopaka. Dlatego chcę go utrzymać przy sobie

Masakra. Jak można mieć takie podejście? Nie wyobrażam sobie takiego związku..

17

Odp: Związek z fetyszystą
AmazingGosia napisał/a:
Cougarzyca napisał/a:

Byle męskie portki w szafie wisiały. sad Ile masz lat?

Mam 20 lat

20 lat... to w sumie już ostatni dzwonek...

;p

18

Odp: Związek z fetyszystą
AmazingGosia napisał/a:

Wszystko to dlatego, że bardzo go kocham, mam problem z chłopakami, właściwie to jest mój pierwszy, nie jestem jakość szczególnie atrakcyjna i mogę już nie znaleźć innego chłopaka. Dlatego chcę go utrzymać przy sobie, ale nie wiem ile mnie będzie to kosztowało

AmazingGosia napisał/a:
Cougarzyca napisał/a:

Byle męskie portki w szafie wisiały. sad Ile masz lat?

Mam 20 lat

No to faktycznie, nie ma co marudzić ani wybrzydzać, trza brać co się nawinie i to szybko, pewnie już inne chętne za rogiem czekają na taką partię. Szkoda byłoby...... big_smile
Właściwie jaki jest Twój problem z chłopakami? Bo nie rozwinęłaś tego.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Związek z fetyszystą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024