Wykorzystał mnie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Wykorzystał mnie

Hej dziewczyny, piszę bo mam problem i sama nie umiem z nim sobie poradzić a nie mam komu się wygadać. Chodzi o chłopaka z którym znam się już 6 lat, on kiedyś wyznał mi miłość ale ja dałam mu kosza, lecz cały czas utrzymywaliśmy koleżeńskie relacje. Jakieś pół roku temu to mnie zaczęło na nim zależeć a z jego strony wydawało się, że dalej coś do mnie czuje. Odnowiliśmy kontakt, tym razem to mnie zaczęło zależeć i tak wyszło, że ponad tydzień temu poszliśmy razem do łóżka (pierwszy raz) Po tym całym zdarzeniu, trochę żałowałam, że się "dałam" ale uznałam że stało się i już nic nie zrobię, tylko postaram się o tym zapomnieć. Od tygodnia w ogóle się do mnie nie odzywa a mnie zaczęło zależeć sad Cały czas o nim myślę, w nocy nie mogę spać, nie mogę jeść. Jak pisał do mnie cały czas tak teraz zupełnie nic. Pewnie napiszecie, że chodziło mu o jedno i dostał to czego chciał, może faktycznie tak jest tylko jak ja mam teraz sobie z tym poradzić? Jest mi tak cholernie źle, brakuje mi go i wiem, że gdyby wtedy do tego nie doszło teraz pewnie bym tak nie myślała.. Co robić? sad Jak o nim zapomnieć albo wybić go sobie z głowy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wykorzystał mnie

Od razu przepadl po seksie? Nie piszac juz nawet 1 wiadomosci?

3

Odp: Wykorzystał mnie
pinup.1991 napisał/a:

Od razu przepadl po seksie? Nie piszac juz nawet 1 wiadomosci?

Raz się odezwał ale nie na temat tego co się stało, tak to zawsze on pisał a teraz nic.. Może ja popełniłam błąd, mówiąc mu że zapominamy o tym ale przecież gdyby mu zależało to by nie odpuścił?

4

Odp: Wykorzystał mnie

Wielu facetów, który dostali kosza, jak już im przestanie zależeć, to tak czy siak czasem rozmyślają, jak to by było fajnie "zaliczyć"  dawny obiekt westchnień i w ich rozumieniu wyrównać rachunki. Temu się akurat udało. Szacun smile

5

Odp: Wykorzystał mnie

I jak sie odezwał to normalnie pisał??? czy był jakis inny?

6

Odp: Wykorzystał mnie
pinup.1991 napisał/a:

I jak sie odezwał to normalnie pisał??? czy był jakis inny?

normalny

7

Odp: Wykorzystał mnie

To zawsze boli takie zachowani faceta- wiem bo też takie coś przeżyłam kiedyś - z tym ,że ten mój jeszcze łaskawie napisał mi esa ze chodzilo mu o zaliczenie mnie wiec wiem co czujesz. Ale powiem Ci.... on nie jest wart łez i nie przespanych nocy.!! Zachował sie jak frajer , dupek i chyba taka osoba nie jest warta cierpienia. Zajmij myśli czymś innym...wyjdz gdzies, pooglądaj swoj ulubiony serial, poczytaj coś rób wszystko byle zeby nie myslec o nim.

8

Odp: Wykorzystał mnie

Bo gdyby zależało mu to by odzywał się...zwłaszcza po seksie.

9

Odp: Wykorzystał mnie
pinup.1991 napisał/a:

Bo gdyby zależało mu to by odzywał się...zwłaszcza po seksie.

`No tak sad muszę sobie jakoś z tym poradzić, będzie ciężko ale nie mam wyjścia.. dziękuję za wsparcie!

10

Odp: Wykorzystał mnie
pinup.1991 napisał/a:

Bo gdyby zależało mu to by odzywał się...zwłaszcza po seksie.

Jak dostał kosza to jak mógł przewidzieć, że jednak jaśnie panience się odmieniło w móżdżku po takim czasie.

