Dystans u kobiety - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1 Ostatnio edytowany przez jacko200 (2017-02-21 22:30:25)

Temat: Dystans u kobiety

Witam.Mam ponad 30 lat.Ostatnio spotkslem sie z kobieta.Nie powiem,podoba Mi sie.Chce sie z nia spotkac 2 raz.Narazie delikatnie odmawiw.Zajeta jest roznymi sprawami.Wiem ze mowi prawde,ale odnosze  wrazenie ,ze trzyma dystans i nie chce sie spotkac.Czy nadal sie dtarac?Mam juz swoje lata  i ciezko znalezc wolna kobiete...Na koniec powiedziala:Do zobaczenia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dystans u kobiety

A moze wyczuwa desperacje?
Pamietaj, nic na siłę. Jesli ktos chce z znajdzie sposób, jesli nie znajdzie powód.
Zapytaj wprost. Ona pewnie i tak ma juz odpowiedz w głowie.

3

Odp: Dystans u kobiety

Zapytam wprost.Zycie w niepewnosci jest  bez sensu.Moge sie domyslac,bo malo sie odzywa,ale zapytam

4

Odp: Dystans u kobiety

Po pierwsze, w Twoim wieku łatwo znależć wolną kobietę. Po drugie zaplanuj coś konkretnego , a nie tylko np kawę- może krótki wyjazd gdzieś na parę godzin?. Jak się nie zgodzi, to odpuśc. I otwórz szeroko oczy, zobaczysz inne wolne kobiety.

5

Odp: Dystans u kobiety

Gdzie ją poznałeś? W jakich okoliczościach? Praca? Impreza u znajomych? Portal randkowy?

Kobieta zainteresowana umówi się bez problemu. Kobieta niezainteresowana nie odbiera telefonów i nie odpisuje na sms po pierwszej randce, a te bardziej asertywne piszą wprost, że nie są zainteresowane kontynuacjhą znajomości.

Ta Twoja wygląda na zainteresowaną średnio - czyli nie było najgorzej, ale w jej głowie być może siedzi ktoś inny i czeka, jak rozwinie się sytuacja z tamtym. Ewentualnie nie jest zainteresowana, ale brakuje jej asertywności, stąd odwlekanie i oczekiwanie, że się domyslisz.

Zapytaj wprost, czy jest zainteresowana spotkaniem i po prostu masz poczekać, czy nie jest zainteresowana w ogóle.

Kiedyś miałem podobną sytuację, do drugiego spotkania udało mi się doprowadzić dopiero 3 tygodnie po pierwszym, bo też ciągłe wymówki, ale brak zdecydowanego "nie" z jej strony. Było fajnie, sama nawet pisała zadowolona do mnie, ale wyczuwałem, że coś jest nie tak. W końcu umówiłem się z nią i poprosiłem, zeby powiedziała szczerze o co chodzi. No i powiedziała, że jest zakochana w jaikimś facecie, który siedzi w Anglii i ogólnie jej nie chce na partnerkę, bo sam rozpacza po swojej byłej, która zostawiła go dla innego. Niezły dramat jednym słowem, ale dla mnie był bez happy endu.

6

Odp: Dystans u kobiety

Jak delikatnie odmówi 2 razy i sama nie zaproponuje niczego to trzeba odpuścić.

7

Odp: Dystans u kobiety

Poznalem ja w sklepie ktorym pracowala...Gadka ,szmatka.Pozniej pogadalem z nia na Fb,zadzwonilem i sie umowilem.Widac ze nie wie do konca czego chce.Przed spotkaniem napisala ze moze Mi zaproponiwac przyjazn,ale sama nie wie co chce i ma dylemat.

8

Odp: Dystans u kobiety
jacko200 napisał/a:

Witam.Mam ponad 30 lat.Ostatnio spotkslem sie z kobieta.Nie powiem,podoba Mi sie.Chce sie z nia spotkac 2 raz.Narazie delikatnie odmawiw.Zajeta jest roznymi sprawami.Wiem ze mowi prawde,ale odnosze  wrazenie ,ze trzyma dystans i nie chce sie spotkac.Czy nadal sie dtarac?Mam juz seoje lata  i ciezko znalezc wolna kobiete...Na koniec powuedziala:Do zobaczenia

W innym poście piszesz, ze dziewczyna jest w kimś zakochana bez wzajemności i dlatego zaproponowała Ci przyjaźń. Myślę, ze jest z Tobą szczera i póki co, nie jest zainteresowana związkiem, stąd jej dystans.
W takiej sytuacji tylko poprzez przyjaźń możesz się do niej zbliżyć i być może po bliższym poznaniu zmieni zdanie, ale gwarancji nie masz.

