Pomocy - mam suche, plączące się włosy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pomocy - mam suche, plączące się włosy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Pomocy - mam suche, plączące się włosy

Witam. Mam problem z włosami. Od razu po rozczesaniu płaczą się, robią kaltony. Są suche bez blasku. Robię pasemka ostatnio zaczęłam używać szamponu i odżywki John Frieda do suchych, niesfornych włosów -lekko pomogło ale szału nie ma. Nie mogę używać oleju ponieważ to są także włosy przetłuszczające. Co polecacie abym nabrała blasku, włosy się nie plataly i były ładne? Oczywiście preparaty w miarę rozsądnych cenach smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy
ataebazi napisał/a:

Nie mogę używać oleju ponieważ to są także włosy przetłuszczające.

Jakiego oleju używałaś?

3

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy

Polecam "RENE FURTERER ABSOLUE KERATINE ODNAWIAJĄCY KREM BEZ SPŁUKIWANIA DO WŁOSÓW EKSTREMALNIE ZNISZCZONYCH". Niestety drogi ale rewelacyjny.

4

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy

Spróbuj szamponu i odżywki z konopi z  z MolPharmy. U mnie sprawdza się rewelacyjnie a miałam taki problem jak Ty hmm Sama sobie trochę zawaliłam długotrwałym farbowaniem ale na szczęście udało sie je odratować.

5

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy

Maska/balsam od elseve. magiczna moc olejkow. Mialam okazje ja testowac i sprawdzila sie swietnie. Blask, miekkosci i latwosc rozczesywnia.

6

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy

Moja mama miała problemy ze skórą głowy i zaczęłyśmy szukać jakiegoś konkretnego szamponu, bo te z apteki, typowo do suchej skóry głowy śmierdzą amoniakiem no i włosy nie są takie fajne jak np po jakimś szamponie żeby włosy były puszystsze.
I wtedy się dowiedziałam, że trzeba zwracać uwagę czy szampony zawierają parabeny, SLS-y i silikony. To są składniki, które powodują, że szampon się tak fajnie pieni (tak czytałam). Ja np musiałam myć włosy codziennie, więc codziennie moje włosy były wystawiane na szkodliwe działanie tych składników i przez to się wysuszały. Szampon zwiększający objętość, utrwalający kolor itepe, ale wiadomo, na dłuższą metę to katorga dla włosów.
Z syossa mają bez tych parabenów, z biowaxa. Ceny BARDZO przystępne, w rosmannie jest teraz promocja, to za taki szampon zapłacisz góra 20zł. Właśnie testuje biowaxa, wcześniej używałam syossa (taki z pompką) i widzę u siebie różnicę. Włosy mogę myć nawet co trzy dni, kiedyś wypadały strasznie, teraz są mocniejsze napewno. Na logikę - jak myjesz włosy to na dobrą sprawę myjesz skórę głowy, a żeby włosy były mocne i silne, trzeba dbać o skórę głowy, bo tam się wszystko zaczyna.

7

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy
Córka Saturna napisał/a:

Polecam "RENE FURTERER ABSOLUE KERATINE ODNAWIAJĄCY KREM BEZ SPŁUKIWANIA DO WŁOSÓW EKSTREMALNIE ZNISZCZONYCH". Niestety drogi ale rewelacyjny.

Ten produkt jest do nabycia w zwykłej drogerii czy sklepach specjalistycznych albo zakładach fryzjerskich?

8

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy

polecam olejki. albo taki po myciu włosów np. z loreala albo u mnie świetnie się sprawdza olejowanie włosów olejem kokosowym.

9

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy

maseczka z żoółtek,dieta bogata w cyk i biotyne a do tego witaminy żelki smile

10

Odp: Pomocy - mam suche, plączące się włosy

http://static3.i-apteka.pl/pol_pl_WAX-Pilomax-NaturClassic-Blonda-maska-regenerujaca-do-wlosow-jasnych-240ml-50465_1.jpg

koszt ok. 10zł, dostępna w aptece, również do ciemnych włosów.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pomocy - mam suche, plączące się włosy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024