11

Odp: Wykorzystał mnie
Jacenty89 napisał/a:
pinup.1991 napisał/a:

Bo gdyby zależało mu to by odzywał się...zwłaszcza po seksie.

Jak dostał kosza to jak mógł przewidzieć, że jednak jaśnie panience się odmieniło w móżdżku po takim czasie.

O to to to. Też taką jedną zaliczę prędzej czy później. Nawet dzwonić sama zaczęła. Jeszcze trochę czasu i będzie dobrze smile

12

Odp: Wykorzystał mnie

Chłopak przez czas jakiś starał się o względy i... nic.
Później dobrowolnie poszliście do łóżka. Poprosiłaś, byście o tym fakcie zapomnieli. Chłopak spełnił Twą prośbę i okazało się, że... Cię wykorzystał, że powinien nie odpuścić.

Hm... .

13

Odp: Wykorzystał mnie
Wielokropek napisał/a:

Chłopak przez czas jakiś starał się o względy i... nic.
Później dobrowolnie poszliście do łóżka. Poprosiłaś, byście o tym fakcie zapomnieli. Chłopak spełnił Twą prośbę i okazało się, że... Cię wykorzystał, że powinien nie odpuścić.

Hm... .

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Czego ty dziewczyno chcesz? może sama się  nad tym zastanów. Ja bym wręcz powiedziała ,że ty wykorzystałaś jego i jeszcze oczekujesz ,że będzie za Tobą latał.

14

Odp: Wykorzystał mnie

A czy nie możesz się go spytać wprost cóż takiego się stało że przestał się z tobą kontaktować?
Albo po prostu poczekaj jeszcze i zobaczysz. Jak się nie odezwie to sama już będziesz wiedziała dlaczego.

15

Odp: Wykorzystał mnie

wykorzystal? serio?
podjęłas decyzje o seksie, a potem o tym,ze zapomnisz, czyli pewnie nawet sie do niego nie odezwalas po wszystkim
i teraz mowisz, ze on Cie wykorzystal???
dzizas, skad sie takie laski biora?

16

Odp: Wykorzystał mnie
_v_ napisał/a:

wykorzystal? serio?
podjęłas decyzje o seksie, a potem o tym,ze zapomnisz, czyli pewnie nawet sie do niego nie odezwalas po wszystkim
i teraz mowisz, ze on Cie wykorzystal???
dzizas, skad sie takie laski biora?

Z wysokiej wieży gdzie siedzi księżniczka, której książe na białym koniu musi umieć czytać w myślach czy akurat ona w tym momencie chce z nim być czy nie.

17

Odp: Wykorzystał mnie
Jacenty89 napisał/a:
_v_ napisał/a:

wykorzystal? serio?
podjęłas decyzje o seksie, a potem o tym,ze zapomnisz, czyli pewnie nawet sie do niego nie odezwalas po wszystkim
i teraz mowisz, ze on Cie wykorzystal???
dzizas, skad sie takie laski biora?

Z wysokiej wieży gdzie siedzi księżniczka, której książe na białym koniu musi umieć czytać w myślach czy akurat ona w tym momencie chce z nim być czy nie.


mam bardzo małą tolerancję na takie osoby - obu płci.

18

Odp: Wykorzystał mnie
pinup.1991 napisał/a:

To zawsze boli takie zachowani faceta- wiem bo też takie coś przeżyłam kiedyś - z tym ,że ten mój jeszcze łaskawie napisał mi esa ze chodzilo mu o zaliczenie mnie wiec wiem co czujesz.

Niezły koleś ^^ Powiedz z której półki go żeś sprzątnęła? big_smile

19

Odp: Wykorzystał mnie
_v_ napisał/a:
Jacenty89 napisał/a:
_v_ napisał/a:

wykorzystal? serio?
podjęłas decyzje o seksie, a potem o tym,ze zapomnisz, czyli pewnie nawet sie do niego nie odezwalas po wszystkim
i teraz mowisz, ze on Cie wykorzystal???
dzizas, skad sie takie laski biora?

Z wysokiej wieży gdzie siedzi księżniczka, której książe na białym koniu musi umieć czytać w myślach czy akurat ona w tym momencie chce z nim być czy nie.


mam bardzo małą tolerancję na takie osoby - obu płci.

