masaż erotyczny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: masaż erotyczny

Hej,
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł na masaż erotyczny,
Macie jakieś doświadczenia, jak to wygląda na czym polega taki masaż?
Ania

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: masaż erotyczny

Tyle w temacie. tak to wygląda zwykle od strony mężczyzn smile


PunBB bbcode test

Odp: masaż erotyczny

Poniekąd się zgadza smile
Mój ex mąż kiedy robił mi masaż który w umowie miał trwać pół godziny i miał być typowo relaksacyjny, podniecony wytrzymywał góra 15min i kończyło się jak zawsze wink
Jednak wracając do pytania chciałabym skorzystać z usług profesjonalnego masażysty który wykona mi  zmysłowy masaż erotyczny (sex nie wchodzi w grę)
Ma ktoś pozytywne doświadczenia w tej kwestii?

4

Odp: masaż erotyczny

A mogłabyś sprecyzować czym dla ciebie jest "masaż erotyczny"?
Roziem, że pisząc "sex nie wchodzi w grę" masz na myśli stosunek waginalny. Czyli jeżeli masażysta doprowadzi cię do orgazmu palcami, to to nie będzie seks? Gdzie dla ciebie jest granica pomiędzy seksem a erotyką? Czy próbowałaś "nieerotycznego" masażu relaksacyjnego? Może od tego powinnaś zacząć?.. Jesteś pewna, zże poczujesz się komfortowo kiedy kiedy będziesz leżała nago przed mężczyzną, którego będziesz widziała po raz pierwszy i będzie cię dotykał w miejscach intymnych? Bez twojego udziału?
Wyobraźnia to jedno, ale rzeczywistość to rzeczywistość... ;P

(Tak z ciekawości pytam wink )

5

Odp: masaż erotyczny

Ja się czułam wystarczająco koszmarnie, kiedy poszłam do rehabilitanta z dyskopatią, a ten przykładał mi klawiki na wzgórek łonowy i masował mi brzuch... ale to chyba była kwestia, nie tylko tego, ale i samego faceta, jakoś nie wzbudzał mojego zaufania ani jego metody...

A już konkretnie w temacie, obecnie mając męża absolutnie nie poszłabym na taki masaż, bo dla mnie to byłaby jakaś forma zdrady, ale nawet gdybym była sama, to też nie, jestem dość nieufnym, wycofanym człowiekiem, nienawidzę jak ktoś kogo nie znam i nie mam z nim bliskich relacji choćby przypadkiem mnie dotknie np w sklepie, więc erotyczny masaż w wykonaniu obcego mi faceta absolutnie nie.

Odp: masaż erotyczny

Przez kilka lat uprawiałam sport wyczynowo, masaże były dla mnie codziennością. Teraz jako "kobieta w średnim wieku wink " mam taką fantazję aby podczas masażu obcy facet dotykiem doprowadził mnie do szczytu, Pomysł wywołana historią  mojej znajomej która opowiedziała mi o swojej przygodzie w SPA. Przyznam taki scenariusz chodzi mi po głowie, tym bardziej że od kilku miesięcy nie byłam z facetem.

7

Odp: masaż erotyczny
anna_dobrowolska01 napisał/a:

Przez kilka lat uprawiałam sport wyczynowo, masaże były dla mnie codziennością. Teraz jako "kobieta w średnim wieku wink " mam taką fantazję aby podczas masażu obcy facet dotykiem doprowadził mnie do szczytu, Pomysł wywołana historią  mojej znajomej która opowiedziała mi o swojej przygodzie w SPA. Przyznam taki scenariusz chodzi mi po głowie, tym bardziej że od kilku miesięcy nie byłam z facetem.

Jesteś singielką, nie przeszkadza Ci to, że obcy facet by Cię dotykał, masz taką fantazję to nie rozumiem czemu się nad tym jeszcze zastanawiasz?
Masz ochotę, po prostu to zrób i tyle. smile

Odp: masaż erotyczny

W sieci jest pełno zboczeńców podszywających się pod masażystów. Czy któraś ma doświadczenie w tej kwestii i poleciłby kogoś odpowiedniego  z terenu górnego śląska.

