1% podatku FUNDACJA POCIECHA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » 1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: 1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Jeśli nie wybraliście jeszcze na kogo przekazać 1% swojego podatku zachęcam do oddania go na rzecz wrocławskiej świetlicy środowiskowej, w której dzieciaki z rodzin dysfunkcyjnych mogą skorzystać z zajęć organizowanych przez wychowawców, odrobić lekcje, pouczyć się, zjeść ciepły posiłek czyli skorzystać z wszystkiego czego nie mają w domu a powinno mieć każde dziecko.
Z góry dziękujemy za każdy przekazany 1%.

Dane fundacji:
fundacjapociecha.pl/
KRS: 0000 426 589

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 1% podatku FUNDACJA POCIECHA

I ja przeglądam fundacje, żeby przekazać mój 1%. Słyszałam już o tej Fundacji jakiś czas temu, wiec nie jest mi obca. Na FB znalazłam organizowaną przez nich akcję Bajka za lajka. Można dostać bajkę za polubienie profilu fundacji. To element większej akcji w której dzieci piszą bajki. Ciekawe, prawda?

3

Raczej działająca fundacja i wszystko jest z nią okey

Reklama

4

A ja polecam fundację Szlachetny Gest. Każdy może zostać inwestorem, wpłacając drobną kwotę na konto fundacji.
W wakacje Fundacja organizuje kolonie dla potrzebującej dzieci i młodzieży, więc warto zainteresować się tematem.

5

Popieram ,sama napisałam prośbę dla syna do tej fundacji i bardzo szybko odpowiedzieli.Tam gdzie nie chcieli pomóc inni ludzie pomogła właśnie ta fundacja.

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » 1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016