Ja nie mam praktycznie żadnej.

20

Odp: Wykorzystał mnie
T-28 napisał/a:

Wielu facetów, który dostali kosza, jak już im przestanie zależeć, to tak czy siak czasem rozmyślają, jak to by było fajnie "zaliczyć"  dawny obiekt westchnień i w ich rozumieniu wyrównać rachunki. Temu się akurat udało. Szacun smile

Ja pierniczę.
Chłopcze Ty się nawet i nie baw w związki.
Załamuję się, jak czytam takie posty.

Trzeba zemścić się i zeszmacisz kobietę, prawda?
Inaczej ego będzie cierpiało, prawda?

Nie nadajesz się do związku.

21

Odp: Wykorzystał mnie
Krejzolka82 napisał/a:
T-28 napisał/a:

Wielu facetów, który dostali kosza, jak już im przestanie zależeć, to tak czy siak czasem rozmyślają, jak to by było fajnie "zaliczyć"  dawny obiekt westchnień i w ich rozumieniu wyrównać rachunki. Temu się akurat udało. Szacun smile

Ja pierniczę.
Chłopcze Ty się nawet i nie baw w związki.
Załamuję się, jak czytam takie posty.

Trzeba zemścić się i zeszmacisz kobietę, prawda?
Inaczej ego będzie cierpiało, prawda?

Nie nadajesz się do związku.

Nadaję czy nie nadaję, piszę jak jest. Kobiety często skarżą się, że nie rozumieją facetów, no to pomagam zrozumieć, pokazuję ich sposób myślenia. Nie ma się co obrażać na rzeczywistość. Wielu facetów myśli w taki sposób, tylko zwykle nigdy się do tego nie przyzna. Ja piszę otwartym tekstem.

I gdzie tu zeszmacenie? Przecież jej nie zgwałcił, dziewczyna przespała się z nim dobrowolnie. I nie wiem, czemu teraz odbiera to jako wykorzystanie, tak jakby zrobiła coś złego. Nie zrobiła nic złego, seks nie jest niczym złym przecież. Także autorko głowa do góry!

22 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-21 19:47:14)

Odp: Wykorzystał mnie
T-28 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
T-28 napisał/a:

Wielu facetów, który dostali kosza, jak już im przestanie zależeć, to tak czy siak czasem rozmyślają, jak to by było fajnie "zaliczyć"  dawny obiekt westchnień i w ich rozumieniu wyrównać rachunki. Temu się akurat udało. Szacun smile

Ja pierniczę.
Chłopcze Ty się nawet i nie baw w związki.
Załamuję się, jak czytam takie posty.

Trzeba zemścić się i zeszmacisz kobietę, prawda?
Inaczej ego będzie cierpiało, prawda?

Nie nadajesz się do związku.

Nadaję czy nie nadaję, piszę jak jest. Kobiety często skarżą się, że nie rozumieją facetów, no to pomagam zrozumieć, pokazuję ich sposób myślenia. Nie ma się co obrażać na rzeczywistość. Wielu facetów myśli w taki sposób, tylko zwykle nigdy się do tego nie przyzna. Ja piszę otwartym tekstem.

I gdzie tu zeszmacenie? Przecież jej nie zgwałcił, dziewczyna przespała się z nim dobrowolnie. I nie wiem, czemu teraz odbiera to jako wykorzystanie, tak
jakby zrobiła coś złego. Nie zrobiła nic złego, seks nie jest niczym złym przecież. Także autorko głowa do góry!

Tak szczerze ustosunkowałam się do Twojego posta tylko i wyłącznie.
I co, uważasz, że to jest w porządku, że jak dostają przysłowiowego kosza to mają prawo potem się mścić?

Jeżeli dostaje się przysłowiowego kosza, a potem nagle ta osoba zaczyna coś chcieć to:
- nie zgadzać się na żadne amory;
- próbować, jeżeli coś dalej czuje do tej osoby;
ale na pewno nie robić to, co Ty opisałeś.
Dziecinne to i żałosne.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024