9

Odp: Dystans u kobiety

Mam 35 lat.Nie dawno sie spotkalem z kobieta.Ktora Mi sie podoba.Kilka dni temu spotkalismy sie,spedzilismy ze soba kilka godzin.PRZED  spotkaniem napisala Mi ze jedt zakochana w innym,ale nie moga byc razem, bo to jest niemozliwe,dodala ze nic nie moze Mi zagwarantowac oprocz przyjazni.

Szkoda, że nie napisałeś tego w tym wątku.

A teraz przeczytaj to, co napisałeś. Co tu jest dla Ciebie niejasne? Kobieta okazała się szczera i asertywna i napisała klarownie, jak jest.

10

Odp: Dystans u kobiety
ósemka napisał/a:

W takiej sytuacji tylko poprzez przyjaźń możesz się do niej zbliżyć i być może po bliższym poznaniu zmieni zdanie, ale gwarancji nie masz.

Taaa jasne, zbliży się... Kobieta ucieszy się, że ma takiego fajnego przyjaciela, który ją rozumie, a on będzie przez rok udawał przyjaźń, licząc na to, że dziewczyna "przejrzy na oczy" albo przejdzie jej miłość do tamtego. A dziewczyna wciąż zakochana w innym... Po roku nasz bohater doczeka się momentu, kiedy dziewczynie przejdzie zakochanie, będzie otwarta na nowe relacje. I co dalej? I za chwilę nasz bohater usłyszy: "Poznałam super chłopaka! Jest naprawdę wyjątkowy! Taki przystojny i męski. I inteligentny. Chodź spotkamy się na kawę, bo muszę podzielić się swoim szczęściem!". Dopiero naszemu bohaterowi mina zrzednie tongue

11

Odp: Dystans u kobiety
T-28 napisał/a:
ósemka napisał/a:

W takiej sytuacji tylko poprzez przyjaźń możesz się do niej zbliżyć i być może po bliższym poznaniu zmieni zdanie, ale gwarancji nie masz.

Taaa jasne, zbliży się... Kobieta ucieszy się, że ma takiego fajnego przyjaciela, który ją rozumie, a on będzie przez rok udawał przyjaźń, licząc na to, że dziewczyna "przejrzy na oczy" albo przejdzie jej miłość do tamtego. A dziewczyna wciąż zakochana w innym... Po roku nasz bohater doczeka się momentu, kiedy dziewczynie przejdzie zakochanie, będzie otwarta na nowe relacje. I co dalej? I za chwilę nasz bohater usłyszy: "Poznałam super chłopaka! Jest naprawdę wyjątkowy! Taki przystojny i męski. I inteligentny. Chodź spotkamy się na kawę, bo muszę podzielić się swoim szczęściem!". Dopiero naszemu bohaterowi mina zrzednie tongue

Scenariuszy może być wiele, dlatego napisałam, że gwarancji nie ma. Chodzi o to, żeby nie czekać rok, ale przynajmniej się poznać. Bo jak na razie to ona jemu się tylko podoba, równie dobrze Autorowi może przejść, po bliższym poznaniu dziewczyny.

12

Odp: Dystans u kobiety

Tak przy okazji to radziłbym autorowi wyzbyć się myślenia, że to "ta jedyna" i że "na pewno już w życiu nie spotkam takiej fajnej dziewczyny".

Niedawno też tęskniłem za taką jadną, nawet wątek o tym założyłem. Też myślałem, że takiej fajnej już nie spotkam. Zacząłem się umawiać z dziewczynami z internetu. Wciąż je porównywałem do tamtej. Trzy nie okazały się rzeczywiście tak fajne jak tamta. Czwarta okazała się dużo fajniejsza (nie chodzi tylko o wygląd, chodzi też o cechy charakteru, osobowość, zainteresowania itp.).

Nie wiem, co wyjdzie ze znajomości z tą "czwartą", na razie umówiłem się na drugą randkę. Ale cieszy sam fakt, że myslenie "nigdy już nie spotkam takiej fajnej" jest błędne. Spotkasz, a jak się sprężysz to spotkasz dosyć szybko.

13

Odp: Dystans u kobiety

Wyjasnilo sie .☺Nie chce byc blizej ze mnaMusze narazie odpuscic odpuscic sobie z kobietami.Znalezc odpowiedz w sobie Co robie błednie

14 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2017-02-27 09:46:07)

Odp: Dystans u kobiety

Że z nią się wyjaśniło, to dobrze, ale dlaczego masz dać sobie spokój z kobietami???? Przeciwnie, jeszcze dzisiaj zaproś jakąś na kawę czy do kina, a to po to, żeby zamiast przemysliwać w domu co robisz źle i szykować sie jak na wojnę, wprawiać się w takich kontaktach, aby Cie nie spinały. Wyluuuuzuj. Odmówi?- i co z tego?  Usmiechnij sie i powiedz szkoda... Zajęta? trudno- bywa- moze zostanie fajna kolezanką..:)

Edit. Aby dodać sobie pewności, zainwestuj trochę w wygląd- nowa fryzura- moze u innego fryzjera niż zwykle? Są stylisci fryzur męskich i zarostu.
2. dobra woda kolońska- poradx się sprzedawczyń, chętnie pomogą i nowe ubrania. Może na zakupy zabierz jakąś znajomą taką co lubi sie modnie ubrać i jest zajęta- nie będziesz się przy niej spinał.