9

Odp: masaż erotyczny
anna_dobrowolska01 napisał/a:

W sieci jest pełno zboczeńców podszywających się pod masażystów. Czy któraś ma doświadczenie w tej kwestii i poleciłby kogoś odpowiedniego  z terenu górnego śląska.

witam,
Miałam kila epizodów z masażystami o zabarwieniu erotycznym zanim poznałam obecnego partnera. Zdecydowanie poleciłabym pana Adama. Facet z tego co pamiętam jest fizjoterapeutą sportowym, około 40 przystojny inteligentny i zna się na rzeczy i mieszka gdzieś pod  Katowicami .
Jak chcesz odszukam w historii korespondencji jego namiary.
pozdrawiam
Iga

10 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-03-14 16:42:46)

Odp: masaż erotyczny
igla1177 napisał/a:
anna_dobrowolska01 napisał/a:

W sieci jest pełno zboczeńców podszywających się pod masażystów. Czy któraś ma doświadczenie w tej kwestii i poleciłby kogoś odpowiedniego  z terenu górnego śląska.

witam,
Miałam kila epizodów z masażystami o zabarwieniu erotycznym zanim poznałam obecnego partnera. Zdecydowanie poleciłabym pana Adama. Facet z tego co pamiętam jest fizjoterapeutą sportowym, około 40 przystojny inteligentny i zna się na rzeczy i mieszka gdzieś pod  Katowicami .
Jak chcesz odszukam w historii korespondencji jego namiary.
pozdrawiam
Iga


Och! to niesamowite:D pojawia się temat o erotycznym masażu i tak przypadkiem kilka godzin później zakładasz sobie konto specjalnie by na ten temat odpowiedzieć!

Hahaha... cześć Aniu, Igo, Adamie... tongue

Odp: masaż erotyczny

witam,
Miałam kila epizodów z masażystami o zabarwieniu erotycznym zanim poznałam obecnego partnera. Zdecydowanie poleciłabym pana Adama. Facet z tego co pamiętam jest fizjoterapeutą sportowym, około 40 przystojny inteligentny i zna się na rzeczy i mieszka gdzieś pod  Katowicami .
Jak chcesz odszukam w historii korespondencji jego namiary.
pozdrawiam
Iga

Będę wdzięczna za kontakt,
anna_dobrowolska01(małpa)wp.pl

12

Odp: masaż erotyczny

Kurczę, to spam był? A już sie chciałem zareklamować, dzisiaj i jutro jestem nieopodal, w BB smile
Na temat masażu pojecie mam żadne, oczywiście:)

13

Odp: masaż erotyczny

Ej nieładnie tak.
Ja tutaj się produkuję a tu Pan Adam masażysta się reklamuje. big_smile
No bez jaj. tongue
Znaczy się Pan Adam chyba jaja posiada, żeby nie było. tongue

Odp: masaż erotyczny

Sorki, jestem na tym forum nowa,
Może temat który dodałam do dyskusji nie jest zbyt popularny (zwłaszcza teraz pod pruderyjnymi rządami PIS,) ale wrzucanie moich pytań  i wątpliwości w kategorię spamu ???

15

Odp: masaż erotyczny
anna_dobrowolska01 napisał/a:

Sorki, jestem na tym forum nowa,
Może temat który dodałam do dyskusji nie jest zbyt popularny (zwłaszcza teraz pod pruderyjnymi rządami PIS,) ale wrzucanie moich pytań  i wątpliwości w kategorię spamu ???

Raczej chodzilo o igla1177. Konto zalozone dwie godziny po powstaniu twojego tematu, a na nim jeden post z reklama.

16 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-03-15 08:45:33)

Odp: masaż erotyczny
troll napisał/a:
anna_dobrowolska01 napisał/a:

Sorki, jestem na tym forum nowa,
Może temat który dodałam do dyskusji nie jest zbyt popularny (zwłaszcza teraz pod pruderyjnymi rządami PIS,) ale wrzucanie moich pytań  i wątpliwości w kategorię spamu ???

Raczej chodzilo o igla1177. Konto zalozone dwie godziny po powstaniu twojego tematu, a na nim jeden post z reklama.


Bardziej stawiam, że to jednak wszystkie wcielenia są Pana Adama.
Jakimś cudem obydwie Panie podpisują się pod każdym swoim pierwszym postem... tongue
I obydwie są  z Górnego Śląska.

17

Odp: masaż erotyczny

Masaż erotyczny to super sprawa - byłam dwukrotnie w Krakowie w salonie Dewi i za każdym razem wychodziłam zrelaksowana i zadowolona... oczywiście jestem singielką dlatego się na to odważyłam, bo jakoś nie sądzę, że puścilibyście na to swoich facetów... big_smile

18

Odp: masaż erotyczny

Skał byłem na masażu trwał on 40 minut  był nieprofesjolnany a dziewczyna ,,liwia'' była bardzo nie mila przerwala masaż bo już nie miała ochoty i 300 zł poszło w piach. Nie dziękuję już się tam nie  pojawie. A dopłatą do wspólnego prysznica zachęciła w ten sposób ,,weź idź się splucz " słuchałem kłótni dziewczn na temat ostatniego klienta prostu się z niego smialy. Jak nie masz co robić i chcesz wyrzucić trochę forsy w błoto to koniecznie odwiedzić Julia masaż na Długiej 14

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024