15

Odp: Dystans u kobiety
jacko200 napisał/a:

Wyjasnilo sie .☺Nie chce byc blizej ze mnaMusze narazie odpuscic odpuscic sobie z kobietami.Znalezc odpowiedz w sobie Co robie błednie

Strasznie dramtyzujesz. Dziewczyna od początku nie była zainteresowana związkiem, co wyraźnie zakomunikowała, więc - podzielając zresztą zdanie Eli210 - zupełnie nie rozumiem dlaczego z tego powodu masz rezygnować z nawiązywania kolejnych znajomości. Każdą porażkę przekuwasz na brak podejmowania kolejnych prób?

16

Odp: Dystans u kobiety

DZiewczyna o ktorej wspomibalem chce sie spotkac,po przyjscielsku przy kawie.Mam nic nie oczekiwac.Jezeli to bedzie dla mnie zavtrudne to mamy sobie odpuscic...Tylko spotkanie kolezenskie

17

Odp: Dystans u kobiety
jacko200 napisał/a:

DZiewczyna o ktorej wspomibalem chce sie spotkac,po przyjscielsku przy kawie.Mam nic nie oczekiwac.Jezeli to bedzie dla mnie zavtrudne to mamy sobie odpuscic...Tylko spotkanie kolezenskie

No to mi się już nie podoba.. Jezeli ty na coś liczysz, a ona nie, to powinna dać Ci spokój, jak juz wie. No chyba że Ty prosisz o to spotkanie, a ona się zgadza bo jej Ciebie żal. Jesli tak, po co to sobie robisz? Lepsza dla Ciebie będzie kawa z kimś nowo poznanym, rozejrzyj się.

18

Odp: Dystans u kobiety

Cisza bywa zbawienna. Póki co to ty jesteś tym zainteresowanym , tym który inicjuje kontakt.

Niech si role odwrócą . Pozwól jej pomyśleć o Tobie. Napisze to nie odpisuj odrazu. Odpisz po kilku dniach jak zacznie się martwić dlaczego milczysz. Na pytanie dlaczego milczałeś odpisz krótko że musiałeś przemilczeć kilka spraw. Facet niedostępny jest bardziej interesujący od tego ktory jest na każde zawołanie kobiety

19

Odp: Dystans u kobiety

Może pozwól jej przejąć inicjatywę. Tzn. pozwól jej na to, aby to ona mogła do Ciebie zagadać. Jeśli jest zainteresowana, to prędzej czy później się odezwie.

Też mi się wydaje, że wyczuła pewną nadgorliwość w Twoim zachowaniu. Rozumiem, że czas nie stoi w miejscu, ale spotkaliście się tylko 2 razy. Nie możesz od niej oczekiwać gruszek na wierzbie, kiedy tak naprawdę jeszcze się nie znacie smile

Podejdź do sprawy na spokojnie i skoro ona się zdystansowała, to Ty też się zdystansuj smile

Nie zmusisz jej do tego, żeby było inaczej, także zaakceptuj jej odczucia, albo szukaj takiej dziewczyny, która od razu rzuci Ci się w ramiona i powie, że jesteś mężczyzną jej życia smile

20

Odp: Dystans u kobiety

Ona zsproponowala spotkanie...Odpisuje nie od razu.Po dniu,ewentualnie po kilkunastu godzinach.Na razie traktuje to jako kolezenskie spotkanie.

21

Odp: Dystans u kobiety
jacko200 napisał/a:

Witam.Mam ponad 30 lat.Ostatnio spotkslem sie z kobieta.Nie powiem,podoba Mi sie.Chce sie z nia spotkac 2 raz.Narazie delikatnie odmawiw.Zajeta jest roznymi sprawami.Wiem ze mowi prawde,ale odnosze  wrazenie ,ze trzyma dystans i nie chce sie spotkac.Czy nadal sie dtarac?Mam juz swoje lata  i ciezko znalezc wolna kobiete...Na koniec powiedziala:Do zobaczenia


Następny:) Spojrzenie w bokserki...jest? No to w czym problem.

Czujesz, że nie chce się spotkać...no to co? NO z inną się umów a tej jak gentleman podziękuj.
Chcesz się z nią spotkać...znowu w gacie patrzysz...jest? No to piszesz albo dzwonisz z propozycją. Nie chce? Patrz wyżej.
Ile tych swoich lat masz?

Powiedziała "Do zobaczenia"...kurcze, chyba sie nie podnieciłeś? Co miała powiedzieć? " Do widzenia Panie Jacku" ?

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024